اپیک گیمز ریموت های انفجاری را به طور موقت از بازی Fortnite حذف کرد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شرکت اپیک گیمز ریموت های انفجاری بازی Fortnite را به دلیل مشکل عدم آسیب به ساختارهای اطراف پس از انفجار اولیه، به طور موقت از بازی حذف کرد. با این حال، گروهی از تسلیحات جدید مثل تفنگ OP که یک Compact SMG است، در اختیار بازیکنان قرار داده شده است.

همان‌طور که بسیاری از طرفداران بازی Fortnite به خوبی آگاه هستند، وقتی که نوبت به ارائه تغییرات و بروز رسانی‌های جدید برای قسمت Battle Royale این بازی می‌رسد، شرکت اپیک گیمز (Epic Games) تلاش زیادی به خرج می‌دهد. یکی از کارهای که توسعه دهندگان بازی Fortnite در این راستا انجام داده‌اند، اضافه کردن رویداد مخصوصی به مناسبت تولد یک سالگی این عنوان است. یکی دیگر از تعهداتی که استودیو دارد، نظارت تیم بر مشکلاتی است که در بازی به وجود می‌آیند. یکی از این مشکلات، ریموت‌های انفجاری را شامل می‌شود که شرکت اپیک گیمز را مجبور کرد تا به طور موقت این ریموت‌ها را از بازی حذف کند.

همانطور که در توییت زیر از حساب رسمی توییتر بازی Fortnite می‌بینیم، شرکت اپیک گیمز متوجه شد که ریموت‌های انفجاری پس از انفجار ابتدایی و آسیبی که به بازیکنان آن ناحیه می‌رسانند، هیچ خسارتی به ساختارهای اطراف وارد نمی‌کنند. به همین دلیل، تیم توسعه دهنده بازی تصمیم گرفته است تا زمان پیدا شدن مشکل ذکر شده در کدهای این بازی و برطرف شدن آن، این ریموت‌های انفجاری را از بازی Fortnite خارج کند. در ادامه می‌توانید این توییت حساب رسمی بازی Fortnite را مشاهده کنید:

ما متوجه یک مشکل در مورد ریموت‌های انفجاری شده‌ایم که این ریموت‌ها پس از انفجار اولیه و آسیبی که به بازیکنان می‌زنند، هیچ خسارتی را به ساختمان‌های اطراف وارد نمی‌کنند. با توجه به این مشکل، ما مجبور شدیم تا این آیتم را به طور موقت از بازی حذف کنیم. زمانی که اطلاعات بیشتری در اختیار داشتیم، شما را از آن‌ها آگاه خواهیم کرد.

در حالی که ریموت های انفجاری در حال حاضر در حاشیه قرار گرفته‌اند، هنوز هم گروهی از تسلیحات جدید در اختیار طرفداران بازی Fortnite قرار دارد تا بتوانند با آن ها آشنا شده و از آن‌ها استفاده کنند. به عنوان مثال، شرکت اپیک گیمز اسلحه‌های درون بازی را با Compact SMG جدید ارتقا داده است. با این حال برخی از بازیکنان از سلاح گرم OP که اخیرا به بازی اضافه شده است، شکایت داشته‌اند. با توجه به این موضوع، جالب است ببینیم که آیا توسعه دهندگان بازی، این سلاح را در آینده از بازی حذف خواهند کرد یا خیر.

ریموت های انفجاری Fortnite / اپیک گیمز

کلام آخر

با در نظر گرفتن این موارد، تا زمانی که شرکت اپیک گیمز بتواند مشکل انفجار غیر طبیعی ریموت های انفجاری که در حال حاضر از بازی حذف شده‌اند را برطرف کند، متخصصان ریموت‌های انفجاری خواهند توانست توجه خود را به سایر سلاح‌های قسمت Battle Royale بازی Fortnite که بازیکنان به صورت شبانه روزی در حال استفاده از آن‌ها هستند، معطوف کنند . در صورتی که شانس با طرفداران بازی Fortnite همراه باشد، توسعه دهندگان این بازی می‌توانند هرچه زودتر این مشکل را برطرف کرده و ریموت‌های انفجاری را دوباره به بازی برگردانند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022