نسخه‌های خاص و مزایای پیش خرید Red Dead Redemption 2 رسما معرفی شدند

red-dead-redemption-2
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کمپانی راک‌استار بالاخره ویژگی‌ها و جزئیات نسخه‌های خاص بازی مورد انتظارش Red Dead Redemption 2 را اعلام کرد. شما می‌توانید جزئیات نسخه‌های خاص این بازی را در ادامه این مطلب مشاهده کنید.

بازی Red Dead Redemption 2 مورد انتظارترین بازی فصل پاییز امسال است و به راحتی می تواند پرفروش ترین بازی نیمه دوم سال 2018 باشد، هم اکنون کمپانی راک‌استار گیمز (Rockstar Games) از چند نسخه خاص این بازی که همراه با نسخه معمولی آن عرضه خواهند شد، پرده برداری کرده و مزایای پیش‌خرید این بازی را نیز رسما اعلام کرده است.

کمپانی راک‌استار گیمز جزئیات نسخه‌های خاص بازی Red Dead Redemption 2 را در اختیار طرفداران گذاشت و هواداران این بازی می توانند از همین حالا آن را پیش خرید کنند و از مزایای پیش خرید آن نیز بهره‌مند شوند. گفتنی است سه نسخه خاص علاوه بر نسخه استاندارد، از این بازی در روز انتشار عرضه خواهند شد و مزایای باارزشی نیز منتظر آنهایی خواهد بود، که این بازی را پیش خرید کنند.

به جز نسخه استاندارد این بازی، راک‌استار سه نسخه ویژه برای بازی Red Dead Redemption 2 عرضه خواهد کرد. اولین این نسخه‌ها Special Edition نام دارد که با قیمتی بالغ بر 79.99 دلار عرضه می‌شود. Special Edition شامل دو مرحله اضافه‌تر از نسخه معمولی – مرحله دزدی از بانک و مرحله مخفی‌گاه دارودسته – خواهد بود، همچنین این نسخه ویژه شامل یک اسب سیاه خالدار اصیل اضافه بر بازی اصلی و ست لباسی با نام «هفت تیر کش نُوو پاراسیون – Neuvo Parasion Gunslinger» و یک مدالیون و یک طلسم (Talisman) اضافه خواهد بود. در بخش گیم‌پلی، نسخه Special Edition مقداری پول اضافه برای بخش داستانی بازی و امتیازاتی برای پیشرفت سریعتر در بخش داستانی بازی، در اختیار خریدار می‌ گذارد. همچنین این نسخه بازی، چندین اسلحه اضافی نیز از جمله سلاح‌های «Volcanic Pistol» و «Pump Action Shotgun» و «Lancaster Varmint Rifle» را به بخش داستانی اضافه خواهد کرد. این نسخه (در خرده فروشی‌ها) همراه با یک نقشه فیزیکی از جهان بازی Red Dead Redemption 2 و یک روپوش مخصوص از این بازی، عرضه می‌شود.

red-dead-Redemption-2-special-edition

نسخه دیگر بازی Red Dead Redemption 2، نسخه نهایی (Ultimate Edition) نام دارد و با قیمت 99.99 دلار عرضه خواهد شد. این نسخه شامل تمام ویژگی‌های نسخه Special Edition است و علاوه بر آنها، ویژگی‌های جذاب دیگری نیز در چنته دارد، این ویژگی‌ها بیشتر شامل دو ست لباس دیگر با نام‌های «جایزه‌بگیر رز سیاه – Blackrose Bounty Hunter» و «نیروی کله‌مسی – Copperhead Enforcer»؛ یک اسب اصیل سیاه با سینه بلوطی رنگ، همراه با زین مناسب مناطق مرتفع؛ یک تم برای بخش آنلاین این بازی با زمینه کمپ بازماندگان (Survivor Camp)؛ و دسترسی به چند سلاح اضافه در بخش آنلاین این بازی خواهد بود. خریدن نسخه Ultimate Edition به شما اجازه می‌دهد در بخش آنلاین سریع‌تر پیشرفت کنید و زودتر به سطح 25 (از آن سطح به بعد دیگر پیشرفت‌تان سریعتر از حد عادی نخواهد بود) برسید. با خرید این نسخه از خرده فروشی‌ها شما یک نقشه فیزیکی از جهان بازی Red Dead Redemption 2 دریافت خواهید کرد و همچنین یک جعبه اختصاصی فلزی شیک، نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

