گوگل لنز برای سونی اکسپریا XZ2 و سونی اکسپریا XZ2 کامپکت عرضه شد

google lens / گوگل لنز
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

همین چند ماه پیش بود که گوگل از ویژگی منحصربه‌فردی برای کاربران دستگاه‌های اندرویدی رونمایی کرد: ادغام گوگل لنز (Google Lens) با گوگل فوتوز (Google Photos) در دستگاه‌های اندرویدی. گوگل لنز برنامه فوق‌العاده مفیدی است که واقعیت افزوده را با جستجوی هوشمند وب ادغام کرده است و از هوش مصنوعی در الگوریتم های شناخت بصری خود استفاده می‌کند.

Google Lens

امروز کمپانی سونی اعلام کرده است که از گوگل لنز (Google Lens) در اپلیکیشن دوربین گوشی‌های هوشمند سونی اکسپریا XZ2 و اکسپریا XZ2 کامپکت استفاده کرده است. برای استفاده از این اپلیکیشن باید برنامه از قبل نصب شده Google را آپدیت کنید. البته این بروزرسانی رایگان است. لازم به ذکر است که گوشی تازه رونمایی شده اکسپریا XZ2 پریمیوم بصورت پیش فرض با برنامه دوربین مجهز به قابلیت گوگل لنز عرضه می‌شود.

Google Lens

با استفاده از گوگل لنز می‌توانید دوربین گوشی خود را روی سوژه‌های مختلف مانند ساختمان‌ها، مکان های مهم، نژاد سگ‌ها و موارد متعدد دیگر بگیرید و اطلاعات متنوعی درباره آن‌ها بدست آورید. به کمک گوگل لنز می‌توانید محصولات را به صورت آنلاین پیدا کنید، متن را از دنیای واقعی پیرامون خود کپی و در اپلیکیشن موبایل پیست (paste) کنید، رویدادهایی را به تقویم اضافه کنید و همچنین اطلاعاتی درباره حیوانات و گیاهان مشهور، فیلم‌ها و جاهای دیدنی به دست آورید. گوگل لنز همچنین می‌تواند کارهایی مثل ایجاد مخاطب دفترچه تلفن از روی کارت ویزیت را انجام دهد.

در حال حاضر گوگل لنز زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی، فرانسه، آلمانی و ایتالیایی را پشتیبانی می‌کند. توجه داشته باشید که زمان اولین عرضه رسمی آپدیت گوگل لنز جهت استفاده در اپلیکیشن دوربین خانواده اکسپریا XZ2 زمانبندی شده است و ممکن است چند روز طول بکشد تا برای تمامی دستگاه‌های موجود عرضه شود.

 

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها