ویدیوی جدیدی از پشت صحنه فیلم سینمایی Avengers: Infinity War منتشر شد

Avengers: Infinity War
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ویدیوی جدیدی که از پشت صحنه فیلم سینمایی انتقام‌جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) منتشر شده، فرآیندهای پیچیده‌ای از فیلمبرداری این فیلم را به نمایش می‌گذارد.

ماه‌ها از اکران فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) می‌گذرد، اما سروصداها در مورد رویدادهای این فیلم هنوز نخوابیده است. برادران روسو، کارگردان‌های این فیلم، شخصیت‌های دنیای مارول را به نبرد با تانوس با بازی جاش برولین فرستاده‌اند و این ماجرا در چندین سیاره روی می‌دهد. در حالی که بسیاری از تبلیغات فیلم «جنگ ابدیت» حول محور «جنگ واکاندا» (Battle of Wakanda) بوده، همچنین سکانس کوچک‌تری نیز که به همان اندازه هیجان‌انگیز است، در در سیاره خانگی تانوس یعنی تیتان می‌گذرد. این فیلم که برخی از بزرگ‌ترین شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول، تانوس را از دستکش خود جدا می‌کنند. ویدیوی جدیدی که از پشت صحنه این فیلم منتشر  شده، نشان می‌دهد که این فیلم حتی پیش از به‌کارگیری جلوه‌های ویژه هم حماسی به شمار می‌رفته است.

انتقامجویان: جنگ ابدیت

در حالی که محصول نهایی فیلم بسیار اکشن و هیجانی از آب درآمده، خود فرآیند فیلمبرداری نیز به همان اندازه هیجان‌انگیز بوده است. با این همه بازیگر و کارهای همراه با سیم و فیلم‌برداری تصاویر، در واقع برادران روسو همیشه سر صحنه فیلمبرداری Avengers: Infinity War سرشان به شدت شلوغ بوده است.

ویدیوی بالا بیشتر فیلمبرداری صحنه‌های اکشن مقابله تانوس با انتقامجویان و نگهبانان را به تصویر می‌کشد. چیزی که هنگام نمایش فیلم در ماه آوریل اصلا به چشم نیامد، استفاده از سیم‌های زیاد در صحنه‌های مختلف فیلم بود. در سراسر این سکانس، استار لرد از جت‌های خود برای حمله به تانوس استفاده می‌کند، مرد آهنی به پرواز در می‌آید، شخصیت‌ها مورد هجوم واقع می‌شوند و شخصیت دکتر استرینج (Doctor Strange) از توانایی‌های خود برای انتقال مبارزین به سراسر سرزمین استفاده می‌کند. تمامی این موارد باعث شده بود تا فیلمبرداری این فیلم بسیار طولانی و پیچیده شود. در حالی که این مدت طولانی برای فیلمبرداری این صحنه سپری شد، در نهایت تنها چند دقیقه از فیلم نهایی را شامل گردید.

یکی دیگر از جنبه‌های جالب ویدیوی پشت صحنه از این نبرد عظیم، نحوه بازی جاش برولین به عنوان تانوس است. برولین از نظر فیزیکی در محل فیلمبرداری حضور دارد و با همبازیان خود به بازی می‌پردازد و در عین حال، فناوری ثبت حرکت، حرکت‌های وی را ثبت می‌نماید. اما بقیه بازیگران نمی‌توانستند تماس چشمی با وی برقرار کنند، در عوض مجبور بودند به قسمت بالای سر او و جایی که قرار بود در آینده چشم‌های او باشند، نگاه می‌کردند. از این جمله می‌توان به موردی اشاره کرد که طی آن، برولین لباس مبدلی را همراه با سر تانوس می‌پوشد که باز هم لایه‌ای دیگر به سردرگمی‌های مخاطبین می‌افزاید.

یکی از بازیگرانی که در این ویدیوی پشت صحنه دیده نمی‌شود اما در فیلم نهایی حضور دارد، «بندیکت کامبربچ» است. بندیکت کامبربچ هنگام ضبط صحنه‌های فیلم Avengers: Infinity War بسیار درگیر بوده است. بسیاری از صحنه‌های بندیکت کامبربچ توسط شخص دیگری ضبط می‌شده و چهره و بازی کامبربچ بعدا به آن اضافه می‌شده است.

کلام آخر

Avengers: Infinity War روز 23 مرداد در قالب نمایش خانگی در سراسر دنیا عرضه می‌شود. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400