red-dead-Redemption-2-ultimate-edition

در نهایت کمپانی راک‌استار از Collector Box این بازی رونمایی کرد، این نسخه از بازی، به‌طور انحصاری در خرده فروشی‌ها و صفحه فروشگاه انبار سایت راک‌استار، به فروش خواهد رسید. این نسخه به معنای واقعی کلمه یک جعبه قرمز رنگ فلزی با حال و هوای وسترن است و با قیمت 99.99 دلار به فروش می‌رسد و لازم به ذکر است که در این جعبه بازی Red Dead Redemption 2 حضور نخواهد داشت. گفتنی است این جعبه تنها شامل اشیاء کلکسیونی از این بازی خواهد بود.

red-dead-Redemption-2-collector-box

درون این جعبه که جعبه کلکسیونرها نام دارد، خریداران تعداد زیادی اشیاء مختلف ارزشمند مربوط به بازی را دریافت خواهند کرد که این اشیاء کلکسیونی، طرفداران مجموعه Red Dead Redemption را به وجد می‌آورد. این جعبه شامل سکه Challenger؛ یک پازل دو طرفه‌ صد تکه؛ یک دستمال سر با نام Six Shooter؛ یک نقشه گنج؛ مجموعه سنجاق سینه؛ کارت‌های پاستوری که روی آنها تصاویر کاراکترهای بازی از جمله آرتور مورگان، جان مارستون، خاویر اسکوئلا، بیل ویلیامسون و ون در لیند هلندی نقش بسته اند؛ یک کتاب 150 صفحه‌ای که کاتالوگ سلاح‌ها نام دارد و 12 کارت سیگار، که می‌توان آنها را در خود بازی نیز پیدا کرد؛ خواهد بود. با این وسایل شما واقعا می توانید اتاق و میز خود را با حال و هوای وسترن بازی منطبق کنید.

همچنین مزایای پیش خرید بازی Red Dead Redemption 2، که کمی پیشتر فروشگاه مایکروسافت آنها را لو داده بود و ما در سایت پلازا خبری از آن را برای شما گزارش کردیم، شامل مقداری پول اضافه برای بخش داستانی این بازی، یک اسب جنگی اضافه بر بازی اصلی، مجموعه ‌ای از امتیازات درون بازی که تحت عنوان «جعبه بقای قانون شکن» به پیش خرید کننده عرضه خواهد شد و یک نقشه گنج که شما را به سمت اشیاء ارزشمند و صندوقچه‌های گنج مخفی در بازی هدایت می‌کند، خواهد بود.

red dead redemption 2 pre order

همچنین نکته جالب دیگر اینجاست که تمام افرادی که این بازی را پیش خرید کنند، علاوه بر امتیازاتی که در بالا گفته شد، در بخش آنلاین بازی GTA V نیز، امتیازاتی در قالب پول درون بازی GTA Online، دریافت خواهند کرد. پیش خرید نسخه استاندارد بازی، به پیش خرید کننده 500 هزار دلار پول درون بازی GTA جایزه می دهد؛ پیش خرید نسخه ویژه (Special Edition) این بازی، 1 میلیون دلار پول درون بازی GTA Online و پیش خرید نسخه نهایی (Ultimate Edition) این بازی، 2 میلیون دلار پول درون بازی GTA Online را به پیش‌خرید کننده جایزه خواهد داد. کمپانی راک‌استار با این روش می‌خواهد بازیکنان شاهکار قبلی‌اش یعنی GTA V، را نیز برای پیش خرید بازی جدیدش ترغیب کند.

gta-online

بازی Red Dead Redemption 2 روز بیست و ششم ماه اکتبر، مصادف با چهارم آبان ماه، برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. همچنین شما می‌توانید این بازی را از حالا تا قبل از تاریخ عرضه آن در پاییز امسال، از طریق سایت آمازون پیش خرید کنید.

برای اخبار بیشتر از این شاهکار مورد انتظار کمپانی راک‌استار، با پلازا همراه باشید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400