به گفته دیو باتیستا تولید Guardians of the Galaxy 3 تا اطلاع ثانوی متوقف شد

نگهبانان کهکشان /Guardians of the Galaxy
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

از زمانی که جیمز گان در ماه جولای از پروژه‌ی Guardians of the Galaxy 3 کمپانی دیزنی اخراج شد، دیو باتیستا در این خصوص بارها ابراز نارضایتی کرده است. در مصاحبه جدید، این بازیگر دوباره از احتمال خروجش از پروژه گفت و خبر از توقف تولید فیلم داد.

به‌تازگی در برنامه‌ی Jonathan Ross Show از دیو باتیستا که در نقش «درکس» در فیلم بلاک‌ باستری مارول یعنی Guardian of the Galaxy Vol. 3 بازی می‌کند، سؤال شد که آیا شایعات مبنی بر عدم حضورش در قسمت سوم فیلم Guardians of the Galaxy حقیقت دارد یا خیر. او گفت:

یک سری مشکلات هست. خیلی بحث شیرینی نیست. نه اصلاً شیرین نیست؛ چون من واقعاً از کاری که با جیمز گان کردند ناراحت هستم. آن‌ها دارند فیلم را کنار می‌گذارند. تولید فیلم تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. راستش را بخواهید نمی‌دانم دیگر علاقه‌ای به کار برای دیزنی دارم یا نه.

جاناتان راس، مجری برنامه به باتیستا گفت، اینکه او در مورد این موضوع اینقدر رک و صریح صحبت کرده، موضوعی معمولی برای یک ستاره‌ی هالیوود نیست. باتیستا پاسخ داد:

من درمورد احساسم زیاد صحبت کردم. من از بیان احساساتم نمی‌ترسم. فکر کنم من ستاره‌ی معمولی هالیوود نیستم.

گان پس از آنکه بحث توییت‌های قدیمی‌اش در مورد شوخی با تجاوز و آزار کودکان دوباره داغ شد، از کمپانی اخراج شد. مابقی نگهبانان کهکشان در بیانیه‌ای مشترک حمایت خود از گان را اعلام کردند، اما این برای استخدام مجدد گان کافی نبود. ماه پیش کریس پرت از اوضاع با عنوان «موقعیت پیچیده» یاد کرد و گفت:

ما فقط می‌خواهیم به جلو حرکت کنیم و بهترین و درست‌ترین کار را انجام دهیم.

کلام آخر

شایعه شده بود که مارول به دیزنی فشار آورده است تا دوباره گان را استخدام کند. هرچند بر اساس یک خبر که اخیراً منتشر شده بود، رئیس استودیوی دیزنی، آلن هارن با گان ملاقاتی داشته است، اما استودیو کار روی این مسئله را رد کرد. با اینکه هیچ‌گاه زمان دقیقی برای اکران Guardian of the Galaxy Vol. 3 اعلام نشده، اما گفته شده بود که قرار است در فوریه سال 2019 تولید کار آغاز شود و در سال 2020 به روی پرده برود. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها