بازی Halo 5: Guardians برای رایانه شخصی عرضه نمی‌ شود

Halo 5: Guardians / هیلو 5
  • twiter
  • linked-in
  • whatsapp

شرکت مایکروسافت تایید کرده است که بازی Halo 5: Guardians برای رایانه های شخصی عرضه نخواهد شد. البته بازی Halo: Infinite در زمان انتشار برای PC نیز ارائه می‌شود. همچنین احتمالی مبنی بر ارائه نسخه رایانه‌ای Halo: The Master Chief Collection وجود دارد.

شایعات مربوط به عرضه بازی Halo 5: Guardians برای رایانه‌های شخصی، زمانی مطرح شدند که شرکت آمازون عکس جدیدی از کاور بازی را پست کرد که در آن، نوشته برچسب «منحصر به ایکس باکس وان» به «منحصر به کنسول ایکس باکس وان» تغییر پیدا کرد. هرچند که شرکت مایکروسافت از آن زمان، مجددا اعلام کرده است که بازی Halo 5: Guardians برای رایانه شخصی عرضه نخواهد شد. یکی از سخنگویان شرکت مایکروسافت به سایت CNET بیان کرد:

همانطور که پیش از این نیز مطرح کرده بودیم، برنامه‌ای برای عرضه بازی Halo 5: Guardians برای رایانه شخصی نداریم.

البته حداقل ارائه بازی Halo: Infinite برای رایانه شخصی برنامه ریزی شده است، اما شرکت مایکروسافت هنوز تایید نکرده است که ششمین قسمت از مجموعه بازی‌های Halo، شامل برنامه این شرکت مبنی بر امکان اجرای بازی ایکس باکس بر روی رایانه شخصی که تحت عنوان Xbox Play Anywhere نام گذاری شده است، می‌شود. بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا بازیکن‌ها مجبورند برای اجرای بازی بر روی رایانه شخصی و کنسول خود، دو بار بازی را خریداری کنند یا نه. پس از بازی Halo 2 سال 2017 این اولین باری است که یکی از سری‌های اصلی این بازی، مستقیما برای رایانه شخصی منتشر می‌شود.

Halo Infinite / هیلو اینفینیت

ماه آپریل گذشته، رئیس مجموعه ایکس باکس، فیل اسپنسر، به بازیکن‌ها گفته بود که باید منتظر تجربه‌ای کلاسیک از بازی Halo باشند که به رایانه شخصی را می‌یابد. اما از زمان زمان به بعد، هیچ پیگیری یا خبر تازه‌ای از آقای اسپنسر و یا شرکت مایکروسافت از جزئیات بیشتر ماجرا به گوش نرسید. باتوجه به اینکه برنامه‌ای برای عرضه بازی Halo 5 برای رایانه شخصی وجود ندارد، گزینه منطصی بعدی، بازی Halo: The Master Chief Collection است که به تازگی به سرویس Game Pass ایکس باکس افزوده شده است.

بازی Halo: Infinite برای کنسول ایکس باکس وان و رایانه شخصی عرضه خواهد شد، اما شرکت مایکروسافت هنوز تاریخ دقیق انتشار آن را مشخص نکرده است. این بازی نیز جوز سرویس Game Pass ایکس باکس خواهد بود، بنابراین اعضای این سرویس می‌توانند آن را به صورت رایگان دریافت کنند. همچنین شرکت مایکروسافت بیان کرده است که بازی Halo: Infinite به احتمال زیاد فاقد حالت Battle Royale خواهد بود.

سخن پایانی

برای پیگیری اخبار بازی‌ های ویدیویی با پلازا همراه بمانید. شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

پاراگراف 30 آرون گروپس
{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها