تویوتا سوپرا 2019 و ویدیوی حضور پرقدرت آن در فستیوال گوودوود

نمایش سرعت تویوتا سوپرا 2019/
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

فستیوال سالانه گوودوود امسال نیز به مانند سال‌های قبل میزبان جدیدترین خودروهای سرعتی و قدرتمند بوده است. یکی از این خودروهای خبرساز تویوتا سوپرا 2019 است که همچنان از نطرها پنهان است.

گوودوود (Goodwood) فستیوال سالانه‌ای است که هرساله میزبان خودروهای اسپرت، پرزرق و برق و همچنین قدرتمند است که جلوه‌ای از نمایش قدرت، سرعت و زیبایی آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. امسال نیز این فستیوال از 12 جولای تا 15 جولای (20 تا 23 تیر) برگزار می‌شود. تویوتا سوپرا مدل 2019 که هنوز هم ما شانس دیدن تغییرات جدید آن را به صورت کامل نداشته‌ایم یکی از این خودروهای شرکت‌کننده در این فستیوال جهانی بوده است که به نوعی ما را به یاد ایام جوانی این کوپه ژاپنی بنابر آنچه در فیلم‌ها دیده‌ایم، می‌اندازد.

در این راستا تویوتا اعلام کرده بود که سوپرا نیز قصد دارد در گوودوود برنامه‌ای اجرا کند و سرعت خود را به نمایش بگذارد که البته چنین هم شد و تویوتا توانست نمایش زیبایی را از قدرت و سرعت قابل توجه خود را نشان دهد. اکنون شما می‌توانید نمایش این رویداد را در ویدیویی که در این خبر برایتان فراهم کرده‌ایم، مشاهده نمایید.

با آنکه تویوتا مدل 2019 مورد بازطراحی‌های مجدد قرار گرفته است اما همچنان از نظرها پنهان بوده و ما هنوز اطلاعاتی درباره بدنه کادوپیچ شده این خودرو در دست نداریم. در این راستا می‌تونیم بگوییم که شاید تویوتا قصد دارد در رویدادی دیگر به معرفی تویوتا سوپرا 2019 خود بپردازد که تا آن زمان باید منتظر بمانیم. با توجه به اطلاعاتی که داریم این خودرو قرار است سال آینده برای فروش به بازار خودرو عرضه شود. درنتیجه در نمایشگاه خودرویی فصل جاری احتمالا نمایش داده شود و یا به صورت رسمی مورد معرفی قرار بگیرد. البته ما هنوز درباره نمایشگاهی که شرکت تویوتا این خودرو را در آنجا معرفی می‌کند، خبری در دست نداریم. با این حال احتمال می‌دهیم که این معرفی در نمایشگاه خودروی پاریس انجام شود که در غیر این صورت معرفی تویوتا سوپرا به نمایشگاه نیویورک که در بهار سال آینده برگزار می‌شود موکول خواهد شد. در ادامه می‌توانید تصاویری از این خودروی سرعتی را در فستیوال گوودوود مشاهده نمایید:

کلام آخر

به هرحال اندکی ناامیدکننده است که هنوز نمی‌توانیم اطلاع درستی از این دستاورد چشم بادامی‌ها داشته باشیم. اما چنان‌که در ویدیو شاهد آن هستیم تویوتا سوپرا 2019 چنان سریع و سرعتی است که غرق در مسیر مسابقه شده است. با این حال این را می‌دانیم که تویوتا در این مدل جدید از سوپرا از یک پیشرانه توربوشارژ 6 سیلندر V6 که حاصل همکاری با بی ام و است، سود می‌برد. گفتنی است این پیشرانه در بی ام و Z4 نیز مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر این به نظر می‌رسد که بدنه تویوتا سوپرا 2019 نیز از سطحی صاف و صیقلی بهره‌مند باشد. برای دریافت اخبار بیشتر در این باره خبرهای خودرویی پلازا را دنبال کنید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401