جی کی رولینگ در حال نوشتن مجموعه Fantastic Beasts 3 است

Fantastic Beasts
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

طبق گزارش خبر رسانی Variety، جی کی رولینگ در حال نگارش اسکرین پلی مجموعه Fantastic Beasts 3 است. همچنین این نویسنده پس از این مجموعه، روی داستان دیگری از هری پاتر برای کودکان کار خواهد کرد.

با وجود اینکه هنوز شش ماه نیز از انتشار مجموعه Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald نگذشته است، نویسنده این فیلم، جی.کی. رولینگ (J.K. Rowling) به شدت در حال کار بر روی اسکرین پلی قسمت سوم این مجموعه فیلم است. اسپین آف مجموعه هری پاتر (Harry Potter) نیز بر روی دانش آموز سابق مدرسه هاگوارتز به نام نوت اسکمندر تمرکز کرده است که توسط ادی ردماین بازی می شود. این مجموعه، فرصتی مجدد را برای هواداران پروپاقرص مجموعه هری پاتر فراهم کرده است تا بار دیگر به دنیای جادوگری اصیلی که فوق العاده دوستش دارند باز گردند. همچنین این مجموعه فرصت بسیار مناسبی برای بدست آوردن طرفداران جدیدی است که تازه با شاهکار‌های رولینگ آشنا شده‌اند.

اولین فیلم اسپین آف مجموعه Fantastic Beasts، فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them بود که در ماه نوامبر (November) سال 2016 به روی پرده سینما رفت و موفقیت بزرگی را در باکس آفیس کسب کرد. ادامه مجموعه Fantastic Beasts در فریم های پایانی این نمایش به تصویر کشیده شد که نشان می داد جادوگر سیاه، گلرد گیندلوالد (Gellert Gindelwald) که نقش آن را بازیگر جنجالی سینمای هالیوود یعنی جانی دپ بازی می کند، به لطف اسکمندر (Scamander) به وسیله کنگره جادوگری ایالات متحده آمریکا دستگیر شد. در مجموعه Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald، طرفداران با یک آلبوس دامبلدور (Albus Dambledore) جوان آشنا شدند که نقش آن توسط جود لاو بازی شد که بعد از فرار از حالت توقیفش، از کمک اسکمندر برای پیدا کردن جادوی سیاه خطرناک استفاده کرد.

Fantastic Beasts

طبق گزارش خبر رسانی Variety، رولینگ در یک پرسش و پاسخ آنلاین در وب سایتش، این موضوع را آشکار کرد که اخیرا به شدت مشغول بوده است و نه تنها در حال نوشتن رمان های جدید است، بلکه به سختی در حال کار بر روی اسکرین پلی برای فیلم Fantastic Beasts 3 است. رولینگ نوشته است:

من تازه نوشتن چهارمین رمان گالبریت به نام Lethal White را تمام کرده ام و اکنون در حال نوشتن اسکرین پلی برای فیلم Fantastic Beasts 3 هستم.

رابرت گالبریت نام مستعاری است که رولینگ برای رمان های جنایی خود از آن استفاده می کند. رولینگ به عنوان تهیه کننده مجموعه Fantastic نیز نقش ایفا می کند و به طرفداران این مجموعه اعلام کرده است که او به خاطر اعتبار تهیه کنندگی، چه سهمی از محصول نهایی را بدست خواهد آورد:

کمپانی وارنر بروز (Warner Bros) و دیوید یاتس (David Yates) تهیه کننده این مجموعه همیشه به من اجازه اظهار نظر داده اند، اما حرف های من همیشه به عنوان حرف آخر محسوب نمی شدند. این موضوع درباره تمامی تهیه کنندگان که من هم جزئی از آن ها بودم صدق می کرد. اطلاعات هر یک از ما تهیه کنندگان، به طور جدی مورد ارزیابی قرار می گرفت ولی فیلم Fantastic Beasts حاصل کاری گروهی است. در نهایت مسئولیت تمام آنچه که روی پرده سینما به نمایش در خواهد آمد بر گردن کارگردانان یک مجموعه است و اهمیت نوشته من به عنوان فیلمنامه نویس مجموعه Fantastic Beasts در مراحل اولیه ساخت فیلم مورد بررسی قرار می گیرد.

طرفداران زمانی که متوجه شدند رولینگ به دنیای هاگوارتز و جادوگری ای که به طور استادانه ای هنگام نوشتن اسکرین پلی مجموعه Fantastic Beasts and Where to Find Them باز خواهد گشت به شدت هیجان زده شدند. همچنین طرفداران این مجموعه هنگامی که متوجه شدند که این مجموعه تنها دارای سه قسمت نیست بلکه از پنج مجموعه تشکیل شده است، غافلگیرشده و بیش از پیش نسبت به این مجموعه علاقه‌مند شدند. همچنین مجموعه Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald تا همین الان نیز با انتخاب لاو به عنوان بازیگر نقش دامبلدور جوان که یکی از دوست داشتنی ترین کاراکترهای مجموعه پاتر بوده است، طرفداران را به هیجان آورده است. همچنین امیدواریم که شاهد حضور کاراکترهای جوان تر و قدیمی تر مجموعه هری پاتر در فیلم پیش رو باشیم. زویی کراویتس (Zoe Kravitz) نیز در نقش لتا لسترینج (Leta Lestrange) بازی خواهد کرد که عشق سابق اسکمندر است و به نظر می رسد که از نوادگان قدیمی کاراکتر پاتر است که بلاتریکس لسترینج (Bellatrix Lestrange) نام دارد.

fantastic beasts 3

اگرچه رولینگ در حال نوشتن داستان مجموعه Fantastic Beast 3 است اما این موضوع را فاش کرده که مجموعه ای جدید از او برای خواننده های جوان نوشته خواهد شد. رولینگ درباره این موضوع که بعد از نوشتن داستان مجموعه Fantastic Beasts 3، روی چه پروژه ای کار خواهد کرد پاسخ داد:

پس از تمام شدن داستان مجموعه Fantastic Beasts 3 کتابی دیگر برای کودکان خواهم نوشت. من مدت زمان شش سال است که با دنیای هری پاتر و جادوگری، کاری نداشته ام و اکنون وقت آن رسیده که آن را به روی کاغذ بیاورم. طرفداران نمی توانند بیشتر از این منتظر بمانند.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
Amit bons
.
20 خرداد 1399، 00:47
پاسخ
0
0
عالی بود
جدول فروش فیلم ها