بلیزارد در حال ساخت بازی جدیدی از سری Diablo است

Diablo
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اخیرا کمپانی بلیزارد یک آگهی استخدام منتشر کرده که در آن بیان شده این کمپانی نیازمند یک طراح هنری دخمه‌هاست. تقریبا مطمئنیم این آگهی استخدام، مربوط به پروژه ساخت بازی جدیدی از مجموعه Diablo است. با این مطلب همراه باشید تا از جزئیات این خبر مطلع شوید.

آگهی‌های استخدام معمولا منبعی موثق هستند که مدتی طولانی‌ قبل از معرفی یک بازی، ما را از وجود آن باخبر می کنند. حال یک آگهی استخدام از سوی کمپانی بلیزارد (Blizzard Entertainment) منتشر شده است. در این آگهی نوشته شده که کمپانی بلیزارد به یک طراح هنری در زمینه دخمه‌ها‌ و غارها نیازمند است. همین آگهی استخدام باعث می‌ شود بدانیم که به احتمال قوی بازی جدیدی از سری عظیم و محبوب و موفق Diablo در دست ساخت است (به این علت از این آگهی، بازی جدید سری دیابلو را نتیجه می‌ گیریم که اگر در جریان باشید، بخش اعظمی از سری بازی‌های دیابلو، در دخمه ها و غارها و فضاهای بسته زیرزمینی جریان دارد). البته همه می دانستند که بالاخره روزی یک بازی جدید از سری Diablo از طرف کمپانی بلیزارد منتشر خواهد شد، زیرا که فرانچایز Diablo یکی از باارزش‌ترین دارایی‌های کمپانی بلیزارد است و این کمپانی منطقی‌تر از آن است که پس از انتشار سه شماره از این سری، آن را کنار بگذارد.

دیابلو

حال باید دید که آیا پروژه در دست ساخت کمپانی بلیزارد، پروژه ساخت بازی Diablo IV است یا این آگهی استخدام به پروژه‌‌ ساخت بازی دیگری از مجموعه دیابلو اشاره دارد. در این آگهی استخدام اطلاعات زیادی وجود ندارد، به همین علت خیلی از سوالات بی‌پاسخ می‌ مانند.

ما مدت‌هاست که منتظر بازی جدیدی از سری دیابلو هستیم و چندمین باری است که اخباری مانند این خبر را مشاهده می کنیم. تقریبا دو سال پیش، کمپانی بلیزارد در حال استخدام یک کارگردان بازی بود تا بقول خودشان «سری دیابلو را به سوی آینده رهبری کند». حول و حوش رویداد BlizzCon (رویدادی بازی‌محور، که کمپانی بلیزارد برای ارتقا دادن فرانچایز‌هایش برگزار می کند) سال گذشته، کمپانی بلیزارد دوباره در حال استخدام افرادی برای بازی جدیدی از سری دیابلو بود. بنابراین اخبار در زمینه استخدام نیروی انسانی برای پروژه‌های ساخت یک بازی خاص، نشان‌‌دهنده این موضوع نیستند که انتشار آن بازی قریب‌الوقوع خواهد بود، بلکه احتمال دارد حتی نشان‌دهنده این باشند که تا تاریخ انتشار آن بازی هنوز فاصله زمانی زیادی باقی مانده است.

 

اخیرا طرفداران از کمپانی بلیزارد می‌ خواستند که برای کنسول نینتندو سوییچ نیز بازی دیابلو 3 را منتشر کند، اما تقریبا مطمئنیم که این آگهی استخدام برای یک محصول جدید است و مربوط به پروژه‌ انتشار بازی‌های قبلی برای پلتفرمی دیگر نیست.

بازی Diablo III در اصل سال 2012 و 12 سال پس از نسخه قبلی مجموعه خود یعنی Diablo II منتشر شد. این بازی دو بسته الحاقی با نام‌های «فرشته مرگ ارواح» (Reaper of Souls) و «قیام جادوگران مردگان» (Rise of the Necromancer)، دریافت کرد که این بسته‌های الحاقی بترتیب در سال‌های 2014 و 2017 برای دیابلو 3 عرضه شدند.

علاوه بر این‌ها، به افتخار سالگرد بیست‌ساله شدن مجموعه دیابلو در سال 2016، قسمت‌هایی از بازی اول سری دیابلو در قالب بازی دیابلو 3، برای مدتی محدود و بصورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفت.

مشکل اصلی این است که با اینکه هیچ‌کس فکر نمی‌ کرد سری دیابلو به پایان رسیده و تمام طرفداران سالهاست منتظر نسخه‌ بعدی این مجموعه هستند، کمپانی بلیزارد، پروژه ساخت دیابلو بعدی را توسعه می دهد و هیچ عجله‌ای در کارش نیست و انگار دوست دارد طرفداران را کمی منتظر بگذارد.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400