جود لا اولین جزئیات داستان فیلم Sherlock 3 را افشا کرد

جود لا
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

باتوجه به اظهارات جود لا درباره داستان فیلم Sherlock 3، پس از آنکه در پایان فیلم قبل، شرلوک مرگ خود را جعل کرد، او و همکارش واتسون مدتی را ازهم جدا بوده‌ و به احتمال زیاد در این فیلم شاهد اتحاد مجدد آنها خواهیم بود.

جود لا اولین جزئیات داستان فیلم Sherlock 3 را به تازگی افشا کرد. باوجود اینکه این بازیگر به زودی در دو فیلم بلاک باستر Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald و Captain Marvel دیده خواهد شد، شراکت او با رابرت داونی جونیور در سال 2009 بود که برای اولین بار پای او را به این فرنچایز باز کرد. پس از آن، او به عنوان «دکتر جان واتسون»، نقش مقابل «شرلوک هلمز»، کار خود را آغاز کرد. رابطه و تقابل فوق العاده بین آنها باعث موفقیت فیلم Sherlock در باکس آفیس و ساخت بلافاصله قسمت بعدی و انتشار در سال 2011 شد. حالا بعد از هفت سال، قسمت سوم نیز به تازگی پیشرفت‌های قابل توجهی را تجربه می‌کند.

درحالی که بازگشت لا و داونی به فیلم Sherlock 3 تایید شده است، اما هنوز مشخص نیست که کارگردان گای ریچی نیز می‌تواند به این فیلم برسد یا نه. البته کمپانی برادران وارنر پیش از این تاریخ انتشاری را برای سال 2020 معین کرده‌اند، بنابراین به نظر می‌رسد فیلم گام‌های مثبت و روبه‌جلویی را طی می‌کند. هرچند که وضعیت فیلمنامه هنوز دقیقا مشخص نیست، اما جود لا شروع به افشا کردن سرنخ‌هایی از داستان فیلم کرده است.

در مصاحبه‌ای با مجله Entertainment weekly از جود لا درباره ماجرای جدیدی که «شرلوک هلمز» و «جان واتسون» درگیر آن می‌شوند، سوال شد. او نمی‌توانست در این مقطع چیز زیادی را افشا کند، اما بیان کرد که این زوج همکار فیلم، مدتی جدایی را سپری کرده‌اند. بنابراین داستان اصلی فیلم Sherlock 3 هر چه که باشد، احتمالا شاهد یک اتحاد مجدد خواهیم بود. او بیان کرد:

ما امیدواریم داستان را به جلو پیش ببریم و خب اساس این داستان، مثل همیشه به همبستگی و همکاری این دو کاراکتر وابسته است. به خاطر فاصله هفت ساله ایجاد شده، ما باید آزمون و خطا کنیم و قصد داریم طوری بازی کنیم که انگار این فاصله زمانی، در داستان فیلم و بین واتسون و شرلوک نیز اتفاق افتاده است.

Sherlock 3

هرچند که این جزئیات، شاید آن چیزی نباشد که بعضی‌ها انتظارش را داشتند، اما اولین مفهوم کلی از داستان است که طرفداران براساس صحبت‌های جود لا تدارک دیده‌اند. آخرین باری که بینندگان این دو کاراکتر را با هم دیدند، شرلوک مرگ خود را جعل کرده و با استفاده از یکی از لباس‌های استتار خود، در خانه واتسون مخفی شده بود. در آخر نیز، زمانی که واتسون نوشتن داستان خود را به اتمام می‌رساند، شرلوک یواشکی به سراغ ماشین تایپ او رفته و در انتهای کلمه «پایان» یک علامت سوال می‌گذارد. این صحنه پایانی فیلم، به نوعی افشا کننده ماجراجویی آینده آنها بود که بالاخره در حال شکل گیری است.

بازگرداندن این دو شخصیت پس از مدتی طولانی، عنصری است که می‌تواند پتانسیل بالایی را برای روایت یک داستان جذاب ایجاد کند. از طرفی، این فاصله زمانی یه نوعی یک تاکتیک هوشمندانه نیز به حساب می‌آید. 9 سال وقفه بین دو قسمت از یک فرنچایز تقریبا بی سابقه است، بنابراین اتحاد دوباره آنها می‌تواند راه خوبی برای آشنایی مجدد مخاطبان با این زوج همکار باشد. این می‌تواند دوری آنها را برای چیزی نزدیک به یک دهه را به سادگی توضیح داده و شرایط را برای یک پیچیدگی جدید در رابطه آنها مهیا می‌کند. واتسون این مدت را احتمالا با همسر خود ماری (با بازی کلی رایلی) سپری کرده است، اما محل‌های اقامت شرلوک کارت واقعی است که باید رو شود. در هر صورت، بازگشت دوباره آنها در کنار یکدیگر و نگاهی عمیق‌تر به رابطه آنها، پایه‌ای مناسب برای ساختن داستان فیلم Sherlock 3 به حساب می‌آید.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400