نسخه جدید بازی Assassins Creed طبق نظریه ای در ژاپن اتفاق خواهد افتاد

Assassin's Creed
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

طبق نظریه‌ای که توسط یکی از طرفداران مجموعه Assassins Creed مطرح شده است، نسخه جدید این بازی بعد از نسخه Odyssey در ژاپن به وقوع خواهد پیوست. این خبر فقط یک نظریه است ولی امکان به وقوع پیوستنش وجود دارد.

همانطور که بسیاری از طرفداران بازی‌های Assassin’s Creed مطلع هستند، نسخه بعدی این فرنچایز اکشن – ماجرایی که مدت زمان زیادی است در صنعت بازی حضور داشته و بر پایه مخفی کاری است، بازیکنان را در ادامه مجموعه‌های قبلی خود در Odyssey به یونان می‌برد اما این موضوع باعث نشده است تا طرفداران مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed دست از گمانه زنی درباره اینکه شرکت یوبیسافت نسخه بعدی این بازی را به کدام کشور و دوران خواهد برد، بردارند. هم اکنون این موضوع اتفاق افتاده است و یکی از طرفداران این بازی، یک نظریه محتمل مطرح کرده است، مبنی بر اینکه در ادامه داستان نسخه Odyssey از مجموعه Assassin’s Creed، روایت نسخه بعدی این بازی در سرزمین ژاپن اتفاق خواهد افتاد.

همانطور که در تصویر منتشر شده توسط ردیتور و طرفدار بازی Assassin’s Creed با نام DoktahManhattan دیده می‌شود، به نظر می‌رسد که برخی از علامت‌هایی که در صحنه شروع بازی Assassin’s Creed 3 وجود دارند، اشاره‌هایی به هر دو بازی Origins و Odyssey دارند. این علامت‌ها، نماد چشم هوروس از مصر باستان و حرف اومگا از حروف الفبای یونانی را به روی دیوار نمایش می‌دهند. علاوه بر این، به دنبال این دو علامت اولیه‌ای که در تصویر مشاهده می‌شوند، یک علامت سومی نیز وجود دارد که به نظر می‌رسد نمادی از «توری» (یکی از دروازه‌های سنتی ژاپن) است، که اغلبا در ورودی و یا در داخل معبد شینتو (مذهب ارواح پرستی در ژاپن) قرار گرفته است.

assassins creed

در حالی که ساخته شدن یک نسخه جدید از عناوین بازی Assassin’s Creed در ژاپن باستان، به احتمال زیاد رضایت طرفداران این مجموعه را جلب خواهد کرد، ولی نکته مهم این است که از آغاز مجموعه بازی Assassin’s Creed تاکنون، اشاره‌های دیگری نیز به این سرزمین‌ شرقی شده است. به طور مثال بازیکنان می‌توانند مقدار زیادی پیام مرموز که روی دیوار نوشته شده است پیدا کنند که شامل اشاراتی به جزیره ژاپنی یوناگونی و کوه فوجی هستند.

کلام آخر

با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است قرار گرفتن نماد توری در تصویر بالا، نشان دهنده این نباشد که فرنچایز Assassin’s Creed پس از نسخه Odyssey به ژاپن سفر خواهد کرد، اما به همین اندازه هم احتمال دارد که نحوه قرارگیری نمادها نشان دهنده مکان رخداد نسخه بعدی در ژاپن باشند. به هر حال هر آینده‌ای که برای بازی Assassin’s Creed در نظر گرفته شده باشد، شرکت یوبیسافت درباره آن سکوت اختیار کرده است، به ویژه اینکه بازی رسمی جدید این مجموعه یعنی Assassin’s Creed Odyssey هنوز منتشر نشده است. خوشبختانه، طرفداران این مجموعه مجبور نیستند که مدت زمان زیادی را در انتظار انتشار نسخه یونان باستان سپری کنند و می‌توانند به زودی نقشه‌ای بزرگتر از نسخه Origins را در این عنوان تجربه کنند. بازی Assassin’s Creed Odyssey قرار است در تاریخ 5 اکتبر 2018 (13 مهر 1397) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401