اپل به مناسبت روز جهانی ایموجی از میموجی مدیران ارشد خود رونمایی کرد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

امروز 26 تیر، برابر با 17 جولای، روزجهانی ایموجی بود. به همین مناسبت اپل، میموجی مدیران ارشد خود را به جای عکس پروفایل آن‌ها در صفحه شخصی‌شان جایگزین کرده است. در این میان میموجی مدیر ارشد تیم طراحی با بقیه متفاوت است.

Memoji (میموجی) قابلیت ساخت استیکر و گیف (GIF) را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. میموجی در واقع ساخت استیکرهای فانتزی از چهره واقعی اشخاص است. اگر تا به حال فکر کرده‌اید که تیم رهبری اپل، وقتی به شکل استیکرهای رنگی سه بعدی کارتونی دربیایند، چه شکلی می‌شوند، امروز، روز خوش شانسی شما است.

اپل امروز یک کار با مزه کرده است. اگر وارد صفحات شخصی مدیران ارشد این کمپانی بشوید، می‌بینید که عکس پروفایل آن‌ها با یک میموجی جایگزین شده است. مناسبت این کار، روز جهانی ایموجی است. ظاهرا در جهان اینترنت، این روز آن‌قدر ارزش دارد که اپل تصمیم گرفته که در آن شرکت کند. البته این کمپانی قصد معرفی میموجی‌های خود را هم دارد. چیزی که یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد آیفون 10 محسوب می‌شود و قرار است تا اواخر امسال با سیستم عامل iOS 12 عرضه شود.

 

میموجی اپل

برگردیم به میموجی‌های مدیران، در حالی که تمام مدیران کم‌و‌بیش قابل تشخیص هستند، یکی از اشخاص کلیدی اپل هست که میموجی‌اش کمی بی‌ربط شده است! معلوم است که داریم درباره جانی آیو (Jony Ive)، سرپرست ارشد تیم طراحی اپل حرف می‌زنیم.

اگر به ایموجی جانی آیو که نگاه کنید، حسی از ناآرامی و دلنگرانی را منتقل می‌کند. او تنها کسی است که لبخند نمی‌زند، اما مسئله فقط لبخند نزدنش نیست، چیزی بیشتر از آن در چهره او است. پل داگلاس (Paul Douglas) متخصص نرم‌افزار و برنامه‌ساز رادیو و تلویزیون از مینیاپولیس در توئیتر خود درباره میموجی او نوشته است:

میموجی جانی آیو انگارمی‌تواند به روح شما زل بزند.

نسخه میموجی آیو چشم‌هایی دارد که به شکل غیرقابل توضیحی بزرگ و تهی به نظر می‌رسد، به طوری که کمی آدم را می‌ترساند. ترکیب این چشم‌ها با چهره بی‌احساس و ویژگی عمومی میموجی‌ها و پرتره‌های کارتونی اپل، مجموعا از جانی آیو تصویری ساخته است که انگار مستقیم به ما زل زده است، آن‌هم نه در یک حالت دلپذیر.

میموجی جانی آیو

 

کلام آخر

آیا روزی که میموجی آیو را می‌ساختند، اینگونه چشم‌هایش را گشاد کرده است؟ آیا او فکر کرده که در مسابقه زل زدن شرکت می‌کند؟ آیا با این چشم‌ها از ما کمک می‌خواهد؟

ما که هرگز نمی‌توانیم از جواب این سوالات مطمئن باشیم، اما کسی که در اپل است ممکن است بخواهد این موارد را در مورد آیو چک کند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022