اطلاعات جدید در مورد گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال از FCC به دست آمد

گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

اطلاعات جدیدی از دو گوشی گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال منتشر شده است. این اطلاعات مربوط به اسناد ثبت شده در کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) است.

در طول هفته‌های گذشته، به دفعات زیادی خبرها و شایعه‌های متعددی از گوشی‌های پیکسل 3 شرکت گوگل منتشر شده بود و کم‌کم عادت کرده بودیم هر روز، موردی جدید از آن روی اینترنت رصد کنیم. به‌تازگی نیز کمیسیون ارتباطات فدرال، لیستی از دستگاه جدید منتشر کرده است که مطمئن هستیم بی‌ربط به پیکسل 3 نیستند. در ادامه همراه ما باشید.

بر همین اساس، ما در حال حاضر فهرستی دوگانه در مورد دو محصول گوگل که توسط سازمان ارتباطات فدرال ثبت شده‌اند را داریم که بر اساس شواهد به احتمال خیلی زیاد مربوط به گوگل پیکسل 3 و گوگل پیکسل 3 ایکس ال است. این اسناد همگی توسط خود گوگل در سازمان ارتباطات فدرال ثبت شده است و مسلماً دارای تفاوت‌های مشهودی با مدارک پیکسل‌های قبلی مخصوصاً گوگل پیکسل 2 که توسط دو شرکت ال جی (LG) و اچ تی سی (HTC) ثبت شده بودند، دارد. این بار نام گوگل در بالای لیست مشاهده می‌شود.

بخش دیگر و قابل توجهی که در اسناد ثبت شده وجود دارد، عدم نمایش مشخص شماره مدل‌ها برای دو مدل گوشی مورد انتظار ما از گوگل است. با وجود اینکه نمی‌توانیم به طور قطع در مورد شماره اصلی مدل‌ها صحبت کنیم، اما امکان دارد مدل G013A مربوط به گوگل پیکسل 3 و مدل G013C مربوط به پیکسل 3 ایکس ال باشد. چرا که در مورد گوگل پیکسل 2، G011A و گوگل پیکسل 2 ایکس ال، G011C شماره مربوط به سند ثبت شده در کمیسیون ارتباطات فدرال بود.

کلام آخر

علاوه بر موارد گفته شده، انتظار داریم شرکت‌های مخابراتی پشتیبان از گوشی‌های جدید گوگل به مانند گوشی‌های پیکسل 2 خواهد بود. برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد گوگل پیکسل 3 می‌توانید از این لینک و برای مشاهده اطلاعات مربوط به گوگل پیکسل 3 ایکس ال از این لینک استفاده کنید. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها