بازی Call of Duty: Black Ops 4 با وضوح 4K و نرخ فریم نامحدود برروی PC اجرا خواهد شد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اخیرا کمپانی Treyarch سازنده بازی Call of Duty: Black Ops 4 و کمپانی اکتیویژن منتشر کننده این بازی، در رویدادی زنده، جزئیات جدیدی از بازی در دست ساخت خود ارائه کرده‌اند.

به تازگی و در رویدادی زنده، جزییات جدیدی از بازی Call of Duty: Black Ops 4 در آن رویداد اعلام شد که نسخه ی PC این بازی با وضوح 4K و با نرخ فریم نامحدود بر روی رایانه‌های شخصی اجرا خواهد شد. همچنین اعلام شد که این بازی در رایانه‌های شخصی از سرورهای Battle.net کمپانی بلیزارد برای محتوای آنلاین استفاده خواهد کرد و بخش تک نفره داستانی نخواهد داشت.

دیروز دو کمپانی  Treyarch و Activision جزئیات جدیدی از بازی شوتر اول شخص در دست ساخت خود، یعنی بازی  Call of Duty: Black Ops 4، منتشر کردند. در بین جزئیاتی که در رویداد معرفی زنده این بازی از جمله وجود بخش Battle Royale منتشر شد، در مورد کیفیت اجرای این بازی بر روی پلتفرم PC نیز اطلاعاتی در دسترس قرار داده شد.

Call of Duty: Black Ops 4

مشابه بازی Destiny 2، نسخه ی PC بازی Call of Duty: Black Ops 4 از سرورهای Battle.net (که متعلق به کمپانی Blizzard Entertainment است) برای بخش چند نفره استفاده خواهد کرد. کمپانی های Treyarch و Beenox (توسعه دهندگان این بازی)، در حال رایزنی با کمپانی بلیزارد هستند تا برای این بازی، برروی سرورهای این کمپانی بخش های اجتماعی مخصوصی بسازند و از امنیت و پایداری این سرورها اطمینان حاصل کنند.

طبق حرفی که در رویداد معرفی این بازی زده شد، نسخه PC این بازی با نرخ فریم نامحدود، وضوح  4K و با قابلیت بصری HDR، عرضه خواهد شد. این نسخه به شما اجازه خواهد داد تا تنظیمات بصری و گرافیکی این بازی را برای رایانه خود شخصی سازی کنید. شما همچنین در نسخه PC بازی Call of Duty: Black Ops 4 می توانید تمام کلیدهای فرمان را شخصی سازی کنید.

Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 در اصل در ماه فروردین با یک انتشار یک تیزر کوتاه معرفی شد. اما اخیرا که جزئیات بیشتری از این بازی در دسترس قرار گرفت، متوجه شدیم که این بازی همان بخش داستانی کوتاهی که تمامی نسخه های این مجموعه تاکنون همراه با آن عرضه می‌ شدند را هم دیگر ندارد. اما آن طور که گفته شده، این بازی در حالت های چندنفره اش المان های داستانی خواهد داشت. سه حالت چندنفره ای که در آن رویداد رونمایی شدند، شامل حالت کلاسیک تاکتیک محور، حالت زامبی و بخشی در سبک Battle Royale به نام Blackout می شود.

از طرفی به نظر بنده، نداشتن بخش داستانی می تواند نکته مثبتی برای این بازی باشد، زیرا بخش داستانی که در نسخه های قبلی این مجموعه در بازی حضور داشت، نهایتا 10 ساعت تجربه گیم پلی تک نفره و یک داستان نه چندان عالی را ارائه می کرد، که بود و نبود آن نیز برای اکثر بازیکنان این بازی مهم نبود، زیرا اکثر طرفداران این بازی برای تجربه بخش چندنفره جذاب این بازی آن را تهیه می‌کنند (البته به غیر از نسخه ی قبلی این سری که مربوط به جنگ جهانی دوم بود و کیفیت بخش داستانی آن خوب بود). بنابراین نبود بخش داستانی می تواند به سازندگان کمک کند تا تجربه  چند نفره بازی را (که در اصل در کانون توجه سازندگان بوده و هست) بهبود ببخشند و زمانی که صرف خلق بخش تک نفره  این بازی می‌شود را صرف ساختن حالت‌های نوآورانه برای بخش چند نفره کنند.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 در 20ام مهرماه برای پلتفرم های PC، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. شما می‌توانید از همین حالا بازی را پیش خرید کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022