آیا بازی Red Dead Redemption 2 محتوای قابل دانلود خواهد داشت؟

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مدیر اجرایی شرکت تیک تو (Take-Two) طی کنفرانسی، صحبت‌هایی را در ارتباط با سیاست این شرکت در قبال محتوای قابل دانلود برای بازی‌ Red Dead Redemption 2 و سایر بازی‌ها انجام داده است. او این موضوع را مطرح کرد که ارائه محتوای قابل دانلود، مدل تجاری سودآوری برای این شرکت به شمار می‌رود.

کمپانی راک استار (Rockstar Games) در ابتدا اعلام کرده بود که ممکن است محتوای قابل دانلود داستانی برای بازی Grand Theft Auto V عرضه کند اما هرگز این اتفاق نیفتاد و منجر به ناراحتی برخی از هواداران شد. آیا کمپانی راک استار برای بازی بعدی بزرگ خود یعنی Red Dead Redemption 2 محتوای قابل دانلود منتشر خواهد کرد؟ در حال حاضر، قطعا نمی‌توان در مورد این موضوع با اطمینان صحبت کرد، اما کارل اسلاتوف (Karl Slatoff) مدیر اجرایی شرکت تیک تو (Take-Two) در جلسه‌ای اعلام کرد که محتوای قابل دانلود، مدل تجاری سودآوری برای این شرکت به شمار می‌رود. او در این رابطه طی کنفرانسی گفت:

 

اعضای هیئت مدیره موافق هستند که محتوای قابل دانلود برای یک بازی، مدل تجاری جالبی برای ما است. منطقی بودن این کار بسته به بازی‌های مختلف، متفاوت است.

کارل استالوف در ادامه اضافه کرد:

راک استار به طور دقیق اشاره کرده است که موضوع محتوای قابل دانلود را در آینده در نظر خواهد گرفت، اما این کمپانی هنوز هیچ خبری را در این رابطه برای بازی Red Dead Redemption و یا بازی‌های آینده خود اعلام نکرده است. ارائه محتوای قابل دانلود مدل سود آوری برای ما است و این کار برای مصرف کنندگان نیز بسیار جالب است، زیرا به آن‌ها این اجازه را می‌دهد که با روشی که دوست دارند درگیر بازی‌ها شوند و به بازی کردن ادامه دهند.

حالت چند نفره بازی GTA V که با نام GTA Online ارائه شد، به طور قابل ملاحظه‌ای موفقیت آمیز بوده است و این موضوع می‌تواند توضیح دهد که چرا کمپانی راک استار در حال حاضر بیشتر بر روی محتوای آنلاین بازی GTA V نسبت به محتوای تک نفره این بازی تمرکز کرده است. همچنین سایت IGN اخیرا گزارش کرده است که تمامی استودیوهای کمپانی راک استار در سراسر جهان در توسعه بازی Red Dead Redemption 2 شرکت دارند، بنابراین ممکن است این شرکت با وجود تلاش حداکثر، هنوز هم با محدودیت‌هایی مواجه باشد.

GTA 6

بازی GTA V تاکنون 95 میلیون نسخه فروش کرده است که رقم قابل توجه و شگفت انگیزی است، بنابراین ارائه محتوای جدید برای این بازی می‌تواند فرصت تجاری مناسبی برای کمپانی راک استار محسوب شود. طبق اخبار منتشر شده، بازی GTA Online به طور منظم در حال سود رسانی زیاد به کمپانی راک استار است، بنابراین درک این موضوع سخت نیست که چرا کمپانی راک استار قصد دارد بیشتر روی محتوای بازی GTA Online تمرکز کند.

در ماه اکتبر (October) سال گذشته، کارگردان طراح کمپانی راک استار، ایمران ساروار (Imran Sarwar) اینگونه توضیح داد که ارائه ندادن محتوای قابل دانلود برای بخش تک نفره بازی GTA V تصمیم آگاهانه‌ای نبوده است و اتفاقات طوری رقم خورد که اینگونه باشد. او گفت که این شرکت احساس کرد که ارائه محتوای قابل دانلود برای بخش تک نفره امکان پذیر یا حتی ضروری نبود اما ممکن است این کار برای پروژه های آینده راک استار انجام شود.

بازی Red Dead Redemption 2 در 26 ماه اکتبر برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد و قطعا تاریخ انتشار این بازی دیگر به تاخیر نخواهد افتاد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022