ساعت هوشمند جدید پلار با GPS روشن تا 40 ساعت دوام می‌ آورد

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بیشتر ساعت‌ های هوشمند در حالتی که GPS آن‌ها روشن است، برای بیش از چند ساعت نمی‌توانند دوام بیاورند. اما گویا تازه‌ترین محصول پلار (Polar) این مشکل را حل کرده است. ساعت‌ ورزشی جدید Vantage V پلار تا 40 ساعت با GPS و ضربان‌ سنج روشن، دوام می‌آورد.

ساعت‌ های هوشمند پلار یکی از محصولات قدرتمند برای استفاده تخصصی ورزشکاران هستند. اگر یک ورزشکار حرفه‌ای هستید، یا تصمیم گرفته‌اید تا ورزش را بطور جدی دنبال کنید و اهداف تناسب اندام مشخصی را برای خودتان ترسیم کرده‌اید، قطعا ساعت‌های پلار در این راه مورد نیاز و کمک حال شما خواهند بود. این ساعت‌ها مجهز به ضربان سنج قلب هستند که بطور مداوم و دقیق ضربان قلب را تحت نظر قرار می‌دهند و بر فعالیت‌های روزانه و خواب بصورت 24 ساعته نظارت می‌کنند. GPS تعبیه شده در این ساعت هم مسیر تمرین، و هم چگونگی تاثیرگذاری مسیرهای مختلف بر سرعت، زمان، و ضربان قلبتان را ضبط می‌کند.

اما در کنار این کاربردها باید به چند نکته توجه داشته باشید؛ ساعت‌های هوشمند به‌خاطر مفهومی که دارند و باید روی مچ دست کاربر بسته شوند صفحه‌نمایش‌های کوچکی دارند. اندازه این ساعت‌ها کوچک است و به همین خاطر باتری‌ای که در آن‌ها قرار می‌گیرد نمی‌تواند ظرفیت بالایی داشته باشد.

بیشتر ساعت‌های هوشمند بیش از چند ساعت در حالیکه GPS آن‌ها روشن است، نمی‌توانند دوام بیاورند. ساعت‌هایی که به طور اختصاصی برای کار با GPS ساخته شده‌اند، از این نظر عملکرد بهتری دارند. کمپانی پلار اعلام کرده تازه‌ترین ساعت‌ هوشمند ورزشی‌اش که بهترین طول عمر باتری را دارد مدل جدید Vantage V است که تا 40 ساعت با GPS و ضربان‌ سنج روشن دوام می‌آورد.

ساعت هوشمند پلار / polar

همچنین بخوانید :

هر دو مدل Vantage V و Vantage M پلار دارای سنسورهای ضربان قلب کاملا جدید و مجهز به یک نمایشگر LED سبز و قرمز و سطح تماس فلزی که از تماس با پوست برای حفظ میزان دقت ضربان قلب استفاده می‌کند، هستند. پلار ادعا می‌کند که حسگرهای بهبود‌ یافته این ساعت هوشمند مناسب انواع پوست هستند و از نظر عملکرد در مواجهه با موی بدن و تعرق، و حتی هنگام شنا، بهتر عمل می‌کنند.

سنجش ضربان قلب، برای این ساخته نشده که مثل یک دستگاه نوار قلب عمل کند، بلکه ویژگی‌اش این است که برای سنجش ضربان قلب در ورزش‌های مختلف طراحی شده است. Vantage V دارای دکمه‌های لمسی و فیزیکی همراه با یک مچ‌بند ثابت و بزرگ به قیمت 500 دلار است؛ در حالیکه مدل Vantage M دارای بندی است که راحت‌تر باز و بسته می‌شود و نمایشگر آن لمسی نیست. عمر باتری Vantage M در هنگام استفاده از جی‌پی‌اس، 30 ساعت است، اما هزینه آن نیز به مراتب ارزان‌تر است.
پلتفرم تناسب اندام پلار چند ویژگی دیگر دارد که سایر ردیاب‌های سلامتی به طور معمول آن‌ها را ندارند. مربیان می‌توانند از ابزار وبسایت پلار استفاده کنند و تمرینات خود را روی ساعت هوشمندشان شخصی‌سازی کنند. اگر آن را روی حالت مربیگری هوشمند Training Load Pro قرار دهید، فشار روی قلب را تخمین می‌زند و تمرینات را تنظیم می‌کند. با استفاده از تنظیمات گوناگون این ساعت می‌توانید برنامه تمرینی خود را دنبال کرده و ضربان قلب‌تان را در هر زمانی کنترل کنید. کنترل کردن ضربان قلب در موقع تمرینات ورزشی از دو جهت حائز اهمیت است؛ اول اینکه فشار زیادی به قلب خود وارد نکنیم و دوم اینکه نتیجه خوبی از تمرینات ورزشی بگیریم.

کلام آخر

ساعت هوشمند Vantage V پلار قطعا فصل جدیدی در ردیاب‌های سلامتی است. گوش به زنگ عرضه این محصول در ماه اکتبر (آبان) باشد. در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022