از بازی Kingdom Hearts 3 در E3 2018 چه انتظاراتی می‌رود

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در این مقاله به بررسی اطلاعاتی که از بازی Kingdom Hearts 3 در اختیار داریم می پردازیم و همچنین اخباری که ممکن است از این بازی در کنفرانس E3 2018 منتشر شود را بررسی می کنیم. علاوه بر این موارد از تغییراتی که ممکن است در این بازی به وجود آید و زمان انتشار احتمالی آن در این مقاله صحبت شده است.

مدت هاست که طرفداران بازی Kingdom Hearts 3 منتظر انتشار آن هستند. از آنجایی که این مجموعه، از قسمت های جداگانه و داستان های جانبی تشکیل شده است، از 13 سال پیش که نسخه دوم این بازی یعنی Kingdom Hearts 2 منتشر شده است، طرفداران این بازی منتظر انتشار نسخه بعدی این بازی بوده اند. برای اینکه طرفداران بازی Kingdom Hearts 3 را برای آنچه که پیش روست آماده کنیم، در این مطلب هر آنچه که تا به امروز از بازی Kingdom Hearts 3 می دانیم و مواردی که از این بازی در کنفرانس خبری E3 2018 انتظار می رود را بررسی می کنیم.

تاکنون در مورد بازی Kingdom Hearts 3 چه می دانیم؟

بازی Kingdom Hearts 3 طوری تنظیم شده است که پس از وقایع Kingdom Hearts: Dream Drop Distance اتفاق می افتد و بازیکنان را در نقش کاراکتر قدیمی این داستان یعنی سورا (Sora) قرار می دهد. سورا (Sora) در این بازی دوباره به دونالد داک (Donald Duck) و گوفی (Goofy) می پیوندد تا به دنبال نگهبانان نور (Guardians of Light) و کلید بازگشت قلب (Key to Return Hearts) بگردد تا بتواند نقشه  استاد زیهانورت (Xehanort) را خنثی کند و مانع از وقوع یکی دیگر از جنگ های Keyblade شود. در همین زمان پادشاه میکی (Mickey) و ریکو (Riku) نیز در جست وجوی پیشگامان نبرد Keyblade قبلی بودند.

Kingdom Hearts 3 از دنیاهای مختلف وسیع که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند شکل گرفته است که خود این دنیاها بر پایه فرنچایزهای کمپانی Disney که برای این مجموعه جدید هستند شکل گرفته اند و شامل Tangled (گیسو کمند)، Big Hero 6 (ابرقهرمان 6)، Toy Story (داستان اسباب بازی ها) و Monsters Inc (کارخانه هیولاها) می شوند. با این حال برای طرفداران قدیمی این بازی مشکلی به وجود نمی آید چون بازی Kingdome Hearts 3 علاوه بر مراحل جدید، دارای مراحلی در مکان های قدیمی نسخه های قبلی نیز هست که از جمله این مکان ها می توان به شهر توایلایت (Twilight Town) و المپوس (Olympus) اشاره کرد.

در مورد ویژگی های جدید بازی Kingdom Hearts 3 می توان به این موارد اشاره کرد: اضافه شدن یک گروه پنج نفره جدید، دشمنان جدید که پیچیدگی بیشتری دارند، حملات جدید که توسط وسایل متحرک پارک های تفریحی صورت می گیرد و گروهی از تغییرات جدید که در مورد جنگ های Keyblade است. در این بازی بخش انتخاب کاراکترها نیز توسعه پیدا کرده و شاهد بخش مینی گیم Gummi Ship (کشتی گومی) خواهیم بود. علاوه بر این نسخه بروز شده ای از حرکات مکانیکی بازی Kingdom Hearts: Dream Drop Motion به نام «Athletic Flow» به این بازی اضافه خواهد شد.

برخلاف بازی های Kingdom Hearts و Kingdom Hearts 2 که توسط تیم تهیه درجه اول کمپانی Square Enix توسعه داده شد، کار توسعه Kingdom Hearts 3 به وسیله دپارتمان اصلی کمپانی Square Enix انجام شد که اخیرا در حال کار کردن بر روی داستان های جانبی بازی های Kingdom Hearts: Birth by Sleep و Kingdom Hearts: Dream Drop Distance بوده است. علاوه بر این تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) کارگردان سابق Kingdom Hearts در حال بازگشت برای اداره پروژه بازی Kingdom Hearts 3 است.

