دیو باتیستا علاقه‌مند به ایفای نقش مارکوس فینیکس در فیلم Gears of War است

dave bautista / marcus fenix
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

در یک پرسش و پاسخ، دیو باتیستا اندیشه‌ها و احساساتش را درباره دوره حرفه‌ای خود با طرفداران به اشتراک گذاشت و درباره جدید‌ترین پروژه خود یعنی فیلم Hotel Artemis صحبت کرد. او همچنین هیجان خود را درباره ایده بازی در نقش مارکوس فینیکس در فیلم Gears of War اعلام کرد.

دیو باتیستا (Dave Batista) کشتی گیر معروفی که اکنون به ستاره سینما تبدیل شده است، پرسش و پاسخ اینترنتی با طرفدارانش در توییتر انجام داده و راجع به دوره حرفه‌ای خود و همچنین فیلم جدیدش یعنی Hotel Artemis، صحبت‌هایی را با سایت گیم اسپات انجام داده است. وی همچنین از علاقه‌اش به بازی در نقش مارکوس فینیکس (Marcus Fenix) در فیلم جدید Gears of War کمپانی یونیورسال (Universal) صحبت کرده است. دیو باتیستا اخیرا در تعداد زیادی از نقش های علمی تخیلی، فانتزی و اکشن ایفای نقش کرده است که احتمالا معروف‌ترین آن‌ها کاراکتر دوست داشتنی و سرسخت درکس (Drax) در فیلم Guardians of the Galaxy کمپانی مارول (Marvel) است.

در ابتدا از دیو باتیستا که طبق معمول خوشحال و متواضع بود، این سوال پرسیده شد که شغل ایده آلی که دوست دارد در آن فعالیت کند چیست. جالب است که فردی که این سوال را پرسید، در ادامه گفت که امیدوار است از دیو باتیستا برای بازی در نقش مارکوس فینیکس در فیلم Gears of War دعوت شود. وی در جواب این سوال گفت:

من سال‌ها است که مجموعه Gears of War را دنبال می‌کنم. حقوق این عنوان در دست کمپانی یونیورسال است و من تا الان خیلی مزاحم  این کمپانی شده و آن‌ها را اذیت کرده‌ام و آن‌ها از دست من خسته شده‌اند (با خنده) چون که دائما به آن‌ها زنگ می‌زدم و می‌پرسیدم که در چه مرحله‌ای از آن پروژه قرار دارند. اما نقش مارکوس فینیکس قطعا نقشی رویایی برای من خواهد بود. من آن نقش را می‌خواهم.

فیلم Gears of War که چندین سال در دست ساخت است، پس از استخدام شین سالرنو (Shane Salerno) به عنوان فیلمنامه نویس رسما اجازه ساخت را از کمپانی یونیورسال گرفت. شین سالرنو نویسندگی فیلمنامه فیلم Shaft و Armageddon را در کارنامه دارد و جزو تیم نویسندگی فیلم Avatar جیمز کامرون بود. مدت‌ها است که طرفداران منتظر عرضه فیلم Gears of War هستند و به نظر می‌رسد بسیاری از مردم علاقه‌مند به حضور دیو باتیستا در نقش مارکوس فینیکس هستند.

gears of war /چرخ دنده های جنگ

دیو باتیستا در مورد ایفای نقش اورست (Everest) در فیلم Hotel Artemis به این موضوع اشاره کرد که این کاراکتر دارای یک پس زمینه خشن است و شخصیت او از محیط اطرافش نشئت گرفته است و اورست نمی‌خواهد چنین شخصیتی داشته باشد. او واقعا می‌خواهد به مردم کمک کند. او می‌خواهد مردم را درمان کند و به همین دلیل است که وارد این حرفه شده است. او در مورد جزئیات پیچیدگی این نقش صحبت کرد و به نظر می‌رسید که نسبت به ایفای نقش این کاراکتر و به طور کلی درباره فیلم بسیار هیجان زده است. باتیستا همچنین درباره انتقال از کشتی‌گیری به بازیگری صحبت کرد که ظاهرا یک حرکت کاملا غیرمنتظرانه بود اما خود او از انجام این کار خرسند است.

به نظر می‌رسد باتیستا در مورد نقش‌های گذشته و آینده‌اش، پر اشتیاق است و امیدواریم به زودی در مورد آینکه آیا او در نقش مارکوس فینیکس ظاهر می‌شود یا نه، از یونیورسال خبری بشنویم. فیلم Hotel Artemis امروز به روی پرده‌های سینما می‌رود.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها