اسلحه بحث برانگیز Fortnite به این بازی برمی گردد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

توسعه دهندگان بازی Fortnite قصد دارند تا یکی از بحث برانگیزترین سلاح‌های خود یعنی موشک هدایت شونده را به بازی بازگردانند. این تفنگ با تغییراتی که شامل کاهش دامنه حرکت، سرعت و خسارت می‌شوند، در بروز‌رسانی آینده به بازی اضافه خواهد شد.

پس از چندین‌بار متعادل‌سازی دقیق، بازی Fortnite در حال بازگرداندن یکی از بحث برانگیزترین و مسلما سرگرم‌کننده‌ترین تفنگ‌های خود است. در بروز‌رسانی این هفته توسعه‌دهنده بازی Fortnite، شرکت اپیک گیمز اعلام کرده است که موشک هدایت شونده، احتمالا در بروز‌رسانی هفته آینده به بازی Fortnite Battle Royale بازمی‌گردد.

احتمالا طرفداران بازی Fortnite می‌توانند به یاد بیاورند که موشک هدایت شونده، به این دلیل از بازی حذف شد که یک برتری ناعادلانه، به دارندگان این سلاح در برابر دیگران می‌داد. اساسا بازیکنانی که موشک هدایت شونده را بدست می‌آوردند، می‌توانستند در یک موقعیت مستحکم و امن، سایر بازیکنان را تعقیب کرده و مواد منفجره را بدون اینکه محل پنهان شدن‌شان لو برود، روی سر آن‌ها بیندازند و منجر به مرگشان بشوند. بهترین روش برای فرار از این سلاح این بود که بازیکنان به سمت حریفشان بدوند، اما اغلب اوقات موقعیت بازیکنانی که از این سلاح استفاده می‌کردند فاش نمی‌شد.

برای بازگرداندن موشک هدایت شونده، شرکت اپیک گیمز این سلاح را بیشتر به یک ابزار شناسایی و پیدا کردن حریفان تبدیل کرده است تا یک سلاح هجومی و مرگبار. شعاع چرخش، سرعت حرکت، میزان خسارت و شعاع انفجار این سلاح کاهش پیدا کرده و به حریفان این فرصت را می‌دهد تا بتوانند به طور معمول از موشک‌های هدایت شونده جلو بیفتند و یا حتی از موشک‌هایی که در مسیرشان قرار می‌گیرند، نجات پیدا کنند.

این تغییرات، خواسته یا ناخواسته باعث می‌شوند که موشک‌های هدایت شونده به یک سلاح بی‌فایده تبدیل شوند؛ البته باید صبر کرد و عملکرد این تفنگ را در بازی Fortnite مشاهده کرد، ولی به هر حال این موضوع واضح است که شرکت اپیک گیمز نمی‌خواهد که این تفنگ به شکل قبلش بیش از اندازه نیرومند باشد. البته هنوز هم یک راکت که بازیکنان بتوانند آن را از راه دور کنترل کنند می‌تواند کاربرد‌های خود را داشته باشد، به ویژه در موقعیت‌هایی که تنها دو بازیکن باقی مانده‌اند و در مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند.

Fortnite

موضوعی که می‌تواند جالب باشد آن است که آیا سوار شدن روی موشک‌های هدایت شونده، همچنان امکان پذیر است و آیا این تفنگ به اندازه‌ دفعه قبلی که وارد بازی شد مفید و قابل استفاده است یا خیر. بسیاری از بازیکنان بازی Fortnite، قبلا از این موشک‌های هدایت شونده به عنوان یک ابزار برای فراری دادن هم تیمی خود از یک موقعیت خطرناک و فرستادن او به یک منطقه امن استفاده کرده‌اند و همچنین برخی از بازیکنان نیز راهی پیدا کرده بودند تا خودشان را به وسیله این موشک‌های هدایت شونده جا‌به‌جا کنند. البته به دلیل کاهش سرعت این موشک‌ها، بازیکنان خیلی سخت‌تر می‌توانند هم‌تیمی خود را بدون اینکه تیر بخورد، از زاویه دید تیم‌های حریف دور کنند.

کلام آخر

به دلیل اعتبار شرکت اپیک گیمز، تیم توسعه دهنده بازی Fortnite، به جای نادیده گرفتن و حذف کردن موشک هدایت شونده، این تفنگ را تغییر داده و دوباره روی بازگرداندن آن به بازی کار کردند. درست است که بسیاری از طرفداران بازی Fortnite، انتظار تغییرات متفاوت‌تر یا بازگرداندن تفنگ‌های دیگر به بازی را دارند، اما در حال حاضر آن‌ها باید فقط منتظر بازگشتن موشک هدایت شونده به این بازی و تغییرات آن باشند. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022