طرفداران مجموعه فیلم های جیمز باند جایگزین دنیل کریگ را با رای خود انتخاب کردند

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

براساس رای گیری از هزار طرفدار انگلیسی جیمز باند ، ادریس البا با 26 درصد و تام هاردی با 22 درصد برای جایگزینی دنیل کریگ در این فرنچایز انتخاب شدند. البته یک فیلم دیگر با دنیل کریگ ساخته می‌شود، اما باید دید تصمیم کمپانی Eon Productions بعد از آن چیست.

هرچند که هنوز دوران دنیل کریگ در ایفای نقش «جیمز باند» به پایان نرسیده است، اما اینکه چه کسی بعد از او قرار است این نقش را بازی کند، موضوعی است که باردیگر بر سر زبان‌ها افتاده است. درواقع، اینکه هنوز مدت زمانی تا تصمیم مسئولین کمپانی Eon Productions برای فرد جایگزین باقی مانده است، مانع رای گیری و پرسیدن نظر طرفداران دراین باره نشده است. از میان هزار نفر از طرفداران انگلیسی این مامور امنیتی و فوق جاسوس، بیش از یک‌چهارم آن‌ها به ادریس البا رای داده‌اند. البته تام هاردی نیز با اختلاف کمی بعد از البا انتخاب شد.

همچنین بخوانید :

طبق گزارش Express، این رای گیری توسط سینماهای زنجیره‌ای ODEON انجام شده است. علی‌رغم اینکه صحت اخبار مربوط به جایگزینی ادریس البا، که در روزهای اخیر همه‌جا صحبتش به میان بود، رد شده است؛ بسیاری از طرفداران هنوز معتقدند البا بهترین گزینه بوده و  تمایل دارند کمی تنوع را در این نقش شاهد باشند. بعد از البا که 26 درصد آرا را به خود اختصاص داده است، تام هاردی با رای 22 درصدی، گزینه دوم طرفداران محسوب می‌شود. همچنین مدتی پیش، قبل از اینکه دنیل کریگ موافقت خود برای حضور در یک فیلم دیگر از این مجموعه را اعلام کند، شایعاتی مبنی بر انتخاب هاردی برای این نقش نیز شنیده می‌شد. البته این بازیگر درباره موضوع اظهار نظری نکرده بود و وقتی از او علت سکوتش را جویا شدند، در پاسخ گفت که نمی‌خواسته این نقش را از دهد. این موضوع نشان می‌دهد که هاردی خودش هم به بازی در  نقش جیمز باند علاقه دارد.

جیمز باند / دنیل کریگ

پس از هاردی، 11 درصد از طرفداران به تام هیدلستون رای دادند. مدتی پس از انتشار فیلم Specter بود که صحبت‌هایی درباره انتخاب او نیز به میان آمده بود. اما حتی اگر هم در آن زمان مسئولین نام او را در لیست گزینه‌های خود داشتند، اکنون به نظر می‌رسد که شرایط تغییر کرده و خیلی نمی‌توان روی آن حساب کرد. آیدن ترنر و جیمز نورتون دو نام دیگر موجود در این لیست هستند که هر کدام با 5 درصد رای طرفداران، حداقل از نظر آنها، به نظر نمی رسد گزینه خیلی مناسبی برای این نقش باشند.

مخاطبان آمریکایی، احتمالا آیدن ترنر را بیشتر به خاطر بازی شخصیت «کیلی» در سه گانه The Hobbit پیتر جکسون به یاد داشته باشند. جیمز نورتون نیز برای آن‌ها، شاید حتی به مراتب ناشناخته‌تر باشد. چراکه تمرکز او بیشتر بر روی تلویزون انگلیس بوده است، و اگر از طرفداران او نباشید، احتمالا او را نمی‌شناسید. با این حال، هرچند این افراد زیاد شناخته شده نبوده و به نظر شانسی ندارند، اما مگر چند نفر دنیل کریگ را قبل از بازی در نقش جیمز باند می‌شناختند؟

کلام آخر

تا اینجا حضور دنیل کریگ در یک فیلم دیگر از مجموعه فیلم‌های جیمز باند تضمین شده است، اما واقعا معلوم نیست که بعد از آن چه خواهد شد. از طرفی هنوز به طور رسمی اعلام نشده است که این فیلم، آخرین نقش‌آفرینی او به عنوان جیمز باند خواهد بود. اگر اینطور باشد، احتمالا کمپانی Eon Productions هرچه زودتر به دنبال بازیگر جدید خود می‌گردد تا از ایجاد یک وقفه طولانی تا فیلم بعد از آن، جلوگیری کند. در غیر این صورت، آنها مجبورند برای یک فیلم دیگر نیز، به کریگ اصرار کنند، و گزینه‌های احتمالی را فقط برای اینکه اگر در نهایت او راضی نشد، در نظر داشته باشند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401