جگوار لندروور از خودروی برقی جگوار E-Type Zero رونمایی کرد

جگوار E-Type Zero
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

خودروی کلاسیک جگوار E-Type مدل 1968، پس از بازسازی با امکانات مدرن توسط جگوار لندرور، با نام جگوار E-Type Zero و مجهز به فناوری بدون آلایندگی از تابستان 2020 به تعداد بسیار محدود و سفارشی عرضه خواهد شد.

نسخه تولید شده جگوار E-Type Zero پنجشنبه شب در مونتری کالیفرنیا در رویداد خیریه خودروی Pebble Beach Concours d’Elegance معرفی شد.

تیم هانیگ، مدیر جگوار لندروور کلاسیک طی بیانیه‌ای گفت:

جگوار E-Type Zero میراث باورنکردنی E-Type و تخصص و مهارت در کارهای کلاسیک را به نمایش می‌گذارد؛ در حالیکه با این معرفی، شرکت جگوار لندروور تولید وسایل نقلیه بدون آلایندگی را در هر بخش از کسب‌و‌کار خود، از جمله جگوار کلاسیک، وارد می‌کند.

نمایشگر لمسی جگوار کلاسیک / جگوار E-Type Zeroبا ترکیب مهارت در بازسازی خودروهای کلاسیک با فناوری موتورهای بدون آلایندگی که پیش‌تر Jaguar I-PACE SUV از آن بهره برده بود و این خودرو را به خودرویی بسیار موفق بدل کرده بود، جگوار جدید ای-تایپ زیرو هم به عنوان خودرویی سفارشی و بازسازی شده، وسیله نقلیه‌ای دوستدار محیط زیست خواهد بود.

عموما کارهای مشخص مربوط به بازسازی و تبدیل در کارخانه کلاسیک جگوار در کاونتری انگلستان انجام خواهد شد؛ جایی که در آن عملیات بازسازی برای تولد دوباره جگوار ای-تایپ انجام شده است.

موتور این خودرو درست شبیه جگوار ای-تایپ مدل ۱۹۶۸ است؛ با این تفاوت که تعداد سیلندر آن به عدد شش رسیده است. این خودرو می تواند در یک بار شارژ ۲۷۵ کیلومتر مسافت را طی کند. سایر ویژگی های این خودروی کلاسیک مثل باتری، ترمزها و سیستم های تعلیق کاملا مشابه جگوار ای تایپ اصلی است.
جعبه باطری برقی این خودرو در وزن و ابعاد مشابه موتور بنزینی جگوار اصلی و جعبه دنده آن است. وجود این شباهت یک تبدیل ملایم را تضمین می‌کند؛ به طوری که شما همان تجربه‌ای را خواهید داشت که انگار جگوار اصلی را می‌رانید. تبدیل وسایل الکتریکی به طور کامل برگشت‌پذیر است.

باطری جگوار / جگوار E-Type Zeroطبق گفته شرکت جگوار لندروور، ای-تایپ زیرو شتاب سریعتری نسبت به سری اول ای-تایپ خواهد داشت. باتری با قدرت 40 کیلووات بر ساعت این خودرو تنها 6 تا 7 ساعت، بسته به نوع منبع برق، زمان نیاز دارد تا دوباره کاملا شارژ می‌شود.

جگوار E-Type Zero برای اولین بار در زمانی که پرنس هری و مگان مارکل از محل برگزاری عروسی سلطنتی در 19 ماه می 2018 عزیمت کردند، در معرض دید عموم قرار گرفت.

جگوار/عروسی سلطنتی / جگوار E-Type Zeroهنوز هیچ جزئیاتی در مورد قیمت‌گذاری این خودرو در دسترس نیست؛ زیرا هر خودرو منحصر به فرد ساخته شده و از روی مدل اصلی مونتاژ شده است. جگوار لندروور پیش‌بینی می‌کند عرضه اولین خودروهای ای-تایپ برقی از تابستان 2020 آغاز شود.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از خودرو با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401