حضور مارک همیل در فیلم Star Wars: Episode 9 تایید شد

Star Wars: Episode 9 / مارک همیل / لوک اسکای‌واکر
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مارک همیل در نقش لوک اسکای‌واکر در فیلم Star Wars: The Last Jedi جان خود را برای نجات گروه مقاومت از دست داد، اما نام او به طور شگفت‌انگیزی، باری دیگر در لیست بازیگران فیلم بعدی از مجموعه جنگ ستارگان یعنی Star Wars: Episode 9 مشاهده شده است.

هیچکس کاملا مطمئن نبود که پایان فیلم Star Wars: The Last Jedi، چه معنایی برای آینده مارک همیل و شخصیت او یعنی لوک اسکای‌واکر خواهد داشت؛ اما یک اعلامیه از طرف شرکت لوکاس فیلم، برخی موارد را روشن‌تر ساخت. این اعلامیه به طور رسمی بازیگرانی را که در فیلم آینده این شرکت یعنی Star Wars: Episode 9 حضور خواهند داشت را اعلام کرده و در میان اسامی موجود در لیست، نام مارک همیل نیز به عنوان یکی از بازیگران این فیلم وجود دارد. این اعلامیه از طرف شرکت لوکاس فیلم، حضور این بازیگر و در نتیجه شخصیت او یعنی لوک اسکای‌واکر را در فیلم Star Wars: Episode 9 تایید می‌کند.

تئوری‌های بسیاری درباره اینکه چه اتفاقی برای لوک اسکای‌واکر، در لحظات پایانی حضورش در فیلم Star Wars: The Last Jedi افتاده است وجود دارد، اما این موضوع برای همه واضح است که لوک مرده است، او خودش را قربانی کرد تا گروه مقاومت، موفق به فرار شوند. البته مرگ برای یک جدای (The Jedi)، هرگز به معنای پایان کار نیست اما این جزئیات تازه ارائه شده، شواهد به شدت قانع کننده‌ای مبنی بر بازگشت مارک همیل و شخصیت او، لوک اسکای‌واکر دارند. البته شرکت لوکاس فیلم می‌توانست سعی کند تا بازگشت او را به مجموعه Star Wars: Episode 9 کاملا به یک امر غافلگیر کننده تبدیل کند و نام مارک همیل را از لیست بازیگران این فیلم حذف کند، اما در عوض، این شرکت تصمیم گرفت تا حضور مجدد او را در نسخه بعدی مجموعه جنگ ستارگان آشکار کند.

البته این بدان معنا نیست که نقش مارک همیل بسیار مهم و منحصر به فرد خواهد بود. به طور مثال طرفداران مجموعه جنگ ستارگان می‌دانستند که مارک همیل در فیلم Star Wars: The Force Awakens حضور پیدا خواهد کرد، اما شخصیت او نقش خاص و دیالوگ‌های زیادی نداشت. لوک اسکای‌واکر می‌تواند نقشی مشابه شخصیت اوبی وان کنوبی در دو قسمت آخر از سه‌گانه اصلی مجموعه جنگ ستارگان داشته باشد و به عنوان یکی از نیروهای ارواح، با افراد زنده ارتباط برقرار کند و به نظر می‌رسد که در حال حاضر این خبر تایید شده است. ممکن است که مارک همیل به عنوان شخصیت لوک اسکای‌واکر، در بیشتر از یک صحنه از فیلم Star Wars: Episode 9 حضور پیدا نکند، هرچند که این صحنه می‌تواند یکی از صحنه‌های حیاتی و تعیین کننده فیلم باشد.

شخصیت اوبی وان کنوبی گفت که مرگ و نابودی او منجر به قوی‌تر شدن او شد، هرچند که طرفداران مجموعه جنگ ستارگان لزوما شاهد این قدرتمند شدن و نیروی او نبودند. شخصیت ری در پایان فیلم Star Wars: The Last Jedi گفت که او هدفی را در مرگ لوک احساس می‌کند. شاید هم کار لوک اسکای‌واکر با هیچکدام از شاگردانش به پایان نرسیده است. لوک به کایلو رن گفت که بعدها او را خواهد دید.

Star Wars: Episode 9

البته این موضوع نیز ممکن است که لوک اسکای‌واکر در فلش بک‌ها نیز دیده شود. هر دو قسمت قبلی از مجموعه جنگ ستارگان، شامل لحظات بازگشت زمانی بوده‌اند که شامل حضور لوک اسکای‌واکر می‌شد، در نتیجه همیشه این احتمال وجود دارد که ما در صحنه‌ای از فیلم که شامل فلش بک است، مارک همیل را ببینیم.

البته دانستن این موضوع که هنوز کار مارک همیل به طور کامل با شخصیت لوک اسکای‌واکر به پایان نرسیده است، برای طرفداران مجموعه جنگ ستارگان بسیار حیرت‌آور است، اگرچه نام او در لیست بازیگران فیلم Star Wars: Episode 9، غافلگیر کننده‌ترین موضوع درباره لیست بازیگران این فیلم نبوده است، زیرا که طرفداران این فیلم متوجه شده‌اند که کری فیشر نیز با استفاده از صحنه‌هایی که در فیلم Star Wars: The Force Awakens مورد استفاده قرار نگرفتند، در این فیلم حضور پیدا خواهد کرد.

علاوه بر مارک همیل و کری فیشر، سایر بازیگران سه‌گانه اصلی فیلم‌های جنگ ستارگان، به فیلم Star Wars: Episode 9 بازخواهند گشت و همچنین طبق اعلامیه لوکاس فیلم، تایید شده است که بیلی دی ویلیامز دوباره نقش خود را به عنوان شخصیت لاندو کالریسیان پس خواهد گرفت. دو بازیگر جدید نیز به بازیگران فیلم Star Wars: Episode 9 اضافه خواهند شد که شامل ریچارد ای گرنت و ناومی آکی تازه وارد هستند. یکی از اسامی که در لیست بازیگران این فیلم حضور نداشت، کری راسل بود که اخیرا گزارش شده است که برای بدست گرفتن یک نقش در حال مذاکره است. ممکن است مذاکرات او برای بدست گرفتن یک نقش در این مجموعه به پایان رسیده باشد و یا احتمال دارد که این مذاکرات همچنان ادامه داشته باشد.

کلام آخر

فیلمبرداری فیلم Star Wars: Episode 9 با این لیست بازیگران اعلام شده، در تاریخ 10 مرداد آغاز می‌شود و قرار است تا در دی ماه سال 1398 به روی پرده سینماها برود. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022