با DLC جدید SoulCalibur VI احتمالا شخصیت مهمان دیگری به بازی اضافه می شود

The Witcher
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

تهیه کننده بازی SoulCalibur 6 در نمایشگاه گیمزکام 2018 اعلام کرد که طی Season Pass این بازی، شش بسته الحاقی برای آن عرضه می‌شوند که یکی از این بسته‌ها احتمالا شخصیتی مهمان را به لیست مبارزان بازی می‌افزاید.

بازی‌ مبارزه‌ای SoulCalibur VI یکی از خفن‌ترین کرکترهای صنعت بازی‌های ویدیویی، یعنی «گرالت ریویایی» (Geralt of Rivia) از سری بازی‌های The Witcher، را بعنوان کرکتری مهمان در لیست مبارزان خود جای داده است؛ آیا امکان دارد که علاوه بر گرالت، شخصیت دیگری نیز از یک فرنچایز دیگر در آینده به این بازی اضافه شود؟

سایت DualShockers در نمایشگاه گیمزکام (Gamescom) شهر کلن در کشور آلمان، با تهیه‌کننده بازی SoulCalibur VI، آقای موتوهیرو اکوبو (Motohiro Okubo) گفتگو کرد؛ این سایت از آقای اکوبو سوال کرد که آیا ممکن است پس از عرضه اولیه این بازی، کرکترهای مهمان جدیدی در قالب بسته‌های الحاقی به این بازی افزوده شوند یا خیر.

آقای اکوبو بیان کرد که در سیزن پس (Season Pass) بازی SoulCalibur 6، شش بسته الحاقی برای آن عرضه خواهد شد. اولین بسته الحاقی‌ که برای این بازی عرضه می‌شود، کرکتر تیرا (Tira) را به این بازی خواهد افزود؛ سه تای دیگر از این بسته‌های الحاقی شش‌گانه نیز، هرکدام شخصیتی را به لیست مبارزان این بازی اضافه خواهند کرد؛ دو بسته الحاقی باقی‌ مانده هم که پکیج‌های جدید شخصی‌سازی مبارزان را به این بازی خواهند افزود. بقول آقای اکوبو، این احتمال وجود دارد که یکی از آن سه کرکتر نامعلومی که قرار است طی بسته‌های الحاقی به بازی SoulCalibur VI اضافه شوند، متعلق به فرانچایز دیگری باشد و به عبارتی یک کرکتر مهمان باشد. البته آقای اکوبو همچنین گفت که کمپانی باندای نامکو (Bandai Namco، ناشر این بازی) هنوز برنامه‌هایش برای این بسته‌های الحاقی کاملا نهایی و قطعی نشده است.

 Soulcalibur-VI-Geralt

کمپانی بازی‌سازی اس‌ان‌کی (SNK) که یکی از سازندگان بازی‌های سبک مبارزه‌ای ژاپنی‌ است، این روزها کرکترهایش را تقریبا در اختیار هر کسی که لب تر کند، قرار می‌دهد. آقای اکوبو که تهیه‌کنندگی بازی Tekken 7 را نیز برعهده داشته، اعلام کرد که طرفداران بازخورد بسیار مثبتی را نسبت به کرکتر جیز هاوارد (Geese Howard، یکی از کاراکترهای کمپانی ‌‌اس‌ان‌کی که در بازی تکن 7 حضور دارد) نشان دادند، کمپانی اس‌ان‌کی نیز از این بازخوردهای مثبت بسیار راضی‌ است و رابطه بسیار خوبی میان این دو کمپانی (اس‌ان‌کی و باندای نامکو) وجود دارد و با این حساب ممکن است آن کرکتر مهمان نامعلوم، شخصیتی از کمپانی اس‌ان‌کی باشد.

کلام آخر

بازی SoulCalibur 6 قرار است روز نوزدهم اکتبر (27ام مهرماه) برای پلی‌ استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. برای اخبار بیشتر از این بازی و دیگر اخبار صنعت بازی‌های ویدیویی با پلازا همراه بمانید؛ شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401