Kingdom Hearts 3

چه چیزی درباره بازی Kingdom Hearts 3 در کنفرانس خبری E3 تایید شده است؟

درست است که حضور این بازی در کنفرانس E3 2018 از لحاظ فنی تایید نشده است، اما به هر حال طبق برنامه ریزی ها به اینگونه پیش می رود که این بازی امسال منتشر می شود. با توجه به این موضوع که برگزاری کنفرانس خبری E3 2018 توسط کمپانی Square Enix صورت می گیرد، به احتمال زیاد تا چند هفته آینده خبرهایی از بازی Kingdom Hearts 3 منتشر می شود.

انتظارات از بازی Kingdom Hearts 3 در کنفرانس خبری E3 چیست؟

در ماه های اخیر کمپانی Square Enix اخبار زیادی را درباره بازی Kingdom Hearts 3 منتشر کرده است و اغلب در حال نمایش گیم پلی بخش های مختلف این بازی و شفاف سازی داستان و مکانیک این بازی بوده است. با توجه به اطلاعات وسیعی که از این بازی وجود دارد، امیدواریم که کمپانی برای این بازی یک تاریخ انتشار رسمی را نیز منتشر کند. در یکی از رویداد های اخیر، نومورا (Nomura) به این موضوع اشاره کرده است که این بازی در ماه آینده منتشر شود.

در حالی که برخی از جهان های اولیه که برای بازی Kingdom Hearts 3 به نمایش گذاشته شده اند، خوب به نظر می رسند اما کمپانی Square Enix می تواند به چیزهای بزرگتری نیز دست پیدا کند. اگر این کمپانی بتواند حقوق خود را برای استفاده از ویژگی های کمپانی مارول (Marvel) یا لوکاس فیلم (Lucasfilm) تضمین کند میتواند نمایش فوق العاده ای را در کنفرانس خبری E3 2018 داشته باشد. طرفداران دو آتشه بازی Kingdom Hearts همین الان هم از خبر انتشار نسخه سوم این بازی هیجان زده اند اما اگر کمپانی Square Enix بتواند خبری را منتشر کند که سطح آن بسیار بالاتر از سطح انتظارات طرفداران باشد، قطعا حمایت طرفداران از این بازی بیشتر خواهد شد. به هر حال تصور اینکه سورا (Sora)، دونالد (Donald) و گوفی (Goofy) دوش به دوش قهرمانانی مثل لوک اسکای واکر (Luke Skywalker)، هان سولو (Han Solo)، وولورین (Wolverine) و مرد آهنی (Iron Man) با دشمنان مبارزه کنند فوق العاده خواهد بود. شاید این موضوع یک رویای محال باشد ولی آنقدر جذاب است که طرفداران بازی Kingdom Hearts آن را نادیده نمی گیرند.

در نهایت، موضوع دیگری که شگفت انگیز خواهد بود، این است که ببینیم آیا کمپانی Square Enix حضور کاراکتر قدیمی Final Fantasy 15 یعنی نوکتیس (Noctis) را در بازی Kingdom Hearts 3 تایید می کند یا خیر. فامیتسو (Famitsu) در سال 2017 برای جشن 15 سالگی بازی Kingdom Hearts، از طرفداران این بازی پرسید که دوست دارند کدام یک از کاراکتر های Final Fantasy در بازی Kingdom Hearts وجود داشته باشد. در این نظرسنجی نوکتیس لوسیس سیلم (Noctis Lucis Caelum) با اختلاف زیاد نسبت به سایر کاراکتر های Final Fantasy برنده شد. تاکنون تعداد زیادی از کاراکترهای بازی Final Fantasy در کنار سورا (Sora) و گروهش بوده اند، بنابراین نوکتیس (Noctis) نیز به عنوان عضو جدیدی از خانواده Final Fantasy می تواند به بازی Kingdom Hearts 3 اضافه شود.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022