Red Dead Redemption 2 بزرگترین نقشه را در میان بازی های راک‌ استار دارد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اخیرا کانال یوتیوب رسمی پلی‌ استیشن بریتانیا در ویدیویی تایید کرد که بازی Red Dead Redemption 2 دارای نقشه‌ای است که از نقشه تمام بازی‌های پیشین کمپانی راک‌ استار بزرگتر خواهد بود.

همچنین بخوانید :
پس از مدتها انتظار، تریلری از گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد و همه ما را انگشت به دهان باقی گذاشت. این تریلر نشان می‌داد که بازی دارای دنیایی بسیار وسیع و متنوع است که بقول کمپانی راک‌استار (Rockstar Games) شامل «بخش‌های مهمی از آمریکای مرکزی و مرزی» می‌شود. در ویدیویی جدید که کانال یوتیوب PlayStation Access (کانال رسمی یوتیوب کنسول پلی‌استیشن در بریتانیا‌) منتشر کرد، تایید شد که نه‌تنها نقشه دنیای بازی Red Dead Redemption 2 بسیار بزرگ است، بلکه به احتمال زیاد بزرگترین نقشه‌ای‌ خواهد بود که کمپانی راک‌استار تاکنون طراحی کرده است.

red-dead-redemption-2

شما می‌توانید این ویدیو را در این لینک تماشا کنید؛ ویدیویی که چندین مورد از نکات قطعی‌ که در مورد بازی RDR 2 می‌دانیم را مرور می‌کند. آن‌طور که این ویدیو اشاره می‌کند، دنیای بازی Red Dead Redemption 2 نه‌تنها بزرگترین نقشه کمپانی راک‌استار را دارد، بلکه به‌خاطر عدم وجود خودرو و وسایل نقلیه ماشینی‌ در آن، این دنیا بزرگتر از آن‌ چیزی که هست نیز به‌نظر خواهد رسید. دیگر مجموعه جهان‌باز کمپانی راک‌استار که معرف‌ حضورتان هست؟ سری Grand Theft Auto همیشه دارای بزرگترین نقشه‌ها در بین بازی‌های ویدیویی بوده است، اما در GTA شما می‌توانید سوار هواپیما شوید تا از این سو به آن‌ سوی دنیای بازی سفر کنید. اما با اینکه سریعترین خودروها و هواپیماها را در اختیار دارید باز هم سفر از این سوی دنیای بازی به آن سو، کلی طول می‌کشد. حال با توجه به این نکته، تصور کنید که مپ دنیای RDR 2 از تمام بازی‌های GTA نیز بزرگتر است و شما هیچ‌گونه وسیله نقلیه‌ای بجز اسب در اختیار ندارید؛ این موضوع یعنی شما کندتر سفر می‌کنید و سفرتان بیشتر طول می‌کشد. کمپانی راک‌استار بارها و بارها ثابت کرده که کارش را بلد است و حتما می‌داند حالا که بازیکنان در بازی کند‌تر جابجا می‌شوند، تراکم جزئیات باید بیشتر باشد؛ بنابراین خودتان را برای بزرگترین نقشه کمپانی راک‌استار و احتمالا پرجزئیات‌ترین آنها آماده کنید.

این‌طور که توصیف شد، دنیای بازی نه تنها بسیار بزرگ است، بلکه دو برابر بزرگتر از آن‌چیزی که هست بنظر می‌رسد؛ بنابراین پیدا کردن گنجینه‌ها و عتیقه‌جات و زیرخاکی‌ها در این بازی بسیار مشکل خواهد بود، البته اگر شما هیچ راهنمایی نداشته باشید. خبر خوب این است که خود کمپانی راک‌استار نقشه‌های گنجی طراحی کرده که شما با استفاده از آنها می‌توانید اشیا قیمتی را در دنیای وسیع این بازی راحت‌تر پیدا کنید؛ اما خبر بد این است که برای دسترسی داشتن به این نقشه‌های گنج باید بازی Red Dead Redemption 2 را تا قبل از 15ام آگوست، یعنی همین هفته پیش، پیش‌خرید می‌کردید! که احتمالا نکردید و از دست‌‌تان پرید. اما خب نگران نباشید، حتما یک آدم نیکوکار پیدا می‌شود و از این نقشه‌ها عکسی در اینترنت منتشر می‌کند!

باتوجه به چیزهایی که راک‌استار از این بازی منتشر کرده، غافل‌گیر کننده نیست که منتقدان صنعت بازی آن را یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های سال 2018 می‌دانند و خود کمپانی مادر راک‌استار (کمپانی Take Two) نیز آن‌ را تحولی برای صنعت بازی‌های ویدیویی نامیده است. با این همه، عظمت نقشه دنیای بازی Red Dead Redemption 2 یکی از دلایل کوچک هیجان ما برای این بازی‌ است؛ بازی‌ای که اکنون تنها حدود سه ماه با ما فاصله دارد.

کلام آخر

بازی Red Dead Redemption 2 برای عرضه در 26ام ماه اکتبر (6 آبان) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان برنامه‌ریزی شده است. برای اخبار بیشتر از این شاهکار هنوز منتشر نشده‌ی کمپانی راک‌استار با پلازا همراه بمانید و در بخش نظرات دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022