افشای یک اسپویلر احتمالی برای فیلم Avengers 4

avengers 4 / انتقام جویان 4
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

با توجه به نظر لتیشا رایت، بازیگر نقش شوری، درباره تجربه همکاری اش با کریس پرت بازیگر نقش استار لرد و اینکه این دو شخصیت در هیچ صحنه ای از فیلم Avengers: Infinity War کنار هم دیده نشده‌اند، میتوان نکاتی را درباره قسمت بعدی این فیلم یعنی Avengers 4 پیش بینی نمود.

لتیشا رایت (Letitia Wright) بازیگر فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War)، هنگام بحث درباره اینکه از بازی با کدام بازیگر در فیلم ها لذت برده است، یک اسپویلر از انتقام جویان 4 (Avengers 4) را افشا کرد. در زمان انتشار فیلم Avengers: Infinity War، جو و آنتونی روسو (Joe and Anthony Russo) کارگردان های این فیلم، هشتگ «تانوس (Thanos) خواستار سکوت شماست» را به راه انداختند تا مانع افشاگری طرفداران، پیش از اینکه بقیه فرصت دیدن فیلم را داشته باشند، بشوند. همچنین Avengers: Infinity War از مخفیانه ترین پروژه های کمپانی مارول (Marvel) تاکنون بوده است، که با توجه به شهرت این کمپانی در پنهان کاری، بدون شک لتیشا رایت مطلبی مهم برای گفتن دارد، هرچند با وجود خطای انسانی، جلوگیری از بعضی اسپویلرها اجتناب ناپذیر است. اما صحبت های لتیشا رایت در مورد فیلم انتقام Avengers 4 می تواند مانند حرف های مارک روفالو (Mark Ruffalo) که سال گذشته اخباری درباره Avengers: Infinity War را افشا کرد، قابل توجه و جذاب باشد.

با وجود اینکه حدود یک ماه از حضور Avengers: Infinity War در سینماها می گذرد، بسیاری از طرفداران نگاهشان به قسمت چهارم این فیلم معطوف شده است، که در اردیبهشت ماه سال آینده اکران می شود. بیشتر بحث های موجود پیرامون Avengers 4 به خاطر پایان نامشخص Avengers: Infinity War است که در آن تانوس نصف دنیا را به خاطر دست زدن به آن، با دستکش ابدیت با خاک یکسان کرد. از همین حالا انتظار می رود که بسیاری از مرگ ها که در پایان Avengers: Infinity War رخ دادند، احتمالا از طریق سفر در زمان، در Avengers 4 خنثی شوند. با این حال لتیشا رایت بازیگر نقش شوری احتمالا با افشاگری اش اطلاعاتی بیشتر درباره برگشت یکی از شخصیت ها به ما می دهد. از رایت، در زمان حضورش در کمیک کان لندن (MCM London Comic Con) این هفته، درباره اینکه از همکاری با کدام بازیگر در پشت صحنه  Avengers: Infinity War و Avengers 4 لذت بیشتری برده است، سوال شد (هر دو فیلم در یک لانگ شات به صورت متوالی فیلمبرداری شده اند). در پاسخ، آنطور که توسط اسکرین گیک گزارش شده است، رایت ظاهرا اسپویلری از قسمت چهارم این مجموعه فیلم افشا کرد که مربوط به پیتر کوییل (Peter Quill) یا استار لرد (Star-Lord) است که توسط کریس پرت بازی شده است.

کریس پرت واقعا شخص فوق العاده ای است. او عادت داشت نوشته هایی از انجیل که معلوم نبود از کجا می آورد به من بدهد، رقص کوتاهی انجام دهد و بعد برود. او فوق العاده است. من عاشق کریس پرت هستم.

افرادی که انتقام جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) را دیده اند می دانند که شخصیت های شوری و استار لرد، در هیچ صحنه ای از فیلم با هم بازی ندارند. درواقع استار لرد در تمام طول این فیلم در فضا حضور داشته است و در تلاش برای شکست تانوس (Thanos) در تایتان (Titan) بوده است که البته در نهایت شکست می خورد. او همچنین جزو آن نیمه دنیاست که با دستکش ابدیت تانوس نابود می شود. در حالی که شوری در واکاندا مانده است و در تلاش است تا سنگ ذهن (Stone Mind) را از سر ویژن) که از قبل به او حمله شده و از پا درآمده است، بردارد. بنابراین صحبت های رایت درباره همکاری با پرت احتمالا به این معناست که او دارد درباره انتقام جویا (Avengers 4) صحبت می کند.

avengers 4 / انتقام جویان 4

از قبل می دانستیم که در Avengers 4 صحنه ای وجود دارد که در آن همه ی شخصیت ها حضور دارند، اما صحبت های رایت حداقل حضور شوری و استار لرد را درکنار هم در فیلم آینده کمپانی مارول تائید می کند؛ چه در آن صحنه به خصوص باشد چه نه. به علاوه، پاسخ رایت نه تنها بازگشت استار لرد را از مرگ در قسمت چهارم انتقام جویان افشا می کند، بلکه به معنای آمدن او به زمین است (البته ممکن است این شوری باشد که به فضا می رود ولی احتمال چنین اتفاقی خیلی کمتر است). البته بازگشت استار لرد به دنیای سینمایی مارول خیلی غافیل گیر کننده نیست چرا که به هر حال حضور کریس پرت در قسمت سوم نگهبانان کهکشان (Guardians Of The Galaxy 3) انتظار می رفت. به هر حال الان می دانیم که استار لرد به زمین آمده و به نحوی در مسیرش با شاهزاده واکاندا برخورد می کند.

هر چند صحبت های رایت در کمیک کان لندن به نظر بی خطر می رسد، اما آنها در واقع انتظار اسپویلر بزرگی را برای Avengers 4، فارغ از شخصیت استار لرد دارند اما همچنان اینکه او دقیقا چطور به زندگی برگشته و چگونه سر از زمین در می آورد جای دیدن دارد. طرفداران باید تا سال آینده که Avengers 4 به اجرا در خواهد آمد صبر کنند تا ببینند بعد از نابودی نیمی از دنیا به دست تانوس چه اتفاقی رخ می دهد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها