بهترین سایت های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

thumbnail
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

ویرایش تصاویر اینستاگرام یکی از موضوعات مورد توجه برای افرادی است که قصد دارند تصاویری جذاب را برای مخاطبان و دنبال‌کنندگان خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارند. در این مطلب سایت های ویرایش آنلاین تصاویر را به شما معرفی می‌کنیم.

اگر شما هم از طرفداران شبکه اجتماعی اینستاگرام باشید، حتما می‌دانید که این برنامه، فیلترهای سفارشی و جالبی را برای ویرایش آنلاین تصاویر در دل خود جای داده است که باعث ارتقای کیفیت تصاویر نیز خواهند شد. اما اگر همیشه از این فیلترها استفاده می‌کنید و یا اینکه خیلی اهل چرخیدن در اینستاگرام هستید حتما متوجه شده‌اید که بسیاری از پیج‌های بانفوذ و پرطرفدار از فیلترها و افکت‌های متفاوت‌تری نسبت به آنچه اینستاگرام به صورت پیش‌فرض ارائه می‌دهد، استفاده می‌کنند. درواقع نکاتی این چنین باعث تمایز صفحات مختلف با هم خواهند شد.

برای اینکه شما هم بتوانید تصاویری متفاوت‌تر نسبت به آنچه تاکنون بر روی اینستاگرام منتشر می‌کردید، داشته باشید، نیاز دارید تا برای ویرایش تصاویر اینستاگرام حساب خود، از یک برنامه ویرایش تصویر مناسب استفاده کنید تا در سایه استفاده از برنامه برای ویرایش تصاویر اینستاگرام کیفیت تصاویر خود را بهبود بخشیده و رضایت مخاطبین و دنبال‌کنندگان خود را جلب نمایید. این را هم بگوییم که در این راستا نیازی به صرف وقت زیاد در این زمینه نیست. چراکه ما در ادامه چند برنامه که حاوی افکت‌ها و فیلترها و همچنین الگوهای چیدمان جالب مخصوص شبکه‌های اجتماعی هستند را به شما معرفی می‌کنیم که کار با آن‌ها بسیار راحت و آسان خواهد بود. همان‌طور که در بالا می‌بینید باید بگوییم که اشتباه نکنید؛ آن‌ها اتصاویری نیستند که با نرم افزار های محلی کامپیوتر ویرایش شده‌اند، بلکه تصاویری با قالب‌های آماده بوده که حاصل دستاورد ابزارهای آنلاین ویرایش تصویر هستند.

اگر قبلا در زمینه ویرایش تصویر کار کرده باشید، حتما می‌دانید که بهترین ابزار برای ویرایش تصاویر، یک کامپیوتر دسکتاپ به همراه موس است. ما هم در اینجا ابزارهایی آنلاین را با چنین خاصیتی معرفی می‌کنیم. شاید بپرسید که امکان آپلود و به اشتراک‌گذاری تصاویر بر روی اینستاگرام از طریق دسکتاپ به‌طور مستقیم میسر نیست اما نگران نباشید. ما قبلا راهی ساده را برای انتشار تصاویر از کامپیوتر دسکتاپ بر روی اینستاگرام را به شما آموزش داده‌ایم که با استفاده از آن به راحتی بر روی شبکه اجتماعی اینستاگرام آپلود کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

معرفی بهترین سایت های ویرایش عکس اینستاگرام

 

سرویس آنلاین Adobe Spark Post

ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

به گفته ادوبی، یک تصویر می‌تواند به اندازه هزاران کلمه ارشمند باشد. یکی از دستاوردهای شرکت ادوبی ابزار ادوبی اسپارک است. درواقع این سایت یکی از بهترین ابزارها و سایت های ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام و سایر تصاویر جهت انتشار در شبکه‌های اجتماعی و پست‌های اینستاگرامی محسوب می‌شود که بر روی همه مرورگرها قابل اجرا خواهد بود. این سرویس آنلاین ویژگی‌های بسیار زیادی را در خود جای داده است به‌طوری‌که شما بدون هیچ تجربه‌ای در زمینه ویرایش آنلاین تصاویر به راحتی می‌توانید از ابزارهای موجود در این سرویس آنلاین استفاده کنید.

برای استفاده از خدمات این سایت شما باید به سایت ادوبی اسپارک بروید و بعد از لاگین کردن بر روی نماد آبی رنگ بالای صفحه کلیک کنید. حالا شما می‌توانید موضوعی را که مد نظر دارید را انتخاب کرده و علاوه بر ویرایش تصاویر اینستاگرام گزینه‌های دیگری را نیز در این رابطه مشاهده کنید. جالب است بدانید که شما با صرف اندکی زمان بیشتر می‌توانید خصویاتی مانند رنگ، فونت و سایر المان‌های موجود در تصویر را تغییر دهید، اما نمونه‌‌های آماده در تنوع بسیار زیادی وجو دارد که در این زمینه شما می‌توانید به ادوبی اعتماد کرده و از الگوهای آماده بهره بگیرید.

 

 سرویس آنلاین Canva

ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرامشعار این سرویس اینترنتی این است که تصاویر خود را بکشید و رها کنید و آن‌ها را به تصاویری مناسب به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی تبدیل نمایید. درواقع Canva الگوها و قالب‌های آماده مناسب اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی را در خود جای داده است. تنها کاری که لازم است انجام دهید سپردن تصاویر خود به این ابزار آنلاین اینترنتی خواهد بود.

برای استفاده از این ابزار ویرایش آنلاین تصاویر لازم است که شما در ابتدا در سایت مربوطه به آدرس Canva ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام وارد سایت شوید (راه‌های مختلفی برای ثبت نام وجود دارد، ایمیل، حساب گوگل  یا حساب فیسبوک). بعد از لاگین کردن بر روی عبارت «Create a Design» کلیک کنید (از شما خواسته می‌شود تا اعضای تیم خود را دعوت کنید، این گزینه برای کارهای گروهی و ارسال کارهای برای افرادی است که انتخاب می‌کنید با کلیک بر روی عبارت Skip inviting team وارد صفحه دیگری می‌‌شوید) و حالا بر روی Social graphic کلیک کنید.

زمانی که وارد صفحه طراحی می‌شوید تمام اجزا و پوسته‌ها را مشاهده می‌کنید که با چنین اندازه‌ای همراه شده است و شما نیاز به تغییر اندازه المان‌های موجود نخواهید داشت. توجه داشته باشید علاوه بر طراحی پست‌های اینستاگرامی و ویرایش تصاویر اینستاگرام شما می‌توانید تصاویر دیگر را نیز مورد ویرایش قرار دهید. درواقع این سایت موضوعات بسیار زیادی را برای تولید محتوای تصویری در اختیار شما قرار خواهد داد. کار با آن آسان بوده و تنها کافی است که قابل دلخواه خود را از قابل‌های پیشنهادی در سمت چپ به محیط کاری درگ کنید.

ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

نکته جالب دیگر درباره این سایت ویرایش آنلاین تصاویر این است که شما به راحتی می‌توانید تصاویر دلخواه خود را برای ویرایش و قرار دادن در قالب‌های پیشنهادی آن آپلود کنید. بعد از اینکه کار ویرایش تصویر تمام شد می‌توانید با کلیک بر روی گزینه دانلود، نسبت به دانلود تصویر با فرمت دلخواه اقدام نمایید. فرمت‌های پیشنهادی و قابل دانلود از میان فرمت‌های JPG، PNG و همچنین PDF خواهد بود. حالا که کار دانلود تمام شد می‌توانید آن را به راحتی از کامپیوتر خود بر روی اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

 

سرویس آنلاین Fotor

ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگراماین سرویس آنلاین ابزارهایی را در اختیار شما قرار می‎دهد که با کمک آن‌ها می‌توانید تصاویر خود را خیلی حرفه‌ای ویرایش کنید و ویرایش‌های اعمال شده بر روی تصاویر را در قالب لایه داشته باشید. درواقع سایت Fotor یکی از ابزارهای آنلاین ویرایش تصاویر محسوب می‌شود و با ابزارهایی که در اختیارتان قرار خواهد داد به شما برای ویرایش متن، فیلترها و الگوهای مختلف کمک خواهد کرد.

طبق روال چنین سایت‌هایی باید برای آغاز کار خود ثبت نام کنید. اگر ثبت نام رایگان را انتخاب کنید به راحتی و با حساب فیبسبوک خود می‌توانید وارد شوید. سپس بر روی Design کلیک کرده و گزینه Social Media Post را برگزینید. حالا در این قسمت Instagram Post را انتخاب کنید و کار خود را آغاز نمایید.

ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

در سمت چپ یک بخش بی‌نظیر از الگوهای آماده جهت ویرایش در اختیار شما قرار داده شده است. البته توجه داشته باشید الگوهایی که با نماد الماس مشخص شده‌اند تنها برای مشترکینی هستند که حق عضویت می‌پردازند اما از طرف دیگر تعداد زیادی از الگوهای رایگان نیز برای استفاده در این بستر اینترنتی برای شما فراهم شده است. همچنین در زمان ویرایش می‌توانید به راحتی تصاویر خود را با کلیک بر روی گزینه Import از کامپیوتر دسکتاپ خود بر روی این سایت آپلود کرده و نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید. بعد از اتمام کار نیز می‌توانید از بالا با انتخاب گزینه Save نسبت به ذخیره تصویر مورد ویرایش خود اقدام نمایید.

 

سرویس آنلاین PiZap

ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

این سرویس آنلاین انتخاب‌های زیادی را به مانند برنامه فتوشاپ برای ویرایش تصاویر اینستاگرام در اختیار شما قرار خواهد داد اما خوب است بدانید دارای الگوهای آماده جهت ویرایش نیست. درواقع این ابزار آنلاین صفحه‌ای را در اختیار شما قرار خواهد داد و می‌توانید با استفاده از ابزارهایی که دارد نسبت به ویرایش تصاویر اقدام کنید. اما از طرف یکی از ویژگی‌های خوب این ابزار آنلاین این است که شما می‌توانید تصاویر خود را زا هر منبعی برای ویرایش وارد محیط ویرایش کنید. به‌عنوان مثال تصاویر می‌توانند از دراپ باکس، فیسبوک، گوگل فوتوز، گوگل درایو و حتی از کامپیوتر دسکتاپ شما برای ویرایش در سایت آپلود شوند.

ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام

توجه داشته باشید علیرغم اینکه این سایت دارای فیلترهای رایگان است، اما فیلترهایی نیز برای کاربران ویژه دارد که حق عضویت می‌پردازند. در کنار همه این‌ها جالب است بدانید که یکی از نقاط قوت این برنامه آنلاین ویرایش تصاویر بهره‌مندی آن از افکت‎‌ها، فبلترها و ابزارهای ویریاش بی‌نظیر است. برای دریافت خروجی نیز از بالا هم می‌توانید بر روی گزینه Share کلیک کنید که در این صورت می‌توانید تصاویر ویرایشی خود را در توییتر، فیسبوک، گوگل منتشر کنید و یا اینکه آن را ایمیل نمایید. از طرفی با کلیک بر روی گزینه Save می‌توانید تصویر را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کرده و آن را از کامپیوتر بر روی اینستاگرام آپلود کنید.

 

سرویس آنلاین Polarr

ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرامسرویس آنلاین Polarr قبل از اینکه یک ابزار آنلاین برای ویرایش آنلاین تصاویر اینستاگرام و یا سایر تصاویر باشد برنامه‌ای است که در سیستم عامل های مختلف مانند سیستم عامل مک، ویندوز و اندروید با همین هدف نیز اجرا می‌شود. اما ما در اینجا به جنبه آنلاین آن و نسخه وب این نرم افزار می‌پردازیم.

