سازندگان Devil May Cry 5 می‌ خواهند داستان بازی احساسی و تاثیرگذار باشد

Devil May Cry 5
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سازندگان بازی Devil May Cry 5 در مصاحبه‌ای بیان کردند که می‌خواهند داستان این بازی به گونه‌ای باشد که روی بازیکنان تاثیر زیادی بگذارد و اشک‌شان را درآورد! آنها همچنین به نکات مهم دیگری اشاره کردند که در ادامه به آن می‌پردازیم.

Devil May Cry 5 بازی بعدی فرانچایز محبوب Devil May Cry، هم‌اکنون در کمپانی کپکام (Capcom) دست ساخت است و با توجه به اظهارات سازندگان و تصاویری که تاکنون از این بازی منتشر شده، بنظر می‌آید که این بازی می‌خواهد از دیدگاه جدیدی دنیای این مجموعه را به تصویر بکشد. اخیرا سایت Dengeki Online مصاحبه‌ای را با چند عضو کلیدی از تیم سازندگان این بازی ترتیب داد؛ ایتسونو (Itsuno) کارگردان بازی، مت واکر (Matt Walker) و میچیتِرو اوکابه (Michiteru Okabe) تهیه کنندگان این بازی، در این مصاحبه حضور داشتند و اطلاعات تاز‌ه‌ای را برای طرفداران آشکار ساختند، همچنین آنها بیان کردند که می‌خواهند بازیکنان در حین تجربه این بازی احساساتی شوند و همراه با شیاطین اشک بریزند! سوال این است که سازندگان دقیقا چگونه می‌خواهند اشک بازیکنان را درآورند؟

Devil May Cry 5

با اینکه این مصاحبه سازندگان با سایت Dengeki Online کاملا به زبان ژاپنی بود، یکی از اعضای ResetEra لطف کرد و این مصاحبه را ترجمه کرد و نکات کلیدی صحبت‌های ایتسونو، واکر و اوکابه را برای ما آشکار ساخت.

طبق گفته ایتسونو، پروژه ساخت بازی Devil May Cry 5 یک سال پیش از عرضه نسخه ویژه (Special Edition) بازی DMC 4 آغاز شد که با این حساب این بازی 4 سال است که در دست ساخت است. این بازی هنوز هم یک بازی سنتی Devil May Cry و به اصل این سری پایبند است؛ این بازی قصد دارد بهترین ویژگی‌های بازی‌های قبلی این مجموعه را گلچین کند و با چاشنی خلاقیت به بازیکنان ارائه دهد.

همچنین بخوانید :
همچنین ایتسونو در زمینه داستان این بازی اعلام کرد که داستان این بازی اکثرا راجع به شخصیت «نِرو» است ولی دو شخصیت قابل‌بازی دیگر (دانته و V) نیز، نقش بزرگی را در این داستان ایفا خواهند کرد و آن را (بقول ایتسونو) به «داستانی احساسی» تبدیل می‌کنند. ایتسونو گفت که می‌خواهد بازیکن در حین پیشروی در داستان این بازی احساساتی شود و به گریه بیافتد، این موضوع چیزی‌ست که ما از یک عنوان Devil May Cry انتظار نداشتیم.

ایتسونو اعلام کرد که چند نکته در تریلر این بازی – که چندی پیش در نمایشگاه E3 عرضه شد – وجود دارند که از نظر داستانی اهمیت بسیاری دارند. برای مثال شخصیت سوم قابل‌بازی– بجز نِرو و دانته – که «V – وی» نام دارد، هیچ سلاحی با خود حمل نمی‌کند و این موضوع دلیلی دارد؛ علاوه بر این، صحنه‌ای در تریلر وجود دارد که دانته در آن ریش دارد، ایتسونو می‌گوید که وجود این ریش تنها به این علت نیست که او پیرتر شده است، بلکه دلیل دیگری نیز برای آن وجود دارد. آخرین نکته مهم این تریلر این است که نِرو در صحنه‌ای کلمه‌ «Kyrie» را فریاد می‌زند که بنظر می‌آید نام کسی باشد؛ ایتسونو دلیل این فریاد را برای ما آشکار نساخت و تنها گفت که احتمالا اتفاق بسیار مهمی رخ داده که نرو اینگونه این نام را فریاد می‌زند.

Devil May Cry 5

آخرین موضوعی که در این مصاحبه راجع به آن صحبت شد، شخصیت جدیدی به نام «نیکو» (Nico) – دوست صمیمی جدید دانته – بود. طبق اظهارات ایتسونو، نیکو همان کسی است که دست پروتزی (مصنوعی) دانته را برایش ساخته است و بنظر می‌آید که نوعی «دانشمند دیوانه» است و طرفداران عاشق‌اش می‌شوند. البته ایتسونو گفت که می‌داند طرفداران در مورد حضور این کاراکتر با تردید خاصی نگاه می‌کنند، با این حال او فکر می‌کند که در نهایت همه عاشق نیکو خواهند شد.

کلام آخر

بازی Devil May Cry 5 هم‌اکنون در دست ساخت است و زمان نامعلومی در سال 2019 عرضه خواهد شد. برای اخبار بیشتر از این بازی با پلازا همراه بمانید؛ همچنین شما می‌توانید در بخش نظرات دیدگاه‌تان را با ما به اشتراک بگذارید. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401