شایعه: استودیوی Rocksteady در نمایشگاه E3 بازی سوپرمن را معرفی می‌کند

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سایت 4Chan اخیرا با انتشار مطلبی ادعا کرده که اطلاعاتی از بازی بعدی استودیوی راک‌استدی در اختیار دارد. در این مطلب آنها بیان می‌کنند که این بازی مربوط به کاراکتر سوپرمن است و  به زودی از این عنوان رونمایی خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر راجع به این شایعه، با ادامه این مطلب همراه باشید.

پس از آنکه استودیوی راک‌استدی (Rocksteady) بازی بتمن: شوالیه آرکام (Batman: Arkham Knight) را در سال 2015 منتشر کرد، هواداران در انتظار بازی بعدی این استودیوی محبوب، تئوری‌های بافتند و شایعاتی راجع به اینکه این استودیو در حال ساخت بازی جهان‌باز دیگری از دنیای مصور DC است، ساخته شد. در برخی از این شایعات اظهار شده بود که این بازی مانند فیلم Justice League است و تعداد زیادی ابرقهرمان در آن حضور دارند و برخی دیگر نیز اعلام کرده بودند که این بازی، یک بازی مخصوص کاراکتر سوپرمن است. با وجود این شایعات، استودیوی راک‌استدی از سال 2014 اعلام کرد که پس از عرضه بازی شوالیه آرخام، سه‌گانه بتمن محور خود را به پایان رسانده و دیگر با دنیای بتمن و احتمالا دنیای مصور دی‌سی کاری نخواهد داشت و از آن زمان تاکنون بر روی موضع‌شان استوار مانده‌ است. اما در حال حاضر سایتی ادعا می‌‌کند اطلاعاتی از بازی بعدی این استودیو به بیرون درز کرده که خلاف این موضوع را اثبات می‌کند.

همچنین بخوانید :

سایت 4Chan، اخیرا با انتشار مطلبی ادعا کرده که اطلاعاتی از بازی بعدی استودیوی راک‌استدی، به بیرون درز کرده (که صحت این موضوع هنوز نامعلوم است) و بر اساس این اطلاعات، استودیوی راک‌استدی در حال توسعه یک بازی سوپرمن محور جهان باز است، همچنین در ادامه این اطلاعات اشاره شده است که این بازی بزودی معرفی خواهد شد. در این مطلب، سایت 4Chan ادعا می‌کند که بازی سوپرمن، این آخر هفته رسما معرفی خواهد شد و کاور ماه جولای (ماه بعد، اواسط تیر) مجله گیم اینفورمر (Game Informer) خواهد بود.

superman-rocksteady

این مطلب همچنین بیان می‌کند که پس از آنکه مجله گیم‌اینفورمر از این بازی رونمایی کرد، تصاویر و ویدیوهایی از این بازی در کنفرانس کمپانی مایکروسافت در نمایشگاه E3، برای مخاطبان به نمایش گذاشته خواهد شد. باید اشاره کنیم که کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه E3، ساعت 00:30 روز دوشنبه‌ هفته بعد 21ام خرداد، برگزار خواهد شد. در کنفرانس رونمایی از بازی سوپرمن در نمایشگاه E3، تریلر و گیم‌پلی این بازی که بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس در حال اجرا خواهد بود، به نمایش درخواهد آمد. در این نمایش گیم‌پلی، سیستم مبارزات سوپرمن برروی زمین و هوا با دِرون‌های (Drone) شخصیت Brainiac در شهر، نشان داده خواهد شد.

مانند شایعات پیشین، این اطلاعات نیز حاکی از آن‌اند که شخصیت منفی اصلی این بازی، دشمن دیرینه سوپرمن یعنی Brainiac خواهد بود. در اطلاعات منتشر شده آمده است که در ویدیوی رونمایی از این بازی، Brainiac با حمله به شهر متروپولیس، حمله‌اش به سیاره زمین را آغاز کرده است و مبارزه در این جنگ منجر به ضعیف شدن سوپرمن خواهد شد. این ضعیف شدن از سوی تیم سازندگان این بازی به این منظور صورت گرفته که کمی از تصوری که مردم از قدرت بیش از حد و غیرقابل مقابله او دارند را بکاهند تا این شخصیت مناسب بازی باشد، زیرا در بازی‌ها شخصیت‌های اصلی خیلی اوقات در مبارزات می‌میرند و اگر سوپرمن در این بازی بسیار قدرتمند ظاهر شود، مردن او در مبارزات غیرمنطقی خواهد بود.

این اطلاعات درز شده همچنین اشاره می‌کنند که سایتی با آدرس supermangame.com برای این بازی استودیوی راک‌استدی ساخته شده است که درحال حاضر غیرفعال است. افشاکنندگان در ادامه ادعا کرده‌اند که این سایت مدت کوتاهی پس از رونمایی از بازی سوپرمن، فعال خواهد شد. پس از استفاده از ابزارهای چک کردن دامنه‌های ثبت شده در اینترنت، این آدرس پیدا شد اما از ماه فوریه امسال مصادف با بهمن ماه، دیگر بروزرسانی نشده و تغییری در آن ایجاد نشده است.

superman

یکی از ویراستارهای مجله گیم‌اینفورمر، اندرو رِینر (Andrew Reiner) هم با انتشار توییتی هیزم در آتش این شایعه انداخت و گفت: «تاکنون کاورهای مجله‌مان در سال 2018 را بسیار دوست داشتم و باید بگویم که کاور ماه بعد مجله، بسیار بسیار بسیار بسیار خفن خواهد بود». زمانی که یکی از طرفداران در پاسخ به توییت اندرو رینر عکس سوپرمن را توییت کرد، رینر تنها پاسخ داد «سوپرمن نیاز به شنل جدیدی دارد».

مانند دیگر ادعاها و شایعات، ما باید نسبت به ادعای سایت 4Chan نیز با سوءظن بنگریم. وبسایت‌هایی مانند 4Chan سابقه خوبی در زمینه صحت شایعات‌شان ندارند و لازم به ذکر است که این اولین باری نیست که این سایت ادعا می‌کند که اطلاعاتی از بازی سوپرمن درز شده و آن‌ها این اطلاعات را در اختیار دارند. اواخر سال گذشته نیز همین سایت ادعا کرد که مجله گیم‌اینفومر بزودی از بازی سوپرمن استودیوی راک‌استدی رونمایی خواهد کرد، اما چنین اتفاقی نیفتاد.

چه بازی سوپرمن در نمایشگاه E3 حضور داشته باشد و چه حضور نداشته باشد، طرفداران از این نمایشگاه ناامید نخواهند شد. با وجود بازی‌ها مهم فراوانی مانند Spiderman ،Anthem و Fallout 76، که قرار است در این نمایشگاه نشان داده شوند، این نمایشگاه بسیار پربار خواهد بود و تمام طرفداران صنعت بازی‌های ویدیویی را راضی نگه خواهد داشت. همچنین اگر راک‌استدی هم در هیاهوی نمایشگاه E3 امسال حضور داشته باشد و هیزمی به آتش این هیاهو بیاندازد که چه بهتر.

برای اخبار احتمالی بیشتر از این بازی‌ احتمالی با پلازا همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022