معمولا کسانی که تصاویر خود را زیاد در اینستاگرام آپلود می‌کنند، احتمالا تا حالا متوجه محدودیت‌های اینستاگرام در زمینه ویرایش تصویر شده‌اند؛ اما جای نگرانی نیست. علاوه بر سایر ابزارهای آنلاینی که در این مقاله به شما معرفی کردیم، سرویس آنلاین Polarr می‌تواند برنامه اینترنتی دیگری باشد که می‌توانید از آن به راحتی برای ویرایش‌هایی نظیر برش و چرخاندن تصویر استفاده کنید. جالب است بدانید علاوه بر این‌ها Polarr امکانات خوبی برای تنظیم روشنایی تصویر، کنتراست، سایه، نوردهی و بسیاری از گزینه‌های دیگر را در اختیار شما قرار خواهد داد. البته توجه داشته باشید که برخی از ابزارهای ویرایشی مانند براش مخصوص کاربران ویژه هستند. اما در عین حال شما به عنوان یک کاربری که رایگان از ابزار سایت استفاده می‌کنید نیز به ایزاهای خوبی جهت ویرایش تصاویر دسترسی خواهید داشت.

زمانی که کار شما تمام می‌شود می‌توانید در صورت تمایل تصویر خود را به یک واترمارک (Watermark) نیز مزین کنید و نسبت به ذخیره آن با کلیک بر روی آیکنی که در قسمت پایین و سمت چپ وجود دارد، اقدام نمایید. درواقع بعد از کلیکی بر روی آیکن ذخیره پنجره‌ای باز می‌شود که شما می‌توانید تنظیمات دلخواه را اعمال کرده و قالب ذخیره‌سازی را انتخاب نمایید. البته چند گزینه برای انتخاب قالب ذخیره تصویر نیز در اختیار شما قرار خواهد داد که ما برای استفاده‌های مجدد از تصویر مخصوصا در اینستاگرام قالب JPG را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 

مزیت استفاده از ابزارهای آنلاین برای ویرایش تصاویر اینستاگرام

ابزارهای آنلاین همیشه ما را از محدودیت‌های سخت افزاری به دور نگه می‌دارند. برای مثال همان‌طور که در بالا هم اشاره شد، گاهی اوقات ویرایش آنلاین تصاویر با استفاده از ابزارهای اینترنتی بسیار سریع‌تر و راحت‌تر خواهد بود. علاوه بر این الگوهای آماده‌ای که ابزارهای آنلاین در اختیارمان قرار خواهند داد باعث صرفه‌جویی در وقت و زمان خواهد شد؛ چراکه برای طراحی چنین قابلیت‌هایی با نرم افزارهای گرافیکی نظیر فتوشاپ باید زمان زیادی را صرف کنیم.

کلام آخر

برای اطلاع بیشتر از مقالات فناوری با پلازا همراه بمانید، شما همچنین می‌توانید در بخش نظرات، دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 1.867 میلیارد دلار
  Spiderman No Way Home
  اکران: 17 دسامبر 2021
 • 361 میلیون دلار
  Sing 2
  اکران: 22 دسامبر 2021
 • 279 میلیون دلار
  The Batman
  اکران: 04 مارس 2022
 • 273 میلیون دلار
  Uncharted
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 138 میلیون دلار
  Scream
  اکران: 14 ژانویه 2022
 • 116 میلیون دلار
  Death on the Nile
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 72 میلیون دلار
  Jackass Forever
  اکران: 04 فوریه 2022
 • 47 میلیون دلار
  Dog
  اکران: 18 فوریه 2022
 • 4 میلیون دلار
  Cyrano
  اکران: 25 فوریه 2022