اولین جزییات از داستان فیلم Scary Stories to Tell in the Dark منتشر شد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بالاخره پس از مدتها، اولین جزییات از داستان فیلم ترسناک Scary Stories To tell in The Dark منتشر شد. همچنین مشخص شد که گیلرمو دل تورو، دیگر کارگردان فیلم نیست و تهیه‌کنندگی فیلم را بر عهده می‌گیرد.

همچنین بخوانید :

فیلم‌ساز نروژی آندر اوریدال (Andre Ovredal) به‌جای گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro)، کارگردانی فیلم را بر عهده می‌گیرد و قرار است در چند روز آینده، فیلم‌برداری فیلم آغاز گردد. در کنار تولید فیلم، جزییاتی از داستان و شخصیت فیلم منتشرشده است و شرکت CBS Films، اعلام کرد که بازیگر جوان، زو مارگارت کولتی (Zoe Margaret Colletti) در نقش اصلی داستان به نام «استلا مایلکز» ظاهر می‌شود. داستان فیلم درباره گروهی از نوجوانان است که باید معمای قتل‌های وحشتناک در روستای کوچکی را حل نمایند.

بنا بر گزارش منابعی که فیلم‌نامه فیلم Scary Stories To tell In The Dark را خوانده‌اند، داستان عمیق‌تر از حل کردن یک معما توسط گروهی از نوجوانان است. داستان به‌ شدت تاریک است به‌گونه‌ای که شخصیت اصلی، از اتفاقات دوران کودکی‌اش می‌ترسد.

Scary Stories to tell in The Dark قرار است در قالب یک فیلم ترسناک جمع‌وجور ساخته شود. علاوه بر آن، بازیگر اصلی اطلاعاتی در مورد داستان فیلم افشا کرده است که شخصیت مترسک شبه انسان از داستان هارولد و دخترانی که بر روی صورت‌هایشان، عنکبوت‌هایی چسبیده‌اند، از داستان نقطه قرمز، در فیلم حضور خواهند داشت. هر دو شخصیت ذکر شده در کتاب سوم Scary Stories که در سال 1991 منتشرشده بود، حضور داشته‌اند.

فیلم ترسناک Scary Stories To tell in The Dark

فیلم Scary Stories To tell in The Dark از سال 2013 در دست ساخت بوده است و فقط در سال 2016 اعلام شد که قرار است گیلرمو دل تورو کارگردانی فیلم را برعهده بگیرد و اکنون مشخص شد که گیلرمو از کارگردانی فیلم کنار کشید و تصمیم گرفت تهیه کننده اثر شود و به جای وی، اندره اوردال فیلم را کارگردانی می کند.

کلام آخر

سه‌ گانه کتاب Scary Stories to Tell in The Dark توسط آلوین شوارتز (Alvin Schwartz) نوشته‌ شده و استیون گامل (Stephen Gammell)، تصویرگر این مجموعه کتاب‌ها بوده است. گیلرمو دل تورو یکی از طرفداران پروپاقرص این مجموعه کتاب‌هاست و اعلام کرده که خودش چندین تصویر اورجینال ساخته‌ شده از گامل را در اختیار دارد. به نظر می‌آید دل تورو برای ساخت فیلم هیجان‌ زده است، گرچه فقط فیلم را تهیه می‌کند. درحالی‌ که هنوز تاریخ اکران فیلم به‌طور رسمی اعلام‌ نشده است، می‌توان حدس زد که فیلم در زمان نامعلومی در سال 2019 اکران خواهد شد. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022