داستان فصل اول سریال ارباب حلقه ها در مورد آراگورن جوان خواهد بود

سریال ارباب حلقه ها
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ظاهرا سریال «ارباب حلقه ها» (The Lord of the Rings) که کمپانی آمازون تصمیم ساخت آن را دارد، در فصل اولش، داستان جوانی آراگورن پیش از وقایع اولین فیلم ارباب حلقه ها را به تصویر خواهد کشید. شایعاتی در مورد حضور پیتر جکسون نیز در این پروژه به گوش می‌رسد.

دیروز توییتی از صفحه توییتر TheOneRing.net (که از وبسایت‌های طرفداری سری ارباب حلقه‌ها است و تاکنون منبع موثقی برای اخبار این مجموعه بوده) منتشر شد، مبنی بر اینکه آنها از طریق صحبت با چند منبع، کشف کرده‌اند که داستان فصل اول سریال ارباب حلقه‌ها، که قرار است توسط کمپانی آمازون ساخته شود، در مورد آراگورن جوان است و پیش از وقایع اولین فیلم ارباب حلقه‌ها (ارباب حلقه‌ها: یاران حلقه) جریان خواهد داشت. کمپانی آمازون تاکنون بیانیه‌ای برای تایید یا تکذیب این ادعا منتشر نکرده، اما این شایعه بسیار قابل باور جلوه می کند؛ با این حال همچنان نمی‌توان در مورد صحت آن کاملا مطمئن بود.

aragorn

شایعه‌ای که پیشتر حول این سریال پخش شده، این بود که سریال ارباب حلقه‌ها در مورد جنگ اول حلقه خواهد بود (همان جنگی که در آن ایزیلدور، جد آراگورن، سائرون را شکست داد و حلقه را از چنگ او در آورد.) این شایعه بودجه میلیارد دلاری این سریال را توجیه می‌کرد، اما با اخباری که اکنون به گوش رسیده، باید دید که چه میزان از هزینه میلیارد دلاری این سریال صرف خریدن امتیاز این مجموعه خواهد شد و چه مقدار دیگری هزینه تولید خود سریال می‌شود. از این بیانیه که «فصل اول بر روی جوانی‌های آراگورن متمرکز خواهد بود» این طور برداشت می‌شود که هر فصل از این سریال راجع به زندگی یک کاراکتر متفاوت ساخته خواهد شد. این ایده که اطلاعات بیشتری در مورد هر کدام از شخصیت‌های اصلی سری ارباب حلقه‌ها ارائه شود، جالب بنظر می‌رسد. اما همچنین ندانستن بیوگرافی کامل هر کاراکتر هم جذابیت‌های خاص خودش را دارد.

این سریال که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، پس از آنکه کمپانی آمازون امتیازات این مجموعه را از خانواده تالکین بخرد، کاملا قانونی خواهد شد و در دست ساخت قرار خواهد گرفت. همچنین شایعاتی راجع به حضور پیتر جکسون (کارگردان سری فیلم‌های ارباب حلفه‌ها) در این پروژه وجود دارد، اما صحت این موضوع هنوز تایید نشده است.

بعنوان یک طرفدار سری فیلم های ارباب حلقه‌ها و کسی که آن قدر حوصله نداشته تا مجموعه کتاب‌هایش را بخواند، من بسیار مشتاقم تا جزئیات بیشتری در مورد کاراکترهای این مجموعه (که در کتاب‌های آن نوشته شده است) ببینم. افرادی که صفحه توییتر TheOneRing.net را می‌چرخانند مطمئنا طرفداران پروپاقرص‌تری نسبت به من هستند. شما می‌توانید تئوری‌هایی که این صفحه توییتر راجع به فصل اول این سریال ساخته است را در مجموعه توییت‌هایی که از توییت پایین شروع می‌شوند بخوانید:

فوری! ما از طریق چند منبع متوجه شده‌ایم که فصل اول سریال میلیارد دلاری کمپانی آمازون در مورد ارباب حلقه‌ها، حول داستانی از جوانی آراگورن رخ خواهد داد. بیایید در مورد تئوری‌های ممکن صحبت کنیم…

 

899×519 (950×548)
187.84 KB
x (x)
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400