20 فیلم ابرقهرمانی با شخصیت مونث که در حد شایعه یا در دست ساخت هستند

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

با داغ بودن بازار فیلم‌های ابرقهرمانی و موفقیت بالای Wonder Woman شایعه و اخبار پروژه‌های جدیدی با محوریت شخصیت‌های مونث به گوش می‌رسد که در ادامه آن‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

از وقتی که مارول دنیای عظیم سینمایی‌اش را درسال 2008 با Iron Man آغاز کرد، فیلم‌های ابرقهرمانی سرتاسر هالیوود را قبضه کردند. البته این جور نبود که قبل از آن زمان هیچ فیلم ابرقهرمانی از دنیای مارول وجود نداشته باشد، اما 10 سال اخیر را در مقایسه با گذشته می‌توان دوران طلایی این ژانر دانست. ابرقهرمانی به یکی از پرطرفدارترین ژانرهای سینما تبدیل گشت و با حضور آقایون خوشتیپ و باکلاس دنیای کمیک، کم‌کم پای خانم‌ها هم به عنوان معشوقه یا پشتیبانشان (ساید کیک) به این دنیا باز شد. با این حال هنوز شخصیت مونثی را شاهد نبودیم که بتوانیم رویش مثل تونی استارک یا استیو راجرز حساب باز کنیم.

اگر بخواهیم روراست باشیم تنها فیلم ابرقهرمانی فمنیستی موفقی که اخیراً شاهد بودیم Wonder Woman در سال 2017 بود که نه تنها پروژه‌اش را با یک شخصیت مونث آغاز کرد، بلکه توسط پتی جنکینز، یک کارگردان زن نیز (که کارگردانی قسمت دوم را نیز برعهده دارد) ساخته شد. البته طبق معمول موفقیت فیلم در باکس آفیس نشان از خوب بودنش ندارد و با بازی افتضاح گل گدوت حتی اگر یک کیسه برنج هم لباس واندر وومن می‌پوشاندند کسی تفاوتی احساس نمی‌کرد؛ راجع به داستان فوق‌العاده کلیشه‌ای و شخصیت‌های بدون پرداخت هم حرف نزنیم بهتر است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

20 فیلم ابرقهرمانی با شخصیت مونث

دیگر وقتش رسیده که شخصیت‌های زن کمیک هم در سینما آستین‌هایشان را بالا بزنند. از همین الان کلی پروژه در پروسه یا در شرف ساخت وجود دارد. نه تنها وجود چند پروژه تأیید شده است، بلکه اخیراً به عناوینی اشاره شده که می‌توانند در پروسه ساخت قرار بگیرند. چه فیلمی ساخته شده باشد، چه در حال ساخت یا در حد شایعه باشد، طرفداران شکی ندارند که این ابرقهرمان‌های مونث حالا حالا‌ها ماندگارند. از این رو سری به اعماق تاریک و مخوف شایعات اینترنتی زدیم تا از ته و توی ابرقهرمانان زن سینما سر در آوریم و در نهایت به فهرستی از 11 فیلم در حال ساخت از ابرقهرمانان مونث و 8 فیلم در حد شایعه رسیدیم که خودتان می‌‎توانید در ادامه مشاهده کنید.

 


20- در دست ساخت: Captain Marvel


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

Captain Marvel بیست و یکمین فیلم از (و به شکلی باورنکردنی اولین فیلم با محوریت شخصیت مونث) دنیای مارول خواهد بود. مارول ساخت فیلم را از می 2013 آغاز کرد، اما حدود سه سال طول کشید تا بری لارسون را در نمایشگاه کمیک کان سن دیگو در سال 2016 به عنوان شخصیت اصلی معرفی کنند. فیلم توسط آنا بوئم و رایان فلک کارگردانی خواهد شد و کلی از شخصیت‌‌های دنیای مارول را شامل می‌شود.

داستان Captain Marvel در سال 1990 جریان دارد؛ بنابراین احتمالاً هیچ ربطی به حوادث اخیر در Avengers: Infinity War نخواهد داشت. در عین حال که هیچ جزئیاتی از داستان فیلم به اشتراک گذاشته نشده، این طور برداشت می‌شود که با داستان جنگ Kree-Skrull و شخصیت‌های مرتبط با آن متصل باشد.

Captain Marvel برای اکران در 8 مارس (17 اسفند) 2019 برنامه‌ریزی شده است.

 


19- در دست ساخت: Alita: Battle Angel


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

فیلم‌های ابرقهرمانی فقط مختص به فرهنگ غربی نیستند؛ Alita: Battle Angel بر اساس سری مانگای ژاپنی و با اقتباس از انیمه یوکیتو کیشیرو ساخته شده‌ است. رابرت رودریگز به عنوان سرپرست پروژه حضور دارد و بازیگرانی چون روزا سالازار، کریستوف والتز، جنیفر کانلی، اد اسکرین، جکی ارل هالی و میشل رودریگز در آن ایفای نقش می‌کنند.

جیمز کامرون تهیه کنندگی و نوشتن فیلم‌نامه را با اقتباس از مانگا بر عهده دارد. فیلم با پرداخت به 4 کتاب اول سری و روند شکل‌گیری و رشد شخصیت «آلیتا» و ورزش موتوربال، بیشتر کتاب سوم و چهارم و درگیری‌های مابین آن‌ها را هدف قرار می‌دهد.

Alita: Battle Angel برای اکران در 21 دسامبر (30 آذر) 2018 برنامه‌‍ریزی شده است.

 


18- شایعه: Hit-Girl


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

وقتی فیلم Kick-Ass در سال 2010 روی پرده‌های سینما رفت، بینندگان با بازی و هنرنمایی کلوئی گریس مورتز، که نقش Hit-Girl را بازی می‌کرد شگفت زده شدند. پس از مدت کوتاهی صحبت اسپین آفی از این آدمکش خردسال ماسک زده شکل گرفت و برای سال‌ها ادامه داشت. دومین فیلم Kick-Ass نتوانست انتظارات فروش در باکس آفیس را برآورده سازند و به همین جهت هرگز خبری از سومین قسمت از فیلم نشد؛ اما پروژه Hit-Girl چندان دور از ذهن نیست.

براساس گزارش‌های متعدد، متیو وان، کارگردان اولین فیلم Kick-Ass روی یک عنوان مستقل از Hit-Girl همراه با ریبوتی از فرنچایز Kick-Ass با هدف پخش در نتفلیکس کار می‌کند. Hit-Girl ممکن است روی نسخه بزرگتر این شخصیت تمرکز داشته باشد یا حتی سال‌های اولیه و زمانی را دنبال کند که او توسط پدرش (بیگ ددی) تعلیم داده می‌شد. فیلم‌نامه هر چه باشد، طرفدران بی‌صبرانه منتظر‌ند.

 


17- در دست ساخت: Wonder Woman 1984


فیلم / ابرقهرمانی / مونثموفقیت شگفت‌انگیز Wonder Woman در باکس آفیس و استقبال منتقدین (که مشخص نیست از چه چیز این فاجعه خوششان آمده است) کمترین شکی باقی نگذاشت که DC با همین فرمان به سمت یک دنباله خواهد رفت. نتیجه به اکران Wonder Woman 1984 در سال 2019 منجر شد.

فیلم بار دیگر توسط جنکینز کارگردانی می‌شود و همان‌طور که انتظار می‌رود گل گدوت در نقش «واندر وومن» ظاهر خواهد شد. از طرفی حضور کریستین ویگ به عنوان «باربارا ان مینروا» یا همان «چیتا»، یکی از شرورترین دشمنان کمیک Wonder Woman تأیید شده است. نکته جالب این که کریس پاین با وجود سرنوشت تراژیک و نامعلومی که در قسمت اول Wonder Woman داشت بار دیگر به عنوان «استیو ترور» در Wonder Woman 1984 ظاهر خواهد شد.

 

 


16- شایعه: فیلم زنانه دنیای مارول


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

Captain Marvel اولین فیلم زن محور دنیای ماورل خواهد بود، اما چنین چیزی به این معنا نیست که دیگر شخصیت‌های زن دنیا مارول به درد فیلم مستقل نمی‌خورند. ایده دنیای ماورلی زن محور با نمایش خیره کننده تسا تامپسون (والکری در Thor: Ragnarok) به ذهن سازندگان خطور کرد. تامپسون در کنار چندین زن دیگر در زیر چتر کوین فیج می‌تواند سوژه جالبی برای یک فیلم ابرقهرمانی باشد.

