E3 2018: تریلر Forza Horizon 4 ما را به بریتانیا می‌برد

forza horizon 4
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

Forza Horizon 4 در کنفرانس خبری E3 2018 مایکروسافت رونمایی شد. این بازی در بریتانیا جریان دارد و  برای ایکس باکس وان و رایانه‌ های شخصی عرضه خواهد شد.

Forza Horizon 4، جدیدترین عنوان مسابقه‌ای جهان باز استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) در طی کنفرانس خبری E3 مایکروسافت به طور رسمی معرفی شد. بازی ما را به بریتانیا می‌برد و شاهد فصل‌های پویا به همراه هاورکرافت (Hovercraft) در بازی خواهیم بود. طی دمویی که از این بازی مشاهده می‌کنیم، بازیکنان در حال مسابقه در ادینبرگ (Edinburgh) بودند. بازیکنان اکنون دنیای باز بازی را با دیگران به اشتراک می‌گذارند. در دمو شاهد تغییر فصول نیز هستیم. برای مثال، در زمستان شاهد یخ زدن دریاچه‌ها و لیز خوردن ماشین‌ها در جاده هستیم.

مایکروسافت فرنچایز مسابقه‌ای و پرطرفدار Forza Horizon را از سال 2012 یک سال در میان با بازی Forza Motorsport منتشر کرده است و هر ساله شاهد عرضه عنوانی از Forza بوده‌ایم. سری Horizon گیم پلی آرکید گونه‌ای نسبت به سری Motorsport دارد. Forza Horizon 4 به همین روال ادامه خواهد داد و در تریلر شاهد عبور خودروها از محیط‌های گوناگون در جاده و بیرون آن هستیم.

Forza Horizon 4 در 2 اکتبر 2018 (10 مهر 1397) برای ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

سخن پایانی

برای پیگیری اخبار بازی‌ ها با پلازا همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها