لی پیس درباره بازگشت «رونان متهم» در فیلم Captain Marvel هیجان زده است

لی پیس / رونان متهم / Captain Marvel
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

لی پیس ، بازیگر نقش «رونان متهم» که تنها در فیلم Guardians Of The Galaxy دیده شد، با انتشار ویدیویی در توییتر، هیجان خود را از بازگشت این شخصیت به دنیای سینمایی مارول با فیلم Captain Marvel نشان داد.

لی پیس از بازگشت خود با نقش «رونان متهم» در فیلم Captain Marvel خبر داد. هرچند که باتوجه به وقایع فیلم Avengers: Infinity War و Avengers 4 که بهار سال آینده شاهد آن خواهیم بود، دنیای سینمایی مارول به پایان خود نزدیک می‌شود، اما قبل از روبه‌رو شدن با عواقب کار تانوس، مخاطبان با «کارول دنورس» (با بازی بری لارسون) در فیلم سولو خود آشنا خواهند شد.

فیلم Captain Marvel که داستان آن در دهه 90 میلادی روایت می‌شود، اولین حضور شخصیت کارول دنورز در سینما و دنیای سینمایی مارول به شمار می‌آید. همانند سایر فیلم‌های سولو دنیای سینمایی مارول، فیلم Captain Marvel نشان می‌دهد که دنورز چطور از یک خلبان نیروی هوایی، تبدیل به یکی از قدرتمندترین قهرمانان کهکشان می‌شود. البته چهره‌های آشنایی نظیر شخصیت «نیک فیوری» ساموئل ال جکسون، «فیل کولسون» کلارک گرگ و «رونان متهم» لی پیس نیز در این فیلم حضور دارند. درحالی که لارسون اتمام فیلم‌برداری را ماه پیش در صفحه توییتر خود یادآور شد، سایر بازیگران مشغول به انجام رساندن یک سری پیشرفت‌های ظریف و زیرکانه در فیلم هستند.

لی پیس / رونان متهم

لی پیس ویدیویی از خود را در توییتر منتشر کرد که در آن کلاهی به سر گذاشته که پشتش لوگو کاپیتان مارول و در جلو، علامت لباس مخصوص او را دارد. در نوشته زیر این پست، نام کاربری صفحات مربوط به فیلم و استودیو مارول نیز به چشم می‌خورد. هرچند که او در این ویدیو حرفی نمی‌زند، اما این، مانع ابراز خوشحالی و هیجان‌زدگی طرفداران از بازگشت رونان نشد.

شخصیت رونان متهم برای اولین بار در فیلم Guardians Of The Galaxy و به عنوان یک «کری» افراطی متنفر از «زاندار» معرفی شد، که قرار بود در ازای نابودی زانداری‌ها توسط «تانوس» اورب یا همان سنگ قدرت را برای او بازپس گیرد، که البته پس از دستیابی به آن، به تانوس خیانت کرده و سنگ را نزد خود نگه می‌دارد. مانند بسیاری از تبه‌کاران دیگر دنیای سینمایی مارول، این اولین و آخرین حضور او بود، تا الان. جنگ میان کری‌ها و اسکرول‌ها، بخش بزرگی از فیلم Captain Marvel را به خود اختصاص می‌دهد، لذا بازگشت رونان و کوراث، مزدور کری با بازی دیمون هانسو که او نیز در فیلم Guardians Of The Galaxy دیده شد، منطقی به نظر می‌رسد.

باوجود اینکه پیس، پیش از این هیجان خود برای بازگشت به دنیای سینمایی مارول را ابراز کرده بود، اما هیچ جزئیاتی از نقش رونان (و یا اطلاعاتی کلی پیرامون داستان فیلم) افشا نکرده بود. طبق رسم کمپانی مارول، رازداری زیادی پیرامون فیلم Captain Marvel وجود دارد، و علی رغم اینکه نه بازیگران و نه عوامل فیلم، هیچ‌کدام نمی‌توانند مطلبی را افشا کنند، دیدن حمایت آن‌ها از فیلم، حتی به ظرافت اشاره لی پیس، در نوع خود جالب است.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 54.6 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.2 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 15 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 12 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 11 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 9 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1400
 • 8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 7 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1400
 • 3 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401