ال جی G8 تین کیو با رزولوشن 4k احتمالا پرچمدار جدید ال جی خواهد بود

ال جی / محصول آتی سری G با رزولوشن 4K
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

در فاصله کوتاهی از عرضه رسمی ال جی G7 تین کیو این روزها شایعاتی درباره پرچمدار جدید سری G این شرکت شنیده می شود که از نمایشگر LCD مجهز به رزولوشن 4K بهره می برد.

ال جی G7

درحالیکه زمان زیادی از عرضه گوشی ال جی G7 تین کیو نمی‌گذرد بازار شایعات درباره پرچمدار جدید سری G ال جی، داغ شده است. البته در حال حاضر هنوز خیلی زود است که بتوان با اطمینان از قابلیت های G8 سخن گفت پس بهتر است که به همین اطلاعات اندک و گمانه‌زنی‌ها اکتفا کنیم.

ظاهرا قرار نیست که ال جی، تا سال آینده از G8 تین کیو رونمایی کند به همین خاطر احتمالا به این زودی‌ها اخبار رسمی درباره این محصول از سوی این شرکت نخواهیم شنید. و این یعنی که طی ماه‌های آینده شایعات و خبرهای زیادی درباره این گوشی منتشر خواهند شد.

براساس آخرین شنیده‌ها، کمپانی ال جی، قصد دارد که در ال جی G8 تین کیو  سنت استفاده از نمایشگرهای Quad HD مختص پرچمداران خود طی چند سال اخیر را کنار بگذارد و به جای آن از نمایشگر با رزولوشن 4K استفاده کند. یک منبع چینی این اطلاعات را منتشر کرده است اما اشاره دقیقی به علت استفاده از این رزولوشن برای نمایشگر ال جی G8 نشده است.

البته نمایشگر همچنان از پنل LCD بهره می برد اما تغییر به سمت بهره‌مندی از نمایشگری با رزولوشن بالاتر امکان رقابت و همترازی با رقبای سرسختی چون سامسونگ را برای این کمپانی به ارمغان خواهد آورد. کمپانی سامسونگ رقیب دیرینه ال جی قرار است سال آینده گوشی گلکسی S10 مجهز به نمایشگر امولد با رزولوشن 4k را رونمایی کند. افزایش رزولوشن نمایشگر در گوشیهای هوشمند تجربه بهتری از اپلیکیشن‌های واقعیت مجازی را برای کاربران به همراه خواهد داشت.

بازهم تکرار می کنیم که در حال حاضر خیلی زود است که بخواهیم با اطمینان از قابلیت‌های ل جی G8 تین کیو بگوییم و تنها کاری که در حال حاضر می‌توان انجام داد صبر کردن تا زمان رونمایی رسمی این محصول است.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فناوری با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها