آیا The Elder Scrolls 6 در سرزمین «همرفل» جریان خواهد داشت؟

The Elder Scrolls 6
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بازی The Elder Scrolls 6 در کنفرانس شرکت بتسدا در نمایشگاه E3 2018 معرفی شد. بر اساس سرنخ‌هایی که طرفداران از تیزر ویدیویی کوتاه بازی استخراج کرده‌اند، احتمال دارد که نسخه جدید مجموعه در سرزمین «همرفل» (Hammerfell) جریان داشته باشد.

اگرچه بازی The Elder Scrolls 6 بالاخره پس از مدت‌ها انتظار در نمایشگاه E3 2018 رسما رونمایی شد و خیال طرفداران مجموعه را راحت کرد، اما به‌جز یک چشم‌انداز کلی از سرزمین و همچنین اسم بازی، تقریبا هیچ جزییات دیگری درباره شماره ششم «کتیبه‌ های کهن» اعلام نشد. گفته می‌شود که با زمان انتشار The Elder Scrolls 6 فاصله زیادی داریم و احتمالا به این زودی‌ها خبر جدیدی درباره این بازی نمی‌شنویم. همین موضوع باعث شده تا طرفداران موتور رمزگشایی‌شان را روشن کنند و نکات مهم تیزر ویدیویی بازی را بیرون بکشند؛ اما با توجه به کوتاه بودن این تیزر، شاید فقط بتوان درباره مکان وقوع The Elder Scrolls 6 به گمانه‌زنی پرداخت.

وبسایت GamerPros تریلر بازی را به شکل موشکافانه‌ای مورد بررسی قرار داده و بر اساس شواهد موجود، پیش‌بینی کرده است که بازی در سرزمین همرفل جریان خواهد داشت. در ابتدای تیزر، با توجه به سایه‌های ایجاد شده روی زمین بر اثر تابش نور خورشیدی که به‌نظر می‌رسد در حال غروب باشد، می‌توان نتیجه گرفت که دوربین در بخش جنوب غربی در حال حرکت است. همچنین به‌نظر می‌رسد که دوربین از سرزمین «اسکایریم» خارج شده باشد و به همین دلیل می‌توان گفت منطقه‌ای که در تیزر نمایش داده می‌شود یا «های راک» است و یا همرفل.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در تیزر بازی منطقه‌ای وجود دارد که شبیه یک گودی بزرگ داخل زمین است و در حاشیه آن، خرابه‌های یک قلعه مشاهده می‌شود. احتمال دارد که این خرابه‌ها متعلق به دهکده Azra’s Crossing باشد که در بازی The Elder Scrolls Travels: Shadowkey شاهد آن بودیم. همچنین گودال بزرگی که مشاهده می‌شود احتمالا به واسطه قدرت انفجاری جادوی سایه، که ساحر بزرگ ساکن دهکده Azra’s Crossing به اسم «آزرا نایتویلدر» از آن استفاده می‌کند بوجود آمده است.

Elder Scrolls 6

علاوه بر این، سرنخ دیگری هم در تیزر کوتاه بازی وجود دارد؛ با حرکت دوربین به سمت راست ما شهر دیگری را می‌بینیم که در فاصله نه‌چندان زیادی از سه شبه‌جزیره پی‌در‌پی (که هر یک از قبلی بزرگتر هستند) واقع شده است. بر اساس نقشه سرزمین همرفل، شهری که در مجاورت این سه شبه‌جزیره قرار دارد می‌تواند «ساتاکالام» یا «لینلیم» باشد که هر دوی این شهرها در همسایگی Azra’s Crossing نیز واقع شده‌اند.

Elder Scrolls 6

البته این احتمال نیز وجود دارد که بازی در سرزمین های‌راک جریان داشته باشد، اما با توجه به چیزی که در تیزر کوتاه The Elder Scrolls 6 دیده‌ایم، احتمالا همرفل میزبان بازیکن‌ها در شماره ششم این مجموعه خواهد بود. البته در حال حاضر فقط می‌توانیم به نظریه‌پردازی و حدس و گمان اکتفا کنیم و برای اطلاع از جزییات دقیق‌تر باید منتظر انتشار اخبار رسمی بازی از سوی سازندگان باشیم.

سخن پایانی

برای پیگیری اخبار بازی‌ ها با پلازا همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400