تامپسون گروهی زنانه را رهبری می‌کند، اما اسکارلت جوهانسون (بلک ویدو)، سو سالدانا (گامورا)، کارن گلین (نبولا)، پام کلمنتیف (مانتیس) و بری لارسون به او ملحق می‌شوند. ایده چنین تیمی طرح شد و فیج نیز از آن استقبال کرد؛ اما همه این‌ها فعلاً در حد گمانه‌زنی است. اگر کمی خوش‌شانس باشیم شاید در آینده‌ای نزدیک یک فیلم تمام مونث از دنیای مارول را مشاهده کردیم.

 


15- در دست ساخت: Birds of Prey


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

مارگو رابی نقشی از «هارلی کوئین» در فیلم Suicide Squad سال 2016 برعهده داشت و در عین حال که فیلم نتوانست خیلی در باکس آفیس بدرخشد، رابی برای نقشش کم نگذاشت و همین امر باعث شد برای چند فیلم مجزا در نظر گرفته شود. در حال حاضر اولین پروژه از این سری فیلم‌ها با عنوان Birds of Prey پروسه ساخت را از سر می‌گذارند. در کمیک Birds of Prey یک گروه از ابرقهرمانان مونث تشکیل شده از «بت گرل»، «هانترس» و «بلک کناری» هستند که با جرم و جنایت مبارزه می‌کنند.

به گفته رابی این فیلم یک عنوان بزرگسال از دارودسته‌ای دخترانه و با حضور خود هارلی خواهد بود. کتی یان (که از قضا او هم زن است) در آوریل 2018 برای کارگردانی پروژه در نظر گرفته شد. فیلم هنوز با شروع خیلی فاصله دارد و بر اساس گزارش‌ها تا ژانویه 2019 فیلم‌برداریش را آغاز نخواهد کرد؛ بنابراین شاید تا 2020 طول بکشد تا روی پرده‌ برود.

 


14- شایعه: Silk


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

«سیلک» شخصیت جدیدی است که کارش را از آوریل 2014 آغاز کرد. به لطف معامله‌ای که اخیراً بین سونی و مارول صورت گرفته، سونی پیکچرز حق امتیاز او و بسیاری از شخصیت‌های همراه اسپایدرمن را به دست آورد. «سیندی مور» هم مثل «پیتر پارکر» توسط یک عنکبوت رادیو اکتیوی نیش زده می‌شود، اما چند سالی تا بروز قدرت‌های طول می‌کشد.

مدتی زیادی است که شایعه نمایش فیلم Silk روی پرده‌های سینما جریان دارد، اما شاید چنین چیزی واقعاً اتفاق بیافتد. شایعات حاکی از آن‌اند که سونی پیکچرز یک فیلم مستقل از Silk را در پروسه ساخت قرار داده است.

با توجه به اکران Venom در آینده، بعید نیست که استودیو سراغ Silk هم برود. بنابراین ساخت این فیلم مطمئناً به موفقیت Venom مربوط خواهد بود.

 


13- در دست ساخت: Batgirl


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

بیش از 11 فیلم و 8 سریال تلویزیونی در رابطه با شخصیت «بتمن» وجود دارد، اما هنوز حتی یک عنوان مستقل از Batgirl را شاهد نبودیم. البته این روند قرار است با فیلم‌نامه کریستینا هادسون تغییر کند. این فیلم بر اساس نسخه باربارا گوردون این شخصیت محبوب از کمیک New 52 ساخته خواهد شد.

در حال حاضر استودیو به دنبال یک کارگردان برای فیلم بوده و ظاهراً مایل است که پروژه را به یک خانم بسپارد. پروسه ساخت فیلم Batgirl فعلاً به دلیل از دست دادن جاس ویدون، ایده‌پرداز این پروژه در برزخ به سر می‌برد. ویدون در ابتدا قرار بود نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی فیلم را به عهده بگیرد، اما پس از این که اعتراف کرد داستان به درد بخوری برای روایت ندارد، پروژه را رها نمود. با این که هنوز کارگردان فیلم مشخص نیست، Batgirl برای اکران در تاریخی بین سال 2019 برنامه‌ریزی شده است.

 


12- شایعه: Ironheart


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

ریری ویلیامز یک دانشجوی 15 ساله رشته مهندسی در MIT بود که لباس خودش را مشابه تونی استارک طراحی کرد. متأسفانه برای ساخت این لباس بسیاری از مواد اولیه را از مدرسه‌اش کش رفت و به دردسرهای زیادی افتاد. پس از حل و فصل ماجرا نظر تحسین Iron Man را به خودش جلب می‌کند و زیر پر و بال او در مسیر درست ابرقهرمان شدن قرار گرفت.

