با این بالش هوشمند از شر خر و پف کردن راحت شوید

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگر شما هم خواب راحت و مناسبی ندارید، بدانید که تنها نیستید؛ چرا که یک سوم از مردم آمریکا کمتر از مقدار مناسب استراحت می‌کنند. در همین راستا به تازگی بالش هوشمند جدیدی تولید شده که خواب راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

با توجه به آمار‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا (CDC)، یک سوم از آمریکایی‌ها کمتر از مدت زمان مناسب برای خواب، استراحت می‌کنند. با توجه به این که خواب مناسب برای ما بسیار مهم است، این روزها و به واسطه اختراع لوازم زیادی که در امر خوابیدن ما را کمک می‌کنند، تنها مشکل ما داشتن وقت برای خواب است. در همین راستا، بالش هوشمند ZEEQ محصول جدیدی است که عرضه شده و به نظر می‌رسد یکی‌ از کامل ترین‌ها در رده محصولی خود است.

بالش ZEEQ با نام تجاری REM-Fit، یک بالش هوشمند نوآورانه است که نه تنها میزان خواب شما را کنترل می‌کند، بلکه در به خواب رفتن شما و آرامش شما هم اثر زیادی دارد. این محصول در روزهای اولیه عرضه خود در وبسایت Kickstarter حدود 400 هزار دلار قیمت داشت، اما اکنون در فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانید آن را با قیمت بسیار بسیار کم 199 دلار بخرید.

از نمای بیرونی، ZEEQ یک بالش بزرگ و کشی قابل شست و شو به نظر می‌رسد، اما در داخل آن، 8 بلندگوی مینیاتوری بلوتوث، حافظه‌های قابل تنظیم، میکروفون با دسیبل تنظیم شده، دو موتور کوچک ارتعاش کننده و یک ژیروسکوپ سه محوره وجود دارد. میکروفون‌ها وظیفه تشخیص صدای خر و پف را بر عهده دارند.

بالش هوشمند

به گفته شرکت سازنده، «هوشمند ترین بالش جهان» ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیادی دارد. این بالش موسیقی پخش می‌کند، خر و پف کردن و خوابیدن شما را تجزیه و تحلیل کرده و به شما گزارش می‌دهد، به خر و پف کردن‌های شما واکنش نشان ‌می‌دهد و در نهایت زمانی که مناسب‌ترین زمان فرا رسید، شما را بیدار می‌کند.

اما آیا صدای این بالش، همسر شما را اذیت نمی‌کند؟ جواب منفی است. صدایی که از این بالش پخش می‌شود تنها در صورتی شنیده می‎شود که شما سر خود را بر روی بالش بگذارید، به طوری که همسر شما آن طرف‌تر، صدای موسیقی پخش شده را نخواهد شنید. بالش ZEEQ دارای هشت بلندگوی داخلی است که از طریق آن می‌توانید به موسیقی، پادکست، تلویزیون و یا کتاب‌های صوتی گوش کنید. این قابلیت برای کسانی مناسب است که عادت دارند قبل از خواب موسیقی گوش کنند و البته با هندزفری خود مشکلات زیادی دارند!

بالش هوشمند ZEEQ

این بالش، خود متوجه می‌شود که شما چه زمانی به خواب می‌روید و آن موقع، پخش موسیقی را قطع می‌کند. اگر در حین خوابیدن شروع به خر و پف کنید، موتورهای ارتعاشی آرام شروع به کار کردن می‌کنند و شما را مجبور می‌کنند تا در موقعیتی قرار بگیرید که خر و پف‌تان قطع شود.

شما می‌توانید با اطلاعاتی که در این بالش وارد می‌کنید، زمان مناسب و بهینه را برای خواب خود بفهمید و این بالش، خود این ساعات را برای شما تنظیم می‌کند. این بالش همچنین نرم افزار رابطی نیز در دو پلتفرم iOS و اندروید دارد که شما می‌توانید با نصب کردن آن تجزیه و تحلیل کاملی از کم و کیف خواب خود بدانید. همچنین این نرم افزار پیشنهادهای زیادی برای بهبود خواب‌تان هم به شما ارائه می‌دهد.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فناوری با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022