صفحه نمایش گلکسی نوت 9 بالاترین نمره را از DisplayMate دریافت کرد

گلکسی نوت 9
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

گلکسی نوت 9 بعد از عرضه رسمی، از سوی سایت‌های مختلفی مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته و در جدیدترین مورد، DisplayMate به صفحه نمایش آن نمره کامل داده است.

در حالی که وسواس زیادی از سوی کاربران در مورد شکسته شدن صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند وجود دارد، اما بسیاری از تولیدکنندگان بر سر قابلیت‌های دوربین محصولات خود با یکدیگر جنگ دارند. اما اگر گوشی شما نتواند تصاویر را روی صفحه نمایش به خوبی نشان دهد، هر قدر هم که درجه یک باشد، باز هم از چشم شما می‌افتد. به همین دلیل است که DisplayMate به این مسئله توجه دارد و آن را همچون جواهر گوشی‌های هوشمند مورد بررسی قرار می‌دهد. جای تعجب هم ندارد که مقام نخست صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند را در میان مدل‌های پرچمدار کنونی به جدیدترین محصول موجود در بازار اعطا کرده و آن هم مدلی نیست جز سامسونگ گلکسی نوت 9.

گلکسی نوت 9

البته این مسئله را نیز باید گفت که بررسی‌های این سایت نیز همچون DxOMark کاملا قابل پیش‌بینی شده است. چرا که هر گوشی پرچمداری که برندهای سامسونگ و اپل عرضه می‌کنند، بالاترین نمره را از نظر صفحه نمایش در هر دو مدل OLED و LCD دریافت می‌کنند. کمی از این مسئله به خاطر پیشرفت‌های دائمی گوشی‌های هوشمند است، اما DisplayMate‌ همواره به ما و تمامی کاربران گوشی‌های هوشمند یادآوری می‌کند که بهینه کردن کیفیت تصویر و دقت رنگ بسیار مهم‌تر از عملکرد سخت‌افزاری صفحه نمایش گوشی است. به همین خاطر، بسیار جای خوشحالی است که سامسونگ دقیقا در همین مسیر حرکت می‌کند.

عملکرد مثبت در گلکسی نوت 9 بیشتر شده و میزان روشنایی در حالت حداکثر نور تا 27 درصد نسبت به گلکسی نوت 8 افزایش یافته است؛ اما DisplayMate همچنین به پیشرفت‌ها در حوزه دقت رنگ اشاره داشته و خروجی این فبلت عملکردی عالی داشته است. در مجموع، کارشناسان این سایت، نمره A مثبت را به عنوان بالاترین نمره‌ای که تاکنون به یک گوشی هوشمند داده‌اند، به این مدل اعطا کردند. این سایت در مورد نمایشگر گلکسی نوت 9 اینگونه توضیح می‌دهد:

سامسونگ گلکسی نوت 9 دارای نوآورانه‌ترین و بهترین عملکرد صفحه نمایش گوشی‌های هوشمند است که تاکنون آزمایشگاه ما مورد بررسی قرار داده و رکوردهای فراوانی را از نظر کیفیت شکسته است. این مدل گوشی بهترین کیفیت تصویری را به صورت یکنواخت و بدون مشکل ارائه می‌نماید و نمره کامل تماما سبز (بسیار خوب تا عالی) را از طرف کارشناسان آزمایشگاه ما دریافت می‌کند.

DisplayMate همچنین اعلام کرده که سامسونگ گلکسی نوت 9 تنها مدلی است که نمره کاملا سبز را در تمامی حوزه‌ها دریافت کرده است. این در حالی است که رکورد قبلی بالاترین نمره عملکرد، در اختیار گوشی سامسونگ گلکسی S9 بود.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فناوری با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401