شایعه فیلم Iron Heart تقریباً از سال 2016 وجود داشت، اما با جدایی قریب الوقوع رابرت داونی جونیور از دنیای مارول این جریان قوت بیشتری گرفته است. در حال حاضر هیچ خبری قطعی وجود ندارد، اما فیلم‌نامه Ironheart در ماه جولای در فهرست سیاه قرار گرفت.

 


11- در دست ساخت: Black Cat


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

در اصل سونی برای اکران اسپین آف Silver & Black از سری Spider-Man برنامه ریزی کرده بود، اما این گزارشات در آگوست 2018 دستخوش تغییر شدند. به این ترتیب سونی طرح اولیه‌اش را کنار گذاشت و تصمیم گرفت دو فیلم مجزا از Silver Sable و Black Cat بسازد. جینا پرینس بایدوود قرار بود که Silver & Black را کارگردانی کند، اما گزارشات حاکی از آن‌اند که او در این فیلم‌های مجزا دخالتی نخواهد داشت.

Black Cat از خاکستر پروژه رها شده Silver & Black برمی‌خیزد و تمرکز بیشتری روی این شخصیت خواهد داشت.

«بلک کت» یکی از دشمنان دیرینه (که به معشوقه و در نهایت متحد او تبدیل می‌شود) اسپایدرمن است و اولین بار در سال 1979 معرفی شد. در حال حاضر اطلاعات زیادی از فیلم مستقل Black Cat در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که داستان روی رشد «فیلیشا هاردی» و دزد گربه‌ای تمرکز داشته که زندگی وی را زیر و رو می‌کند.

 


10- شایعه: Hawkman & Hawkgirl


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

شاید این شایعه مربوط به یک فیلم ابرقهرمانی زن و مرد محور باشد، اما با این حال نمی‌شود از بخش مونث داستان به سادگی رد شد. در عین حال که هاوک من و هاوک گرل در کمیک‌های DC، انیمیشن‌ و سریال‌های تلویزیونی زیادی مثل Legends of Tomorrow حضور داشتند، اکنون قرار است فیلم مستقل خودشان را داشته باشند.

شایعات اخیر از برنامه‌های آینده DC مبنی بر فیلمی با حضور دو ابرقهرمان اشاره دارند. در ماه مارس امسال بود که اخباری در اینترنت و فضای مجازی حول این شکل گرفت که کمپانی برادران وارنر Hwakman and Hawkgirl را به عنوان برنامه‌های آینده‌اش در نظر دارد.

به عقیده بسیاری فیلم با اتمسفری تخیلی‌تر به سازمان «گرین لنترن» مرتبط بوده یا حتی شاید دنباله‌‌ای برای آن باشد که با اساطیر کهن مسیری متصل شده است.

 


9- در دست ساخت: Gotham City Sirens


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

یکی دیگر از پروژه‌های مرتبط با «هارلی کوئین» مارگو رابی فیلم Gotham City Sirens است که در حال حاضر توسط استودیوی برادران وانر مراحل ساخت را از سر می‌گذراند.

Gotham City Sirens یک سری کمیک از DC است که به جای شخصیت‌های مثبت، حول یک مشت شخصیت شرور جریان دارد. سری اصلی از سال 2009 تا 2011 منتشر می‌شد و شخصیت‌هایی مثل «هارلی کوئین»، «پویزن آیوی» و «کت وومن» را در خود جای می‌داد.

فیلم در حال حاضر در دست ساخت است، اما اکرانش همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

شایعات مختلف اشاره به این دارند که این پروژه در واقع همان Birds of Prey است یا آن فیلم در نهایت به همین Gotham City Sirens تبدیل خواهد شد. شاید یک فیلم یا هر دوی آن‌ها را شاهد باشیم، اما در حال حاضر هیچ چیزی کامل تأیید نشده است؛ تنها می‎دانیم که چنین فیلمی در پروسه ساخت قرار دارد.

 


8- شایعه: Harley/Joker


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

دیگر پروژه‌ای که پس از موفقیت مارگو رابی در نقش هارلی کوئین سر زبان‌ها افتاد، فیلم مستقلی در مورد روابط جوکر و هارلی است. شایعه این پروژه به خیلی وقت پیش باز می‌گردد (حتی قبل از این که رابی نقش کوئین را بازی کند).

