ساموئل جکسون و کوبی اسمالدرز در Spider-man: Far From Home نقش‌ آفرینی خواهند کرد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ساموئل ال. جکسون و کوبی اسمالدرز بازیگران کاراکترهای «نیک فیوری» و «ماریا هیل» در فیلم Spider-man: Far From Home به دنیای سینمایی مارول بازخواهند گشت.

فیلم بعدی سری سینمایی مرد عنکبوتی که Spider-Man: Far From Home (به فارسی: مرد-عنکبوتی: دور از خانه) نام دارد و قرار است در سال 2019 اکران شود، ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) و کوبی اسمالدرز (Cobie Smulders) را به تیم بازیگران خود اضافه کرد. این خبر از گزارش سایت Vulture نشات گرفته و گفته شده که ساموئل جکسون بازمی‌گردد تا نقش نیک فیوری (Nick Fury) را باری دیگر در دنیای سینمایی مارول ایفا کند و کوبی اسمالدرز نیز برای ایفای نقش ماریا هیل (Maria Hill) به فیلم جدید مرد عنکبوتی خواهد آمد.


[توجه : خطر لو رفتن قسمت بزرگی از داستان فیلم Avengers: Infinity War]

صحنه‌ای که بعد از تیتراژ پایانی فیلم Avengers: Infinity War به نمایش در آمد (اگر از طرفداران دنیای سینمایی مارول باشید، می‌دانید که همیشه بعد از تیتراژ، صحنه‌ای وجود دارد)، نشان داد که نیک فیوری و ماریا هیل جزو مردمی بودند که به لطف بشکن تانوس (Thanos) تبخیر شدند. فیلم «دور از خانه» برای اکران در جولای سال 2019 (تیر مرداد 1398) برنامه ریزی شده است و با این حساب، فیلم چهارم Avengers که قرار است آوریل 2019 (فروردین اردیبهشت 1398) اکران شود، زودتر از این فیلم مرد عنکبوتی اکران خواهد شد؛ گویا فیلم چهارم Avengers قرار است توضیح دهد که فیوری و هیل که تبخیر شده بودند، چگونه به زندگی بازگشتند.

ساموئل ال جکسون

 

همچنین بخوانید :

بسیاری انتظار دارند که کاراکترها و مردمی که در پایان فیلم Avengers: Infinity War مردند، به‌گونه ای در فیلم چهارم اونجرز به زندگی بازگردند؛ حال با بازگشتن نیک فیوری و ماریا هیل به دنیای سینمایی مارول، تقریبا دیگر شکی وجود ندارد که در فیلم Avengers 4، ابرقهرمانان کلکی به کار می‌برند تا زمان را به عقب بازگردانند و کاری کنند که جنایات تانوس هیچ‌گاه اتفاق نیافتد. اگر طی این پروسه افراد غیرابرقهرمانی مثل هیل و فیوری زنده شده‌اند، می‌توان امید داشت که ابرقهرمانان که افراد مهم‌تری (!) هستند هم حتما زنده شوند و همه شوک‌هایی که فیلم جنگ ابدیت به تماشاگران وارد کرد بیهوده شوند. بنظر من اگر دنیای سینمایی مارول چنین کاری را با خودش کند، بسیاری از طرفدارانش را از دست خواهد داد و بهتر است دست نگه دارد و فاجعه‌ای که به تصویر کشیده را بیهوده نکند و داستان را لوث نکند. با اینکه پیوستن جکسون و اسمالدرز به فیلم Spider-Man: Far From Home تقریبا قطعی‌ است، اما کمپانی سونی هنوز هیچ توضیحی در مورد حضور این دو بازیگر در این فیلم نداده است.

فیلم Spider-Man: Far From Home در حال حاضر در دست فیلم‌برداری‌ است و کارگردان فیلم قبلی فرانچایز مرد-عنکبوتی (Homecoming)، جان واتس (Jon Watts)، کارگردانی آن را برعهده دارد. علاوه بر جکسون و اسمالدرز، پیشتر گزارش شده بود که جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) نیز به تیم بازیگران این فیلم اضافه شده و نقش یک کاراکتر منفی (میستریو) را برعهده خواهد داشت.

کوبی اسمالدرز

 

اطلاعات بیشتری از تیم بازیگران یا فیلمنامه این فیلم در دسترس نیست، اما پارسال رئیس کمپانی مارول کوین فِیژ (Kevin Feige) در مورد اینکه چگونه فیلم دور از خانه، پس از اکران Avengers 4، آغاز فاز چهارم دنیای سینمایی مارول (MCU – Marvel Cinematic Universe) را رقم خواهد زد، صحبت کرد. آقای رئیس در این مورد این‌گونه بیان کرد:

اتفاقات بسیاری در [فیلم‌های سوم (جنگ ابدیت) و چهارم سری Avengers] رقم خواهند خورد و همان‌طور که انتظار دارید، چیزهای بسیاری تحت‌تاثیر این اتفاقات قرار خواهند گرفت؛ این اتفاقات آن‌قدر زیادند که ما از خود پرسیدیم چه کسی بهتر از پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) می‌تواند دست شمای مخاطب را بگیرد و به‌شکلی آرام و واقع‌گرایانه به سوی مرحله جدیدی از MCU هدایت کند؟

[فیلم Spider-man: Far From Home] دو ماه بعد از فیلم چهارم Avengers عرضه خواهد شد و قسمت اعظم‌اش در مورد این تغییر فاز خواهد بود.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای سینمایی مارول و سینمای جهان، با پلازا همراه بمانید؛ همچنین از شما خواهش‌مندیم تا در مورد مطالب ما در بخش نظرات، دیدگاه خود را بیان کنید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022