صحبت های میشل یو بازیگر Guardians of the Galaxy در خصوص اخراج جیمز گان

میشل یو / Michelle Yeoh
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

پس از اخراج بحث‌برانگیز جیمز گان، کارگردان و نویسنده‌ی فیلم Guardians of the Galaxy به دنبال بازنشر توییت‌های نامناسب که بیش از یک دهه پیش منتشر شده‌اند، بسیاری از دست‌اندرکاران پروژه از جمله میشل یو علناً حمایت خود از گان را اعلام کردند.

جیمز گان به اشتباهات گذشته‌اش اعتراف و به طور عمومی بابت کامنت‌های بد خود در توییتر عذرخواهی کرد، اما دیزنی در تصمیمش برای اخراج وی مصمم بود. این اتفاق سرنوشت Guardians of the Galaxy Vol. 3 را زیر سؤال برده و اکنون تا اطلاع ثانوی پروژه معلق است. ستاره‌ی آسیایی و پولدار، میشل یو که در Guardians of the Galaxy Vol. 2 در نقش «آلتا اوگورد» بازی می‌کرد، جدیدترین فردی است که در این خصوص اظهار نظر کرده:

من شوکه شدم که اجازه داده‌ایم همچین اتفاقی رخ دهد. داریم درمورد چیزی صحبت می‌کنیم که او چندین سال قبل گفته است. اگر امروز یا دیروز گفته بود، آن وقت می‌شد سر و صدا کرد اما چرا الان چنین چیزی را بر سر زبان‌ها بیاوریم؟ اصلاً متوجه نمی‌شوم. کاملاً کار بی‌فایده‌ای است. این کار چه فایده‌ای دارد؟

میشل یو در نظراتش در Yahoo! Movies بریتانیا، همان احساساتی را بیان کرد که سایر بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy گفته بودند. ماه گذشته نامه‌ای عمومی در حمایت از کارگردان نوشته و توسط مدیر بازیگران امضا شد و در آن تقاضای بازگشت جیمز گان برای قسمت سوم را داشتند. البته نامه نتوانست نظر استودیو را تغییر دهد؛ پس همچنان بحث سر این موضوع ادامه دارد که آیا این اشتباه گان در سال‌ها پیش، ارزش این حکم دیزنی را داشته است یا خیر.

توییت‌ها توسط عده‌ای مفسر بازنشر شدند و جنگی آنلاین علیه جیمز گان راه انداخته و دیزنی را وادار به اخراج وی از پروژه بعدی نگهبانان کردند. میشل یو و سایر بازیگران فیلم Guardians of the Galaxy اعتقاد دارند که یک سری توییت از طرف گان در سال‌ها پیش، نشان‌دهنده‌ی شخصیت امروز وی به عنوان یک فرد عادی و کارگردان نیست؛ کسی که توانسته است دو فیلم موفق برای مارول بسازد.

قبل از اخراج وی، جیمز گان در حال کار روی فیلمنامه‌ی Guardians of the Galaxy Vol. 3 بود. با وجود شایعاتی مبنی بر اینکه مارول خواهان دور انداختن فیلمنامه‌ی وی است، دیو باتیستا بازیگر نقش «درکس نابودکننده»، پس از این اتفاقات اعلام کرد مطمئن نیست که بخواهد در دیزنی یا دنباله‌ی فیلم کار کند. باتیستا از همه بیشتر به این اتفاق واکنش نشان داده و اخیراً در توییتی، استودیو را با دولت ترامپ مقایسه کرده است. به هر حال اوضاع نابه‌سامان است و آینده‌ی Guardians of the Galaxy نیز در خطر قرار دارد.

کلام آخر

برای اخبار بیشتر از دنیای فیلم و سریال با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.4 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 40.3 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 16.5 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 13.2 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 9.5 میلیارد تومان
  شادروان
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 8.8 میلیارد تومان
  روز صفر
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 7.9 میلیارد تومان
  چند میگیری گریه کنی ۲
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 6.2 میلیارد تومان
  مرد بازنده
  اکران: 18 اسفند 1401
 • 4 میلیارد تومان
  هناس
  اکران: 18 خرداد 1401