احتمال عرضه یک Brothers in Arms جدید توسط گیر باکس

Brothers in Arms
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اطالاعاتی که رندی پیچفورد، رئیس استودیوی گیر باکس در صفحه توییترش به اشتراک گذاشت، حاکی از آن است که این استودیو بر روی یک بازی با موضوع جنگ جهانی دوم فعالیت می‌کند. این بازی ممکن است یک Brothers in Arms جدید باشد.

فرنچایز Brothers in Arms مدت زیادی است که در سکوت مطلق خبری به سر می‌برد اما گمانه زنی‌هایی که اخیراً شکل گرفته حاکی از آن بوده که این رویه خیلی ادامه نخواهد داشت. این شایعات ممکن است تا حد زیادی به واقعیت نزدیک باشند، به این جهت که خود رندی پیچفورد رئیس گیر باکس تأیید کرد که این استودیو روی یک بازی جدید با محوریت جنگ جهانی دوم فعالیت دارد.

اخیراً از پیچفورد در صفحه توییترش در مورد Brothers in Arms و احتمال یک بازی جدید از این فرنچایز سوال پرسیده شد و او پاسخ داد که گیر باکس دقیقاً روی یک چیز جدید کار می‌کند. او جزئیات زیادی به اشتراک نگذاشت و تنها اعلام کرد که مدتی است که استودیو روی این پروژه کار می‌کند و جمعی از افراد کار بلد درگیر فرایند ساخت آن هستند.

او در ابتدا گفت که گیر باکس قبل از معرفی رسمی کارهای زیادی دارد که باید روی پروژه انجام دهد و ادامه داد: «من تصور می‌کنم که این پروژه می‌تواند چیز خیلی خوبی باشد.» پست توییتر پیچفورد را می‌توانید در پایین مشاهده کنید.

Brothers in Arms

Brothers in Arms یک شوتر اول شخصی تاکتیکی است که اولین بار با نام Road to Hill 30 در سال 2005 توسط استودیوی گیر باکس ساخته شد و یوبی‌سافت آن را برای پلتفرم‌های پلی استیشن 2، ایکس باکس و کامپیوترهای شخصی عرضه کرد. از بازی شماره‌ها و نسخه‌های فرعی مختلفی منتشر گردید که از مهمترین آن‌ها می‌توان به Hell’s Highway در سال 2008 اشاره کرد. آخرین قسمت بازی با نام Furious 4 در E3 2011 معرفی شد اما در نهایت گیر باکس در سال 2015 آن را به شکل رسمی لغو نمود. با توجه به صحبت‌های پیچفورد ممکن است دوباره اسم این فرنچایز دوست داشتنی را بشنویم، شاید در E3 2018 یا حتی زودتر! به هر حال به محض کسب اطلاعات جدید شما را در جریان قرار خواهیم داد.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها