بازی استراتژیک جدید پارادوکس با نام Imperator: Rome معرفی شد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کمپانی پارادوکس از بازی استراتژی جدید خود به نام Imperator: Rome رونمایی کرد. این بازی که در سال 2019 منتشر می‌شود، دارای نقشه وسیع و تمدن‌های زیادی است و تاکتیک‌های جدید در نبرد‌ها را به نمایش می‌گذارد.

در کنفرانس خبری شرکت پارادوکس که با عنوان PDXcon برگزار شد، یوهان اندرسون، کارگردان بازی، با پوشیدن لباس یک لژیون‌ قهرمان، روی صحنه رفت و آخرین بازی استودیوی پارادوکس با نام Imperator: Rome را معرفی کرد.

داستان بازی در زمان تمدن باستانی یونان، مانند دوران الکساندر اتفاق می‌افتد. Imperator: Rome به شما اجازه می‌دهد تا در قالب هر ملتی که می‌خواهید، رویای خود را برای فتح سرزمین‌های دیگر برآورده کنید. مانند تعداد زیادی از بازی‌های بزرگ استراتژی کمپانی پارادوکس، در این بازی نیز هدف اصلی تنها به آنچه که در فکر شما می‌گذرد وابسته است و به اینکه شما تا چه زمانی قادر به حفظ جمهوری خود قبل از شکل‌گیری ظلم و استبداد هستید و آیا می‌توانید سرزمین خود را به روم مقدس تبدیل کنید یا نه.

نقشه بازی Imperator: Rome شامل سطح وسیعی از تمدن‌های باستانی می‌شود و «از ستون‌های هرکول تا مرزهای هندوستان» کشیده شده. همچنین نقشه بازی با شهروندان تمدن‌های باستانی پر شده است. با در نظر گرفتن سیستم جدید مدیریت شخصیت در Imperator: Rome، هر تمدن باستانی در این بازی نیاز‌های خاصی خواهد داشت که شما باید خود را با آن سازگار کنید، البته اگر می‌خواهید به حاکمی تبدیل شوید که آیندگان از شما یاد کنند و در خاطرشان داشته باشند.

با توجه به اینکه دولت‌ها و تمدن‌های مختلفی در این بازی در دسترس هستند، چگونه بر مردم خود و مناطقی که فتح کردید حکومت خواهید کرد؟ شما در این بازی می‌توانید قدرت خود را به عنوان یک حاکم یا سناتور تعریف کنید؛ می‌توانید به تنهایی با مشت‌های آهنین به عنوان یک پادشاه کار را پیش‌ ببرید، یا تمامی امور دولت خود را در نظر بگیرید و به صورت یک قبیله و تمدن عمل کنید. مراقب باشید، چون که بربرها در حال آماده شدن برای محاصره تمدن شما و مردمتان هستند و در صورتی که نگران مردم و سرزمین‌تان نباشید آنها می‌توانند مردم شما را به سلطه بگیرند تا آنها علیه خودتان شورش کنند.

به نظر می‌رسد سیستم جنگ و حمله نیز در این سری از بازی‌های Imperator: Rome گسترش پیدا کرده باشد، به طوری که قبل از نبرد، شما قادر به انتخاب تاکتیک‌های جنگی خود هستید. باید این نکته را در نظر بگیرید که ارتش هر سرزمین و تمدنی دارای نقاط قوت و ضعف خاصی است و در نبردها عملکرد متفاوتی از خود نشان می‌دهد. احتمالا این سیستم گسترش نحوه نبرد در بازی Imperator: Rome با استقبال زیادی روبرو خواهد شد.

Imperator: Rome

روی هم رفته به نظر می‌رسد که پارادوکس در Imperator: Rome به خواسته‌های طرفداران و بازیکن‌های مجموعه احترام گذاشته و تغییراتی که آنها طلب می‌کردند را اعمال کرده است. اگر جزو طرفداران این سری هستید می‌توانید زمانی که Imperator: Rome برای رایانه‌های شخصی در سال 2019 ارائه شد، پادشاهی خود و فتح تمدن‌های مختلف را در این بازی آغاز کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022