Red Dead Redemption 2 صنعت بازی را متحول می‌ کند

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

دیروز طی یک جلسه اقتصادی، مدیرعامل کمپانی Take-Two (کمپانی مادر Rockstar Games)، طی بیانیه‌ای اعلام کرد که بازی Red Dead Redemption 2 ، صنعت بازی‌های ویدیویی را متحول خواهد کرد.

بازی بزرگ بعدی سازندگان سری Grand Theft Auto، بازی Red Dead Redemption 2 است که در ماه اکتبر (آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. همان‌طور که می‌دانید «راک‌استار گیمز» (Rockstar Games) سازنده این بازی است و کمپانی «تِیک-تو» (Take-Two) شرکت مادر راک‌استار گیمز است. تیک-تو اخیرا در اظهاراتش نشان داده که بسیار از بازی Red Dead Redemption 2 مطمئن است و موفقیت عظیمی را برای آن پیش‌بینی می‌کند.

امروز طی یک جلسه مربوط به امور مالی، مدیرعامل کمپانی تیک-تو، آقای استراس زلنیک (Strauss Zelnick)، بیان کرد که بازی Red Dead Redemption 2 «نقطه عطف خلاقانه دیگری» برای کمپانی راک‌استار را رقم خواهد زد. زلنیک در ادامه با تعریف از این بازی اعلام کرد که هدف این بازی این است تا «صنعت بازی‌های ویدیویی را متحول و از نو تعریف کند» و «مخاطبانی از سراسر دنیا را به خود جلب کند».

متاسفانه زلنیک در مورد اینکه این بازی چگونه می‌خواهد صنعت گیم را «از نو تعریف کند»، به نکته‌ای اشاره نکرد. یکی دیگر از نکاتی که ما را پیشتر راجع به این موضوع کنجکاو کرده بود، این بود که راک‌استار گفته بود بازی RDR 2 بخش‌های چندنفره جدید و خلاقانه‌ای خواهد داشت، اما هیچ جزئیات دیگری در این مورد تاکنون ارائه نشده است. راک‌استار همواره این‌گونه رازآلود عمل کرده است؛ در حالی که تنها حدود سه ماه تا عرضه RDR 2 باقی مانده است، اما هیچ ویدیویی از گیم‌پلی این بازی با به اشتراک گذاشته نشده است. به هرحال راک‌استار راه و روش خودش را دارد و ما هم آن‌قدر به این کمپانی اعتماد داریم که وقتی در یک کلام بگوید که این بازی بخش‌های چندنفره خلاقانه‌ای دارد، از شدت هیجان سر به بیابان می‌گذاریم.

بازی Red Dead Redemption 2

با اینکه انتظار می‌رود بازی Red Dead Redemption 2 موفقیت عظیمی را به ارمغان بیاورد، اما فکر نمی‌کنیم که این موفقیت از بازی قبلی و آخر کمپانی راک‌استار یعنی Grand Theft Auto V موفق‌تر ظاهر شود. تاکنون نزدیک به 100 میلیون نسخه از بازی GTA V در سرتاسر جهان به فروش رفته است، که این رقم این بازی را به یکی از موفق‌ترین عناوین کل تاریخ بدل می‌کند.

کلام آخر

بازی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان (و شاید هم رایانه‌های شخصی)، در چند نسخه با ویژگی‌های مختلف عرضه خواهد شد.

داستان این بازی پیش از وقایع نسخه اول آن که در سال 2010 عرضه شد، اتفاق می‌افتد. این داستان حول فردی به نام آرتور مورگان و دار و دسته خلافکار هلندی‌اش به نام «ون در لیند» جریان خواهد داشت. از آنجا که مدت زیادی تا عرضه این عنوان باقی نمانده است، ما انتظار داریم که بزودی توسط اطلاعات و تریلرهای بسیاری از این بازی بمباران شویم، به همین خاطر برای آگاه شدن از اخبار روز صنعت گیم و این بازی جدید راک‌استار کبیر، با پلازا همراه بمانید؛ همچنین شما می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022