اسلندرمن با حضور در سالن سینما مردم را به وحشت انداخت!

الندرمن / slender man
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

گروهی از بچه‌ها، درحالی که یکی از آنها خود را شبیه شخصیت ترسناک اسلندرمن کرده بود، در زمان اکران فیلم جدید تام کروز Mission Impossible- Fallout و درست قبل از سانس خود فیلم Slender Man با ورود به سالن نمایشی در نیویورک دردسرساز شدند.

بر کسی پوشیده نیست که پوشیدن لباس‌های مخصوص و آراستن ظاهر خود برای شبیه شدن به کاراکترها (کازپلی)، امروزه نقش پررنگی را در دنیای طرفداران بازی می‌کند. این قضیه به خصوص در دنیای ژانر وحشت صدق می‌کند. در مجامعی که برای این کار شکل می‌گیرد، همواره طرفداران فراوانی از دنیای وحشت را شامل می‌شود که خود را شبیه شخصیت‌هایی چون مایکل مایرز، قاتل فیلم Halloween، قاتل فیلم Friday The 13th، جیسون ورهیز و یا نماد اصلی فیلم Nightmare on Elm Street، فردی کروگر می‌کنند. فیلم Slender Man کمپانی سونی نیز آخر که هفته اخیر به نمایش درامده بود، باعث شد تا یکی از طرفداران ظاهر خود را به شکلی واقعا ترسناک و آزاردهنده، شبیه به هیولا نقش اصلی این فیلم کرده و وارد یک سینما بشود.

البته نکته جالب این است که این اتفاق، در زمان نمایش این فیلم جدید سونی نیفتاده است. بر اساس گزارش سایت News 12 Westchester، این حادثه در زمان اکران فیلم Mission Impossible- Fallout در سینمایی در نیویورک رخ داده است. گروهی از بچه‌ها در سانس ساعت 7 سینما، یواشکی وارد ساختمان شدند. یکی از آنها لباس شخصیت اسلندرمن را با یک ماسک سفید پوشیده بود، و درست در زمان اوج اکشن فیلم تام کروز، وارد سالن نمایش شد. گروهی از تماشاچیان با دیدن او وحشت کرده و برای اطلاع دادن به مسئولین سینما، سالن را ترک کردند.

Slender Man / اسلندرمن

تماشاچیانی که برای دیدن فیلم Mission Impossible- Fallout در سالن حضور داشتند، طبیعتا عصبانی شده و بعدا مدیر سینما را به همدستی در این شوخی بی‌مزه متهم کرده بودند. هر چند ویدیوهایی که کمی بعد از حادثه گرفته شده بود، نشان می‌دهند که کارکنان سینما توضیح می‌دادند که به بچه تذکر داده‍اند که باید تا ساعت اکران فیلم بعدی، که درواقع همان فیلم Slender Man بوده، بیرون از سالن منتظر بمانند. پوشیدن ماسک در زمان اکران فیلم، بر خلاف قانون سینماها بوده و باید دید که آیا مدیر سینما تا زمان وقوع حادثه، از حضور و قصد بچه‌ها آگاهی داشته است یا نه. فیلم Slender Man بر اساس شخصیتی با همین نام، که در فضای اینترنت ساخته و پرداخته شده است، می‌باشد. داستان فیلم، ماجرای گروهی از دخترها را در ماساچوست روایت می‌کند، که برای پی بردن به موضوع مرگ اسرار آمیز یکی از دوستانشان، شیطان را احظار می‌کنند. البته آنها به زودی متوجه می‌شوند که چه کار احمقانه‌ای انجام داده‌اند، چراکه آن شیطان آنها را آلوده کرده و با تحت الشعاع قرار دادن زندگی‌شان، آن‌ها را مجنون می‌کند. تازه اگر قبل از آن، کار خود را راحت نکرده و آن‌ها را نکشد!

کلام آخر

فیلم Slender Man به کارگردانی سیلویان وایت و نویسندگی دیوید بیرک بوده و با حضور ستاره فیلم The Conjuring، جوئی کینگ، که به آرامی با بازی در فیلم‌های ترسناک جایگاه منحصر به فردی را برای شناخته شدن به عنوان ملکه جیغ جدید کسب کرده است، این روزها به روی پرده می‌رود. علاوه بر کینگ، جولیا گولدانی تلس، جاز سینکلر، آنالیس باسو و خاویر بوتت سایر بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401