E3 2018: بازی Black Ops 3 به طور رایگان در اختیار کاربران پلی استیشن پلاس قرار گرفت

Call of duty-Black-Ops-4
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

طی کنفرانس خبری E3 2018، سونی اعلام کرد که بازی Call of Duty: Black Ops 3 از امروز به مدت یک ماه در سرویس پلی استیشن پلاس شرکت سونی قرار می‌گیرد. دلیل این کار تشویق طرفداران برای پیش خرید Black Ops 4 می‌باشد.

طبق خبر جدید از طرف سونی، طرفدارانی که بازی Black Ops 4 را پیش خرید کنند، نقشه‌های پرطرفداری که برای آن بازی طراحی شده‌اند را بر روی Black Ops 3 دریافت خواهند کرد. این نقشه‌ها طی تریلری در کنفرانس خبری E3 2018 سونی به نمایش گذاشته شد که گلوله در آن‌ها از موانع مختلفی عبور می‌کند. این نقشه‌ها شامل Summit، Slums، Firing Range و Jungle می‌شوند.

سونی اعلام کرد که برای اینکه بازیکنان بیشتری بتوانند از این فرصت استفاده کنند، بازی Black Ops 3 را برای سرویس پلی استیشن پلاس عرضه کرده است. سرویس پلی استیشن پلاس هر ماه بازی‌های رایگانی را در اختیار مشترکان خود قرار می‌دهد. بازی Black Ops 3 در سال 2015 عرضه شده بود و به مدت یک ماه در پلی استیشن پلاس باقی خواهد ماند.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 توسط استودیوی Treyarch ساخته شده و در 12 اکتبر امسال (20 مهر) برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

سخن پایانی

برای پیگیری اخبار بازی‌ های ویدیویی با پلازا همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها