بازی Red Dead Redemption 2 دیگر تاخیر نخواهد خورد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مدیرعامل کمپانی تیک تو اینتراکتیو که کمپانی مادر شرکت راکستار گیمز است، قول داد که بازی Red Dead Redemption 2 در تاریخ اعلام شده یعنی 26ام اکتبر مصادف با چهارم آبان ماه منتشر می‌شود و دیگر تاخیر نخواهد خورد.

طبق گفته استراس زِلنیک (Strauss Zelnick)، مدیرعامل کمپانی تیک تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) که کمپانی مادر شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) است، احتمال تاخیر دوباره Red Dead Redemption 2 به هیچ وجه وجود ندارد.

در مصاحبه ای با جیم کریمر (Jim Cramer) مجری شبکه تلویزیونی CNBC، زِلنیک بیان کرد که مطمئن است بازی وسترن کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، یعنی Red Dead Redemption 2، روز 26ام اکتبر مصادف با 4ام آبان ماه امسال منتشر خواهد شد. زِلنیک گفت «قول می دهم این بازی در آن روز منتشر شود». وقتی که محض اطمینان دوباره از او در این مورد پرسیده شد او توضیح داد که بیش از 1000 نفر در استودیوهای کمپانی راک استار مشغول کارند تا این بازی به موقع منتشر شود.

زمانی که گفتم قول می دهم، یعنی 1000 نفر در کمپانی راکستار گیمز قول می‌دهند که این بازی سر وقت منتشر شود.

 

red dead redemption 2

این اولین باری نیست که زِلنیک قول می‌دهد که تاریخ انتشار بازی Red Dead Redemption 2 تاخیر نخواهد خورد. پیشتر در ماه بهمن سال 96، زمانی که تاریخ انتشار این بازی به بهار سال 97 موکول شده بود نیز زِلنیک قول داده بود که این بازی دیگر تاخیر نخواهد خورد، با این وجود تاریخ انتشار این بازی دوباره از بهار سال 97 به پاییز 97 موکول شد.

 

هدف تمامی کارکنان و شرکت‌های ما انتشار یک پروژه در زمانی است که اوج تلاش‌شان را برای آن پروژه صرف کرده باشند و آن پروژه به کمال خود رسیده باشد. در کمپانی ما یا کمپانی‌های زیرمجموعه‌ی ما هیچ پروژه‌ای ناتمام یا ناقص به بازار عرضه نمی‌شود. در آن زمان (بهار 97) کمپانی راکستار گیمز احساس می‌کرد که این بازی نیاز به بهینه‌سازی بیشتری دارد و ما هم هیچ وقت به «تکامل بیشتر» نه نمی گوییم. تاریخ چهارم آبان ماه قطعی است و من مطمئنم که تاریخ انتشار این بازی دیگر به زمانی دیگر موکول نخواهد شد.

دلیل پرسش مکرر این سوالات از زلنیک آن است که کمپانی راکستار گیمز سابقه‌ی بدی در زمینه تاخیر زدن به تاریخ‌ انتشار بازی‌هایش دارد. نسخه‌ی اول بازی Red Dead Redemption قبل از انتشار یک بار تاخیر خورد، نسخه‌ی دومش که تاکنون چند بار تاخیر خورده است. این بازی ابتدا قرار بود در سال 96 منتشر شود که تاخیر خورد و به بهار 97 موکول شد و پس از آن نیز دوباره تاخیر خورد و اکنون تاریخ انتشار آن چهارم آبان ماه امسال است. بازی Grand Theft Auto V هم قبل از انتشارش یک بار تاخیر خورد. اما این صبر بیشتر همیشه برای بازی‌هایی که کمپانی راکستار می‌سازد، ارزشش را دارد زیرا کمپانی راکستار با عالی بودن بازی‌هایش شناخته می‌شود و این عالی بودن ارزش کمی صبر بیشتر را دارد.

در اخبار دیگر آمده است که کمپانی راکستار در خرداد ماه، نسخه‌های ویژه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 را معرفی خواهد کرد. این تاریخ قابل توجه است زیرا نمایشگاه E3 نیز در این ماه برگزار می‌شود.

 

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022