E3 2018: جزئیات و تاریخ انتشار دو بسته الحاقی بازی Sea of Thieves اعلام شد

sea-of-thieves
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

در کنفرانس ایکس باکس در E3، دو بسته الحاقی جدید با نام‌های Cursed Sails و Forbidden Shores در تریلری برای بازی Sea of Thieves معرفی شدند. همچنین جزئیات و تاریخ عرضه این DLCها در این تریلر به نمایش درآمد. شما می‌توانید در ادامه مطلب این تریلر را تماشا کنید.

در کنفرانس ایکس باکس در نمایشگاه E3، تریلری از بسته‌های الحاقی جدید بازی Sea of Thieves پخش شد. در این تریلر دو کاراکتر جدید، یک ماجراجویی جدید و نماینده‌ای از محفل ارواح (Order of Souls) به نمایش درآمدند. تاریخ انتشار این دو بسته‌ الحاقی نیز در این اعلام شد. بسته الحاقی بادبان‌های طلسم شده (Cursed Sails) در ماه جولای مصادف با تیر ماه، عرضه خواهد شد. بسته الحاقی سواحل ممنوعه (Forbidden Shores) نیز در ماه سپتامبر مصادف با شهریور ماه، برای دارندگان بازی Sea of Thieves منتشر خواهد شد.

شما می توانید تریلر مذکور را در این قسمت تماشا کنید:

همچنین در این تریلر جزئیاتی از این دو بسته الحاقی به نمایش درآمد. بسته الحاقی Cursed Sails به دریاهای بازی، کشتی‌هایی با خدمه اسکلتی یا موجودات خبیث دیگری اضافه خواهد کرد، توجه داشته باشید که این کشتی‌های و خدمه مذکور همگی NPC خواهند بود. بسته الحاقی Forbidden Shores بسیار آخرالزمانی بنظر می‌آید و این‌گونه توصیف شده است :«مکانی تاریک که در آن همه‌چیز توسط آتش و خاکستر بلعیده می‌شوند». در واقع این بسته الحاقی قسمت جدیدی به نقشه بازی اضافه‌ می‌کند که در آن چند کوه آتش‌فشان جذاب و زیبا نیز وجود دارد.

ما همچنین انتظار داریم که این دو بسته الحاقی، مراحل داستانی تک نفره‌ نیز به این بازی اضافه کنند. پیشتر یک بسته الحاقی با نام Hungering Deep برای بازی Sea of Thieves منتشر شده بود. بسته‌های الحاقی این بازی در تیم‌های کوچکی درون استودیوی Rare (سازنده بازی Sea of Thieves) ساخته می‌شوند. همه اینها را گفتیم تا توجه‌تان را به این نکته جلب کنیم کار ساخت هر سه بسته الحاقی Hungering Deep و Forbidden Shores و Cursed Sails ،در یک روز خاص بطور همزمان آغاز شده است. این بدین معناست که هرکدام از این بسته‌های الحاقی که دیرتر منتشر شوند (Hungering Deep که منتشر شده است)، محتوای بیشتری را در خود خواهد داشت. پس از این دو بسته الحاقی انتظار محتوای فراوانی را داشته باشید.

سخن پایانی

برای پیگیری اخبار بازی‌ های ویدیویی با پلازا همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها