ادریس البا بازی در نقش جیمز باند را یک بار برای همیشه تکذیب کرد

ادریس البا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ادریس البا در برنامه Good Morning Britain در جواب سوالی مبنی بر بازی در نقش جیمز باند، صراحتا پاسخ منفی داد. همچنین فیلم Bond 25 که قرار بود 8 نوامبر سال آینده (17 آبان) منتشر شود، فعلا به خاطر ترک کارگردان متوقف است.

اوایل همین ماه بود که شایعه حضور ادریس البا در نقش جیمز باند همه جا پخش شده بود. این اتفاق به خاطر گزارشی بود از گفت‌وگویی با کارگردان کار آنتونی فوکوا، که در آن از موافقت تهیه کننده فیلم، باربارا براکلی، برای جایگزینی یک سیاه‌پوست به جای دنیل کریگ سخن به میان آمده بود. پس از آن، قضاوت‌ها و نتیجه گیری‌های زودهنگام، توجه همه را به سمت ادریس البا معطوف کرد. آنتونی فوکوا متعاقبا برای شفاف سازی، وقوع چنین مصاحبه‌ای را به کلی انکار کرد و حالا، همانطور خود ادریس البا هم کاملا واضح و شفاف بیان کرد که مامور 007 بعدی نخواهد بود.

هرچند که سوالی که در برنامه Good Morning Britain دراین باره از او پرسیده شد، به نحوی بود که قصد داشت او را به چالش بکشد، اما البا به سرعت و با قاطعیت جواب منفی داد. اگر روی پاسخ او حساب کنیم، به این معناست که درحال حاضر او به عنوان جیمز باند بعدی انتخاب نشده است. البا در این مدت، از پاسخ دادن به این سوال خسته شده است، و این را می‌توان به وضوح از نحوه پاسخ دادن قاطع و ناامیدانه او فهمید. اگر او واقعا این نقش را دوست داشته باشد، اما قرار نباشد که آن را به او بدهدند، ادامه دادن به سوال در این مورد کار جالبی نیست. در ابتدای این ویدیو و قبل از سوال درباره نقش جیمز باند، از البا درباره فیلم Yardie که اولین تجربه کارگردانی اوست نیز سوال پرسیده شد. او بدون شک دوست دارد درباره این کار صحبت کند، تا نقشی که قرار نیست به او برسد.

ادریس البا

با این حال، همانطور که مجریان برنامه هم اشاره کردند، واقعیت ماجرا ممکن است کمی پیچیده‌تر باشد. اگر او برای این نقش قرارداد بسته بود و یا درحال مذاکره بود، احتمال اینکه این موضوع را به خبرنگاری بر روی فرش قرمز اعلام کند بسیار کم است؛ چراکه اولا اعلام چنین موضوعی باید به صورت رسمی و با برنامه ریزی انجام شود. از طرفی حتی اگر او قراردادی بسته بود، به احتمال زیاد از او خواسته می‌شد که تا رسیدن زمان مناسب به رازداری متعهد شود. به هرحال اینکه او درحال حاضر برای بازی در این نقش قراردادی نبسته است، به این معنا نیست که در آینده نمی‌تواند این کار را انجام دهد.

کلام آخر

درحال حاضر برای هرگونه انتظار و پیش‌بینی درباره اینکه مامور 007 بعدی چه کسی خواهد بود، خیلی زود است؛ چراکه دنیل کریگ حداقل برای یک فیلم دیگر یعنی Bond 25 به ایفای نقش خواهد پرداخت و از طرف دیگر این فیلم دچار یک عقب افتادگی بزرگ شده است. دیروز اعلام شد که دنی بویل، که قرار بود چهارمین قسمت از این فرنچایز که با بازی دنیل کریگ همراه است را کارگردانی کند، به دلیل اختلاف نظر این فیلم را ترک کرد. ساخت این فیلم، قرار بود بر اساسی فیلمنامه‌ای از دنی بویل و جان هاج، از اواخر امسال آغاز شود. بنابراین باید دید که آیا کمپانی‌های MGM و Eon می‌توانند کارگردان دیگری را برای Bond 25 پیدا کرده و بدون ایجاد تاخیر، پروسه فیلم را مجددا به جریان بیاندازند. تاریخ اکران فیلم Bond 25 فعلا برای 8 نوامبر (17 آبان) 2019 تنظیم شده است. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401