بنا بر گزارشی در آگوست 2017 گلن فیکارا و جان ریکوآ برای نگارش و کارگردانی فیلمی بدون عنوان از جارد لتو و مارگو رابی به مذاکره نشستند، اما از آن زمان به بعد اطلاعات کمی در این مورد به اشتراک گذاشته شد. پروژه در آن زمان با عنوان یک «داستان عاشقانه جنایی» و «قصه‌ عشقی بیمارگونه و دیوانه‌وار» توصیف می‌شد. البته اگر واقعاً چنین فیلمی روی پرده‌های سینما برود، غیر از این هم انتظار نمی‌رود.

 


7- در دست ساخت: Kitty Pryde


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

شخصیت «ایکس من» پرطرفدار، بالاخره فیلم مستقل خودش را دریافت خواهد کرد (البته اگر همه چیز براساس برنامه تیم میلر پیش برود).

میلر، کارگردان Deadpool حداقل از ژانویه 2018 روی پروژه کار می‌کند. سرنوشت این فیلم به قرارداد بین استودیوی دیزنی و فاکس بستگی دارد. در این بین میلر به سختی مشغول همکاری با برایان مایکل برندیس است تا شاید به زودی یک فیلم مستقل از Kitty Pryde ساخته شود.

فیلم‌نامه شاید به زمان حضورش در X-Men یا حتی روابطش با استار لرد بپردازد و پای او را نیز به دنیای مارول باز کند، البته همه این‌ها به شرطی است که قرارداد مذکور شکل بگیرد.

 


6- شایعه: X-23


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

Logan یک فیلم بی‌نظیر بود که برخی از مورد علاقه‌ترین شخصیت‌ها از کمیک X-Men را در خود جای‌ می‌داد، اما یکی از شگفتی‌های بزرگ فیلم عملکرد خوب دافنه کین به عنوان لاورا کینی یا X-23 بود. این شخصیت نه تنها تمام نگاه‌ها را به خودش معطوف کرد، بلکه یک مسیر جدید برای فرنچایز X-Men فراهم آورد. این طور به نظر می‌رسد که فاکس قصد دارد همین مسیر را به سمت یک فیلم مستقل دنبال کند.

در اکتبر 2017، جیمز منگولد، کارگردان Logan اعلام کرد: «ما فعلاً روی فیلم‌نامه کار می‌کنیم» اما این صحبت تقریباً بلافاصله پس از اکران فیلم صورت گرفت. موفقیت پوشالی Wonder Woman می‌تواند انگیزه‌ای برای سازندگان باشد تا فیلم X-23 را پیش ببرند.

 


5- در دست ساخت: Silver Sable


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

همانند فیلم مستقل Black Cat سونی روی موفقیت اسپین آف‌های Spider-Man حساب ویژه‌ای باز کرده است و ساخت پروژه‌های مستقلش را از آگوست 2018 آغاز نمود. پس از تقسیم فیلم مستقل دو شخصیتی Silver & Black به دو قسمت، جزئیات زیادی به اشتراک گذاشته نشد.

سیلور سیبل یکی از قدیمی‌ترین متحدین (گاهی دشمن) اسپایدرمن است و اولین بار در کمیک‌های سال 1985 معرفی شد. یک فیلم مستقل از این شخصیت، می‌تواند روی شرکت شبه نظامیش تمرکز داشته باشد و همانند فیلم Venom از تعامل با خود اسپایدرمن فاصله بگیرد.

این پروژه فعلاً در مراحل اولیه ساخت به سر می‌برد، بنابراین هیچ تاریخ مشخصی برای اکرانش اعلام نشده است.

 


4- شایعه: MS. Marvel


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

برخی میس مارول را با کاپیتان مارول اشتباه می‌گیرند، اما این دو شخصیت‌هایی کاملاً مجزا هستند. «کامالا خان» از سال 2013 پا به دنیای مارول گذاشته، اما در همین فاصله زمانی کم به یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمانان مونث تبدیل شده است. خان به دلیل ماهیت پاکستانی و مسلمانی که دارد یکی از جذاب‌ترین و متفاوت‌ترین ابرقهرمانان دنیای مارول محسوب می‌شود.

