فیلم Avengers: Infinity War موفق به کسب درآمد 2 میلیارد دلاری در باکس آفیس جهانی شد

Avengers: Infinity War
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فیلم Avengers: Infinity War توانست با دستیابی به درآمد 2 میلیارد دلاری در کنار فیلم‌هایی مثل Avatar ،Titanic و فیلم Star Wars: The Force Awakens قرار بگیرد و جزء چهار فیلم برتر تاریخ شود که به این موفقیت دست پیدا کرده است.

فیلم Avengers: Infinity War تبدیل به چهارمین فیلم تاریخ سینما شد که موفق به بدست آوردن 2 میلیارد دلار در باکس آفیس سراسر جهان شده است. این مقام حاصل ده سال  داستان‌سرایی پیوسته  دنیای سینمایی مارول (MCU) است. این فیلم یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال 2018 بود که موفقیت تجاری آن نیز نشان‌دهنده همین امر است. زمانی که این فیلم در پایان ماه آوریل به روی پرده سینماها رفت، توانست رکورد افتتاحیه هفته اول تمام فیلم ها را بشکند و توانست طی این زمان بارها کتاب‌های رکورد را بازنویسی کند.

فیلم Avengers: Infinity War سریع ترین فیلمی بود که موفق به کسب درآمد یک میلیارد دلاری شد و به نظر می‌رسد که تنها موضوع زمان مطرح بود تا این فیلم بتواند جزئی از مجموعه منحصر به فردتری شود. علی رغم حضور فرنچایزها و فیلم‌هایی مثل Deadpool 2 و Solo: A Star Wars Story، فیلم Avengers: Infinity War توانست موفقیت خود را در طول نمایشش در سینما‌ها حفظ کند و در کنار موفقیت ابن فیلم در چین، معلوم بود که قرار است رکورد جدیدی را بزند و اکنون این اتفاق افتاده است.

طبق گفته سایت Forbes، مجموع درآمد فیلم Avengers: Infinity War از 2 میلیارد دلار عبور کرده است. با کسب این موفقیت، این فیلم توانسته است تا در کنار فیلم‌هایی مثل Avatar ،Titanic و Star Wars: The Force Awakens جزء تنها فیلم‌هایی باشد که به این نقطه دست پیدا کرده است. همچنین فیلم Avengers: Infinity War تنها فیلمی بوده است که با انتشار در فصل‌های بهار و تابستان به این مقدار درآمد دست پیدا کرده است. قبل از این، تمام فیلم‌های بزرگی که به درآمد 2 میلیون رسیده‌اند، همگی در ماه دسامبر منتشر شده‌اند.

Avengers: Infinity War

کلام آخر

با توجه به استانداردهای بالای کمپانی مارول نیز فیلم Avengers: Infinity War در باکس آفیس عملکرد فوق‌العاده خوبی را داشته است. مقدار زیادی از موفقیت این فیلم را می‌توان به دنیای سینمایی مارول (MCU) نسبت داد که توانست مجموعه‌ای از فیلم‌های موفق را به هم مربوط کرده و بتواند طرفداران را در سراسر جهان سرگرم کند. برخی معتقدند که استودیوی مارول با انتشار فیلم‌های Spider Man: Homecoming ،Thor: Ragnarok و فیلم Black Panther، در قویترین وضعیت خودش قرار گرفته است. از طرفی فیلم Avengers: Infinity War بزرگ‌ترین رویداد سینمایی پس از The Force Awakens بود و این بدان معنی است که تمامی طرفداران دو آتشه این مجموعه و طرفداران عادی فیلم، نمی‌خواستند این فیلم را از دست بدهند. طرفداران مشتاق بودند ببینند که کمپانی مارول چگونه توانسته است تعداد زیادی از کاراکترهای خود را در این فیلم جا دهد و به نظر می‌رسد که بینندگان این فیلم از آنچه که مشاهده کرده‌اند، راضی و خشنود هستند.

همچنین جالب است ببینیم که فیلم Avengers 4 کمپانی مارول که سال آینده منتشر می‌شود، چگونه می‌خواهد با فیلم Avengers: Infinity War رقابت کند. این فیلم اساسا قسمت دوم این داستان است و از پایان هیجان‌انگیز فیلم Infinity War، آغاز می‌شود. هیچ شکی نیست که فیلم Avengers 4 یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌های سال 2019 خواهد بود ولی معمولا دنباله‌ها نسبت به فیلم قبلی خود، درآمد کمتری کسب می‌کنند. البته تعداد کمی بودند که حدس می‌زدند فیلم Infinity War بتواند به چنین درآمدی دست پیدا کند، بنابراین ممکن است که کمپانی مارول بار دیگر بتواند انتظارات بینندگان را تغییر داده و به درآمد 2 میلیارد دلاری دیگری دست پیدا کند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400