God of War بار دیگر صدرنشین جدول فروش بریتانیا شد

God of War
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در هفته‌ای که گذشت بازی God of War بار دیگر صدرنشین جدول فروش بریتانیا شد و با شروع جام جهانی، FIFA 18 بار دیگر فروش بالایش را از سر گرفت.

با برگزاری نمایشگاه E3 2018 در هفته گذشته، روند انتشار بازی‌های جدید کمی کند شد. در 40 بازی‌ برتر فیزیکی این هفته هیچ عنوان جدیدی دیده نمی‌شود و بر اساس جدول فروش بریتانیا، انحصاری کنسول پلی استیشن 4  یعنی God of War توانست بار دیگر به صدر جدول فروش بازگردد.

پایین‌تر از بازی پر طرفدار سونی، FIFA 18 وجود دارد که اکنون با تب جام جهانی گویا دوپینگ کرده تا با قدرت بیشتری خودش را به جایگاه دوم برساند. فروش بازی در سرویس فروش Days of Play سونی و هایپ شدن مجددش به خاطر رونمایی از Fallout 76 سبب شد Fallout 4 در رتبه سوم قرار بگیرد. Detroit Become Human و PlayStation VR Worlds نیز به ترتیب در رتبه‌های چهارم و پنجم جایگیری کردند تا مجموع بازی‌های سونی در 5 عنوان برتر جدول تا 16 ژوئن به عدد 3 برسد.

Vampyr، صدرنشین هفته پیش به رتبه 8 سقوط کرد. Assassin’s Creed Origins در نهم جدول جا گرفت و مزایای تخفیفات Days of Play باعث شد Call of Duty: WWII نیز جزو 10 بازی پرفروش قرار بگیرد.

برای همه واضح بود که سقوط God of War دائمی نخواهد بود و این عنوان هک اند اسلش (Hack & Slash) بار دیگر سلطنت را باز پس خواهد گرفت. با نزدیک شدن به فصل تابستان و فروکش کردن انتشار بازی‌های جدید، به نظر می‌رسد God of War تا مدت‌ها هم در این رتبه باقی بماند. ریبوت این بازی با استقبال شدیدی از سوی طرفداران روبرو شد و توانست با امتیاز 94 از متاکریتیک کارش را به پایان برساند. گیم اسپات در نقد بازی نوشت:

از بسیاری جهات God of War جدید چیزی است که این سری همیشه بوده؛ یک اکشن زیبا با قطعه‌های حماسی، بودجه کلان و مبارزات نفس‌گیر که با پیشرفت شما در بازی چشمگیرتر و هیجان‌انگیز‌تر هم می‌شوند. چیزی که در این قسمت شما را غافل‌گیر می‌کند، شیوه قصه گویی است که نسبت به گذشته فوق‌العاده پخته‌تر شده است. God of War به گذشته‌اش ارجاع دارد و آن را ارتقا می‌بخشد. هر چیز جدیدی در بازی بهتر شده و هر چیزی که حذف شده به نفع بازی بوده است. کریتوس دیگر آن خونخوار قابل پیشبینی نیست و سنجیده‌تر تصمیم می‌گیرد. God of War دیگر از مکانیک کلاسیک اکشن این سری تبعیت نمی‌کند و با این ریبوت در سیری جدید قدم برداشته که احتمالاً به ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزتری ختم خواهد شد.

کلام آخر

فهرست کامل 10 بازی پر فروش جدول بریتانیا را می‌توانید در پایین مشاهده کنید. توجه داشته باشید که این فهرست شامل عناوین دیجیتالی نیست و نباید به عنوان مجموع فروش بریتانیا محسوب شود.

 1. God of War
 2. FIFA 18
 3. Fallout 4
 4. Detroit: Become Human
 5. PlayStation VR Worlds
 6. Grand Theft Auto V
 7. Mario Kart 8 Deluxe
 8. Vampyr
 9. Assassin’s Creed Origins
 10. Call of Duty: WWII
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400