موفقیت Black Panther حاکی از این بود که طرفداران از ابرقهرمانانی با هویت متفاوت‌تر استقبال می‌کنند. به این ترتیب توجه کوین فیج روی خان معطوف شد. فیج در مصاحبه با شبکه BBC اعتراف کرد که برای حضور خان در دنیای مارول برنامه‌هایی دارد، اما او برای نمایش‌ روی پرده‌های نقره‌ای باید تا اکران کاپیتان مارول صبر کند. اگر این پروژه به مرحله ساخت وارد شود ریز احمد و میندی کالینگ برای نوشتن فیلم‌نامه ابراز آمادگی کرده‌اند.

 


3- در دست ساخت: Black Widow


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

از وقتی که اسکارلت جوهانسون کارش را به عنون شخصیت «بلک ویدو» در Iron Man 2 آغاز کرد، طرفداران برای یک فیلم مستقل لحظه‌شماری می‌کردند. هرچه باشد جوهانسون قبل از ایفای نقش به جای این شخصیت عمیق و چندلایه توانست خودش را در زمره بهترین ستارگان هالیوود قرار دهد؛ پس چرا مارول پروژه‌اش را پیش نمی‌برد؟ در نهایت پس از چند سال تأخیر و پشت گوش انداختن، مارول برای فیلم مستقل Black Widow قدم برداشت.

در حال حاضر یک فیلم مستقل از Black Widow با فیلم‌نامه جیک شیفر در استودیوی مارول مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. این فیلم به کارگردانی کیت شورتلند فعلاً در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. شورتلند به پیشنهاد خود جوهانسون برای کارگردانی برگزیده شد و طرفداران از این که یک زن سکان پروژه را برعهده می‌گیرد ابراز خرسندی کردند.

 


2- شایعه: House of M


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

داستان اصلی House of M به تمام جهش یافتگان دنیای مارول مربوط می‌شد، اما این «واندا ماکسیموف» یا «اسکارلت ویچ» بود که در مرکز آن قرار داشت. او به لطف قدرت «انحراف ذهنیش» می‌توانست کنترل هر کدام از جهش یافتگان دنیای مارول را در کمترین زمان ممکن به دست بیاورد (یک واقعیت مجازی برای افراد خلق می‌کرد تا در آرمان شهر ذهنشان زندگی کنند).

با این که واندا تمام دنیای مارول را درگیر کرد، به هسته اصلی داستان و یک گزینه خوب برای اقتباس فیلمی با محوریت ابرقهرمان مونث تبدیل شد. در عین حال که فعلاً چنین فیلمی در حال ساخت نیست، الیزابت اولسون در مصاحبه‌اش با Metro UK اعلام کرد که تمایل زیادی برای بازی در یک فیلم مستقل دارد و خیلی دوست دارد که آن فیلم House of M باشد.

با توجه به عملکرد منحصربفردش در نقش این شخصیت، بعید نیست به چنین خواسته‌‎ای دست یابد.

 


1- در دست ساخت: Supergirl


فیلم / ابرقهرمانی / مونث

سوپرگرل با پرده‌های سینما چندان بیگانه نیست و در سال 1984 یک فیلم مستقل هم داشت. متأسفانه فیلم یکی از بدترین عناوین ابرقهرمانی بود و اکنون پس از گذشت چندین سال، فرصتی دوباره در اختیار این دختر پولادین قرار گرفته تا شانسش را امتحان کند. کمپانی برادران وارنر به دنبال یک کارگردان زن برای فیلم مستقل Supergirl بوده و براساس گزارشات اخیر رید مورانو، کارگردان سریال The Handmaid’s Tale را در رأس گزینه‌هایش قرار داده است.

همانند «فلش» در فیلم Justice League که هیچ ارتباطی با سریال Flash ندارد، این طور به نظر می‌رسد که فیلم Supergirl هم به سریال تلویزیونی شبکه CW مرتبط نخواهد بود. به این ترتیب ملیسا بنویست باید به همان تصویرهای کوچک تلویزیون رضایت دهد و یک بازیگر جدید برای اجرای این نقش انتخاب می‌شود، البته تا این لحظه هنوز هیچ چیزی تأیید نشده است؛ حتی تاریخ اکرانی از فیلم مشخص نیست.

شما منتظر کدام فیلم ابرقهرمانی با شخصیت مونث هستید؟ نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022