کارگردان Ant-Man 2 مایل است «وسپ» رهبر گروه Avengers زنان باشد

Avengers
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کارگردان فیلم Ant-Man and the Wasp باور دارد که یکی از شخصیت‌های اصلی فیلمش، خانم وسپ (Wasp) باید رهبری گروه ابرقهرمانان مونث دنیای سینمایی مارول یا بقولی Avengers زنانه را برعهده داشته باشد.

پیتون رید (Peyton Reed) کارگردان فیلم Ant-Man and the Wasp ، باور دارد که اگر قرار باشد گروهی از ابرقهرمانان زن شکل بگیرد و به حساب گروه Avengers زنانه باشد، شخصیت Wasp باید رهبری این گروه را برعهده داشته باشد. استودیو‌های مارول (Marvel Studios) اخیرا کلی ابرقهرمان مونث جدید را به دنیای سینمایی مارول (Marvel Cinematic Universe) اضافه کرده‌اند. شخصیت Black Widow (بیوه سیاه) که اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson) ایفای نقش آن را برعهده دارد، از همان ابتدا میان طرفداران محبوب بوده است، اما جدیدا ابرقهرمانان مونثی مانند گامورا (Gamora) و اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) هم به دنیای سینمایی مارول پیوسته‌اند و در دل طرفداران جا باز کرده‌اند. همچنین ابرقهرمانان مونثی مانند شخصیت والکیری (Valkyrie) و کاپیتان مارول (Captain Marvel) نیز قرار است بزودی به جمع ابرقهرمانان دنیای سینمایی مارول بپیوندند؛ علاوه‌ بر این شخصیت وسپ که در فیلم Ant-Man and the Wasp حضور پیدا کرد و جدیدا به دنیای سینمایی مارول قدم گذاشته به یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمانان زن دنیای سینمایی مارول تبدیل شده است.

فیلم دوم سری Ant-Man، به همان اندازه که درباره شخصیت مرد مورچه‌ای (Ant-Man) بود، درباره کاراکتر وسپ هم بود. حال که طرفداران، با وسپ آشنا شده‌اند، تنها چیزی که می‌خواهند این است که او را بیشتر ببینند. خانم اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) که ایفای نقش شخصیت وسپ را در فیلم جدید مرد مورچه‌ای برعهده داشت، اخیرا اعلام کرد که هنوز برای ایفای نقش در فیلمی که مختص به کاراکتر وسپ باشد آماده نیست؛ اما او گفت که با اتحاد زنان دنیای سینمایی مارول و تشکیل گروه انتقام‌جویان زنانه موافق است. کارگردان‌ لیلی نیز فکر می‌کند که او باید رهبری این گروه اونجرز کاملا مونث را برعهده داشته باشد.

Avengers

نشریه هافینگتون پست (Huffington Post) از کارگردان فیلم Ant-Man and the Wasp آقای پیتون رید، درمورد نقش احتمالی کاراکتر وسپ در چنین فیلمی پرسید. پیشتر خود اوانجلین لیلی، گفته بود که اگر قرار است در دنیای سینمایی مارول یک گروه زنانه انتقام‌جویان تشکیل شود، کاپیتان مارول باید رهبری آن را برعهده داشته باشد؛ با این حال پیتون رید باور دارد که شخصیت وسپ بسیاری از ویژگی‌های یک رهبر خوب را دارد و به همین علت گزینه ایده آل برای رهبری گروه انتقام جویان مونث است. پیتون رید کارگردان فیلم Ant-Man and the Wasp در این مورد این‌گونه توضیح می‌دهد:

من دوست دارم ببینم که وسپ، گروه ابرقهرمانان زن را رهبری ‌کند. دوست دارم او را در نقش رهبر گروه انتقام‌جویان مونث ببینم. می‌دانم که اوانجلین لیلی، نظرش این است که کاپیتان مارول باید رهبری چنین گروهی را برعهده داشته باشد، چون‌ که او کلمه «کاپیتان» را در لقب‌اش دارد و این حرف‌ها. اما من فکر می‌کنم که خانم هوپ ون داین (Hope van Dyne – اسم اصلی وسپ) رهبری بسیار قاطع و با فکری استراتژیک است و جدا از همه این‌ها او یک دانشمند فوق‌العاده نیز هست. در واقع بسیاری از ویژگی‌هایی که رهبر گروه انتقام‌جویان باید داشته باشد، در شخصیت او وجود دارد.

پیتون رید با دلایل قانع‌کننده‌ای باور دارد و پیشنهاد می‌کند که وسپ باید رهبری این تیم خیالی را برعهده داشته باشد. البته تفکر او ممکن است جهت‌دار باشد و دلیل علاقه ویژه او به کاراکتر وسپ به علت این باشد که او به تصویر کشیدن این کاراکتر را رهبری کرده است، اما انصافا شخصیت وسپ هم ویژگی‌های یک رهبر خوب را دارد. خانم هوپ ون داین برخلاف یار و همکارش اسکات لنگ (Scott Lang – نام واقعی مرد مورچه‌ای) سال‌ها برای قهرمان بودن تمرین کرده و تمرینات او در رفتارش تاثیر واضحی گذاشته است. اگر کمپانی مارول روزی تصمیم بگیرد در دنیای سینمایی‌اش فیلمی کاملا زنانه بسازد و تیم انتقام‌جویان مونثی را دور هم جمع کند، برای رهبری‌اش گزینه‌های خوبی پیش‌رو دارد.

جالب است بدانید که ایده ساخت فیلم Avengers کاملا زنانه‌، توسط خود بازیگران زن دنیای سینمایی مارول، برسر زبان‌ها افتاد و البته فیلم زنانه Birds of Prey که کمپانی ‌DC، رقیب کمپانی مارول، در حال ساخت آن است نیز بر این موضوع بی‌تاثیر نبود. جدای از این موضوع، چه اجباری‌ است که این تیم از ابرقهرمانان باید تنها یک رهبر داشته باشد؟ حتی رهبری تیم Avengers کنونی نیز بر دوش چند ابرقهرمان است و بسته به این که هدف تیم چیست، ابرقهرمان مختلفی نظر نهایی را تعیین می‌کند. شخصیت آیرون من (Iron Man) یا مرد آهنی، وظیفه تامین مالی گروه را برعهده دارد و کاپیتان آمریکا اکثر تصمیمات را برای گروه می‌گیرد؛ با این حساب شاید هیچ جنگی برای قدرت میان انتقام جویان مونث وجود نداشته باشد و چند قهرمان بطور جداگانه برای تیم تصمیم بگیرند. اگر چنین اتفاقی بیافتد، همه راضی خواهد بود چون که چه کاپیتان مارول، چه وسپ و چه هر قهرمان مونث دیگری می‌تواند تصمیم‌گیرنده بخشی از عملکرد تیم باشد. اما اگر به یک صدای واحد نیاز باشد، رید با دلایل منطقی‌ای پیشنهاد می‌کند که وسپ باید رهبر گروه اونجرز مونث باشد.

کلام آخر

خب حالا که رهبر مشخص شد، باید دید که آیا چنین تیمی از انتقام جویان کاملا مونث در دنیای سینمایی مارول تشکیل خواهد شد یا خیر. برای اخبار بیشتر از دنیای سینما با پلازا همراه باشید و همچنین در بخش نظرات به ما بگویید که به نظر شما چه کسی باید رهبر چنین گروهی شود. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402